Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30


mateusztbg

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.10.2017 o 13:16, cinkers napisał:

Ja mialem ultery okragle 90 i moim zdaniem byly ok.

a7f9019e96f47bc01c2346aa61225dd0.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To są dokładnie te?

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/57

Czy te?

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/398

Lub


http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/407

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi Mateusza znam od zakupy w aucie jest dopieszczany każdy element samochodu nie ma prawa być coś źle

Plany są na audi bardzo duże i będą napewno wszystkie zrealizowane 

Audi Robią bardzo duże wrażenie .

Pozdrawiam ! 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował :hi:

Póki co przy aucie niewiele się dzieje, kilka drobnostek:

- Zakupione końcówki wydechów okrągłe Ulter  N1-90RS  czekają na montaż.

- Wpadły też dystanse z dystom.pl do setupu zimowego, 13mm na przód przelotowe oraz 20mm na tył przykręcane do piasty. Wygląd na tych zimowych 17" zmienił się naprawdę na plus.

Kilka fot na szybko:

f2e4fa89fd62e68cgen.jpg

0146977cfe662068gen.jpg

1daa3bccd7215191gen.jpg

fa3f4dea46070623gen.jpg

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xBladex napisał:

:thumbup1: Ostatnio Cię widziałem jeszcze na letnich..


A bo dopiero w zeszła sobotę założyłem zimę :decayed: Czekałem na dystanse a i zimy jakoś nie było więc się nie spieszyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mateusztbg napisał:


A bo dopiero w zeszła sobotę założyłem zimę :decayed: Czekałem na dystanse a i zimy jakoś nie było więc się nie spieszyłem :)

Ja nie miałem jak nawet ręki pokazać , bo akurat choinkę ładowałem do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2017 o 12:53, xBladex napisał:

Ja nie miałem jak nawet ręki pokazać , bo akurat choinkę ładowałem do auta.

Spoko spoko, musiałem nie zauważyć :)

Po głowie chodzi mi jeszcze jakieś zwiększenie mocy a konkretnie to wkurza mnie późne wstawanie turba. (ponoć BRD tak mają)

Jak już wstanie to naprawdę odpycha się bardzo dobrze no ale do tych 2100obr jest muł jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mateusztbg napisał:

Spoko spoko, musiałem nie zauważyć :)

Po głowie chodzi mi jeszcze jakieś zwiększenie mocy a konkretnie to wkurza mnie późne wstawanie turba. (ponoć BRD tak mają)

Jak już wstanie to naprawdę odpycha się bardzo dobrze no ale do tych 2100obr jest muł jak cholera.

Słuchaj pakuj Gtb2060vklr jak u mnie i dół będziesz miał ładny a góra też zrobi się przyjemniejsza :-) Nie masz do mnie daleko możemy spotkać się w połowie drogi i zobaczysz jak to się u mnie ma :-) 

25440168_1835708379836173_56425605930727

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te kreski

gdzie szukać Gtb2060vklr ?? mam swoją BRD na wykończeniu i nie wiem czy regenerować czy coś innego wymyslić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem od Krzyśka z Turbo-Spaw  :-) Niestety do przeróbki oczywiście dolot powietrza od puszki filtra do Turbo oraz wydech , no i trzeba wpiąć się gdzieś z wężami do chłodzenia turbo , ja wpiąłem się zamiast chłodniczki spalin . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fura ;) Jak będę u rodziców w Nowej Dębie po nowym roku 5,6,7 styczeń to może jakiś mini spocik Tarnobrzeski? ;) Oblukam na żywo :)

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby wpełni wykorzystać potencjał 2060VKLR jeszcze kevlar z maklandu na sprzegło trzeba bedzie wrzucić.
Dodatkowo wiadomo korekta, wynik na Twoich wtryskach moze byc ciut lepszy z uwagi na ich wieksza wydajnosc i 16V glowice,
DPF jesli jest, to tez obnizy wynik.

