Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30


mateusztbg

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, karol1981 napisał:

Hej sory mam te z drugiego linka (alkohol robi swoje ;) I do kich ma m rezystor ale ja kupiłem z moto hid.pl jak narazie jest ok

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

Cholera kusi mnie żeby spróbować te:

http://allegro.pl/zarowka-p21w-led-20-smd-5050-8w-canbus-400lm-3chip-i7090909304.html

 

Na pewno nikt z forum ich nie posiada? Sprzedający upiera się, że do nich już nie trzeba rezystorów i nie wywalają błędów

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jeszcze jeden temat.

Chcę dziś maksymalnie jutro zamówić dystanse do letnich 19" et43 8.5J

Na tył myślałem wziąć 1315mm przelot

Na przód 5-7mm też przelot

Co myślicie nie będzie to za dużo?

Dodatkowo te dystansy muszą być ze zmianą centrowania, bo średnicę piasty w B7 mam 57,1 a w Alufelgach  66.6

Na dystom.pl mają takie dystanse tylko muszę zdecydować jakiej grubości chcę na przód i jakiej na tył.

Auto na amorkach 1BE + eibach pri kit-30 może macie podobną konfigurację i możecie napisać czy ten zestaw (przod 5-7mm tył 15mm) będzie ok i nie będzie nic przycierało itp?

Pomierzyć na aucie nie mam aktualnie jak bo stoi w warsztacie na założeniu nowych żarników w lampach.

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musisz że zmiana centrowania? Nie prościej dac pierscienie plastikowe w felgach?
Co do samej grubości - wszystko kwestia gustu bo kazdemu moze sie inaczej podobac. Ja bym w 5 czy 7 ni3 szedl bo tam nie dasz z centrowaniem na dystansie q to musi być moim zdaniem bo ryzykujesz bicie na kierownicy. Najmniejszy z centrowaniem z tego co pamietam co wchodzi na piaste b7 to 11mm z eibacha. Zwroc na to uwage. Troche tych dystansow mialem i moim zdaniem centrowanie na dystansie musi być... Chyba ze zakladasz jakis 2mm to nie ale na 5 czy 7moim zdaniem za duzo bez centrowania nq dystansie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, cinkers napisał:

A musisz że zmiana centrowania? Nie prościej dac pierscienie plastikowe w felgach?
Co do samej grubości - wszystko kwestia gustu bo kazdemu moze sie inaczej podobac. Ja bym w 5 czy 7 ni3 szedl bo tam nie dasz z centrowaniem na dystansie q to musi być moim zdaniem bo ryzykujesz bicie na kierownicy. Najmniejszy z centrowaniem z tego co pamietam co wchodzi na piaste b7 to 11mm z eibacha. Zwroc na to uwage. Troche tych dystansow mialem i moim zdaniem centrowanie na dystansie musi być... Chyba ze zakladasz jakis 2mm to nie ale na 5 czy 7moim zdaniem za duzo bez centrowania nq dystansie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Byku dystom napisał mi, że mają takie dystanse ze zmianą centrowania nawet 5-7mm mogą być.

Ja pierścienie centrujące plastikowe przecież mam, ale chciałem by było lepiej i bezpieczniej i zamiast zakładać ten plastikowy pierścień centrujący na dystans to chciałem by już dystans był z tą zmianą centrowania "w oryginale" że tak powiem.

Pytanie tylko czy 5 czy 7mm na przód oraz 13 czy 15mm na tył tak by nic nie obcierało jak będę jechał z 4 osobami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ktoś się wypowie? Bo do jutra do godziny 11 muszę dać znać jaką szerokość tych dystansów chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie 9J ET32 więc 11mm szerzej tylko, że ja mam 225 oponę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź przód 7mm będzie ok a tył 13mm.. ja mam et30 teraz i jest po brzegu błotnika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mass143 napisał:

Ja mam u siebie 9J ET32 więc 11mm szerzej tylko, że ja mam 225 oponę.. 