Pytanie jaki masz budzet i czego oczekujesz, bo całą zabawa z VKLR to juz kolo 3000-3500 sie moze skonczyc na gotowo.
Są ewentualnie jakieś hybrydy na 220-230 koni, jesli nie masz zamiaru modzic mechanicznie dalej to byłoby optymalne
 

U kolegi Daniela az sie prosi o mocniejsze wtryski, jednak niestety do Twojego motoru mocniejszych nie ma.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, golden87 napisał:

Zeby wpełni wykorzystać potencjał 2060VKLR jeszcze kevlar z maklandu na sprzegło trzeba bedzie wrzucić.
Dodatkowo wiadomo korekta, wynik na Twoich wtryskach moze byc ciut lepszy z uwagi na ich wieksza wydajnosc i 16V glowice,
DPF jesli jest, to tez obnizy wynik.

Pytanie jaki masz budzet i czego oczekujesz, bo całą zabawa z VKLR to juz kolo 3000-3500 sie moze skonczyc na gotowo.
Są ewentualnie jakieś hybrydy na 220-230 koni, jesli nie masz zamiaru modzic mechanicznie dalej to byłoby optymalne
 

U kolegi Daniela az sie prosi o mocniejsze wtryski, jednak niestety do Twojego motoru mocniejszych nie ma.
 

Fakt, kevlar Makland u siebie mam. Seria ponad 500 Nm nie udzwignie w życiu. No u mnie jakby było Quattro to bym pakował Firady min 50 siatki, bo z 50 km i trochę Nm by dołożył jeszcze bez problemu na typ setupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, kevlar Makland u siebie mam. Seria ponad 500 Nm nie udzwignie w życiu. No u mnie jakby było Quattro to bym pakował Firady min 50 siatki, bo z 50 km i trochę Nm by dołożył jeszcze bez problemu na typ setupie.
No to pakuj quattro i firady :) audi ma jednak opcje dołożenia której np passatowi brakowało. Ogólnie powiem Ci ze pewnie Ci mówią że do oski tyle mocy starczy bez sensu ale to kłamstwo jak ktoś umie się z nią obchodzić jest ogień.

Można pojsc dalekobieznie i wrzucić 80tki a potem quattro, a quattro odczuciowo dużo mocy zabiera więc się wyrowna...

Ja mam właśnie 50tki tylko obecne turbo nie wykorzystuje ich w pełni... Myślę nad Gtb2260vklr/2060vklr lub gtd2060...

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, golden87 napisał:

No to pakuj quattro i firady :) audi ma jednak opcje dołożenia której np passatowi brakowało. Ogólnie powiem Ci ze pewnie Ci mówią że do oski tyle mocy starczy bez sensu ale to kłamstwo jak ktoś umie się z nią obchodzić jest ogień.

Można pojsc dalekobieznie i wrzucić 80tki a potem quattro, a quattro odczuciowo dużo mocy zabiera więc się wyrowna...

Ja mam właśnie 50tki tylko obecne turbo nie wykorzystuje ich w pełni... Myślę nad Gtb2260vklr/2060vklr lub gtd2060...

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Po głowie już chodzi Quattro :-) Powiem szczerze że przy tym niutonie teraz w zimie to już ciężko o trakcje nawet na lekko mokrej drodze kontrola mrugnie na 3 biegu często. Raczej najpierw Q, a później Firadki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, danielstol napisał:

Słuchaj pakuj Gtb2060vklr jak u mnie i dół będziesz miał ładny a góra też zrobi się przyjemniejsza :-) Nie masz do mnie daleko możemy spotkać się w połowie drogi i zobaczysz jak to się u mnie ma :-) 

25440168_1835708379836173_56425605930727

No ładne kreski, pomyślę o tym u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Damianq napisał:

Fajna fura ;) Jak będę u rodziców w Nowej Dębie po nowym roku 5,6,7 styczeń to może jakiś mini spocik Tarnobrzeski? ;) Oblukam na żywo :)

Bardzo chętnie, my się często spotujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...