Kolego, w sumie masz 17mm szerzej bo felgę masz o pół cala szerszą ;)

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 19" et43 8.5J

Pany ktoś jeszcze się wypowie? Bo zbyt wielu konkretów to nie dostałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzielcie się swoimi spostrzeżeniami bo do 11 muszę dać znać.

Póki co skłaniam się ku 5-6mm na przód i 13-14mm na tył jmyślę, że to będzie bezpieczny wariant.

 

No ale czekam na Wasze opinie i wypróbowane rozwiązania. Auto na amorach 1be + eibach pro kit-30, felga 19" et43 8.5J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz dostać konkrety, myślisz ze 5mm będą ok a 6mm będą tarły :facepalm: jeszcze przy tym zawieszeniu i oponach,   Nie masz gwintu ani upchanej felgi 9,5j albo 10j i ponaciaganych na to opon żeby był spas na styk, co ci zrobi ten 1 czy 2 mm, nawet tego nie zauważysz......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FroS-t napisał:

A jakie masz dostać konkrety, myślisz ze 5mm będą ok a 6mm będą tarły :facepalm: jeszcze przy tym zawieszeniu i oponach,   Nie masz gwintu ani upchanej felgi 9,5j albo 10j i ponaciaganych na to opon żeby był spas na styk, co ci zrobi ten 1 czy 2 mm, nawet tego nie zauważysz......

Myślę, że te 3mm różnicy na dystansie może zrobić taką różnicę, że będzie tarło a tego bym nie chciał, dlatego pytam Was, bo może ktoś testował czy miał taki sam zestaw jak ja i dobierał dystansy, po to jest to forum żeby sobie pomagać zamiast pisać nic nie wnoszące czy prześmiewcze posty.

No ale dobra decyzje podejmuje sam, miejmy nadzieję, że nie będzie tarło przy komplecie osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, mateusztbg napisał:

Myślę, że te 3mm różnicy na dystansie może zrobić taką różnicę, że będzie tarło a tego bym nie chciał, dlatego pytam Was, bo może ktoś testował czy miał taki sam zestaw jak ja i dobierał dystansy, po to jest to forum żeby sobie pomagać zamiast pisać nic nie wnoszące czy prześmiewcze posty.

No ale dobra decyzje podejmuje sam, miejmy nadzieję, że nie będzie tarło przy komplecie osób.

Komentarz nie miał być prześmiewczy to raz, po to jest forum żeby pomagać i oczywiście masz racje ale zobacz sobie co piszesz sam wyżej 5 czy 6 , 13 czy 14 to jeden mm i poprostu uważam ze nie będzie to miało wpływu, co innego czy 1cm czy 1,5cm a 1mm to nawet nie musi byc sprawa ze dystansu jak coś ci tak przytrze tylko tego jak opona się ułożyła na feldze i jak będzie jak dobije, poza tym ja miałem 19x9j et 33 i auto na 45mm i nie taro nic a nic, raz się zadarzylo jak mialem komplet osób i załadowane auto pod sufit bo jechałem na wakacje, ale to raz , nawet ci fotkę wrzuciłem w temat, a to moje opony miały taki rant ochronny ze pała dymi, poza tym ty masz -30mm to jest tyle co nic, zaledwie 1cm niżej od 1BV czy 1BE wiec poprostu bez przesady......poza tym panie kolego na str nr 3 Twojego tematu chłopaki doradzali ci jakie dystanse dobrać:naughty:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FroS-t napisał:

Komentarz nie miał być prześmiewczy to raz, po to jest forum żeby pomagać i oczywiście masz racje ale zobacz sobie co piszesz sam wyżej 5 czy 6 , 13 czy 14 to jeden mm i poprostu uważam ze nie będzie to miało wpływu, co innego czy 1cm czy 1,5cm a 1mm to nawet nie musi byc sprawa ze dystansu jak coś ci tak przytrze tylko tego jak opona się ułożyła na feldze i jak będzie jak dobije, poza tym ja miałem 19x9j et 33 i auto na 45mm i nie taro nic a nic, raz się zadarzylo jak mialem komplet osób i załadowane auto pod sufit bo jechałem na wakacje, ale to raz , nawet ci fotkę wrzuciłem w temat, a to moje opony miały taki rant ochronny ze pała dymi, poza tym ty masz -30mm to jest tyle co nic, zaledwie 1cm niżej od 1BV czy 1BE wiec poprostu bez przesady......

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem

" Pytanie tylko czy 5 czy 7mm na przód oraz 13 czy 15mm na tył tak by nic nie obcierało jak będę jechał z 4 osobami "

To było pytanie główne.

"Póki co skłaniam się ku 5-6mm na przód i 13-14mm na tył myślę, że to będzie bezpieczny wariant"

  To było już twierdzenie, że tak planuje zamówić zależy jak dystomowi już wyjdzie czy 5-6mm czy 13-14mm to nie było już pytanie.

Po prostu bałem się, że na dystansie 15mm gdzie wyjdzie mi już et 28 będzie tarło bo auto na tym eibachu nie jest jakoś strasznie sztywne i "siada" jak jest np 4 osoby w aucie + jeszcze coś w bagażniku, możliwe,że właśnie te 2-3mm by coś zmieniły dlatego pytałem Was.

Ty masz gwint więc u Ciebie pewnie mniej też auto "siada" jak jest załadowane, tak samo mniej Ci pewnie siadało na twardym 1BV.

No nic zamówione zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mateusz,

Jeśli felgi masz 8,5 x 19" ET 43 to daj na front dystans 8 mm a na tył 10 mm i nic nie będzie tarło nawet na gumie 235 i pod d.obciążeniem.

Dużo zależy od kształtu profilu konkretnych opon i tego jak się układają na feldze,

Pozdrawiam

 

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, black4 napisał:

Kolego Mateusz,

Jeśli felgi masz 8,5 x 19" ET 43 to daj na front dystans 8 mm a na tył 10 mm i nic nie będzie tarło nawet na gumie 235 i pod d.obciążeniem.

Dużo zależy od kształtu profilu konkretnych opon i tego jak się układają na feldze,

Pozdrawiam

 

Dzięki kolego, zamówiłem tak:

Przód 6mm

Tył 14mm

Opony mam 235/35 uniroyal rainsport 3  więc one są troszkę węższe niż inne marki w tym rozmiarze, mam nadzieję, że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2018 o 21:04, mateusztbg napisał:

Cholera kusi mnie żeby spróbować te:

http://allegro.pl/zarowka-p21w-led-20-smd-5050-8w-canbus-400lm-3chip-i7090909304.html

 

Na pewno nikt z forum ich nie posiada? Sprzedający upiera się, że do nich już nie trzeba rezystorów i nie wywalają błędów

80 zł za sztukę serio.....??? Takie na ali chodzą po 30 zł kpl... Ja zamówiłem do siebie takie:

https://pl.aliexpress.com/item/2x-W16W-921-T15-Canbus-Car-LED-Backup-Light-Auto-Reverse-Lamp-Bulb-For-Audi-A4/32823502442.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.d1CEfX

Po kuponie wyniosły mnie dokładnie 29,66 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hejneken napisał:

80 zł za sztukę serio.....??? Takie na ali chodzą po 30 zł kpl... Ja zamówiłem do siebie takie:

https://pl.aliexpress.com/item/2x-W16W-921-T15-Canbus-Car-LED-Backup-Light-Auto-Reverse-Lamp-Bulb-For-Audi-A4/32823502442.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.d1CEfX

Po kuponie wyniosły mnie dokładnie 29,66 zł. 

No i bez żadnych kasowników nie wywala Ci błędów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...