Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę logów


Patryk Kałdoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, proszę o analizę logów

http://vaglog.pl/log_269331.html

http://vaglog.pl/log_269330.html

Edytowane przez Patryk Kałdoński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyj przepływkę i wymień zniszczone wężyki podciśnienia na nowe 3,2mm i potem zrób komplet logów jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływka dośc mocno tnie dawkę, raczej micie juz jej nie pomoże.

Więc zostaje wymiana na nową albo możesz ją wywalić i zrobić soft po MAP sensorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej jest do wymiany czy na pewno - to ma być konkretna rada? bo wygląda na to że w ciemno chcesz naciagnąc właściciela na koszt zakupu nowej albo na koszt wywalenia w ecu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej jest do wymiany czy na pewno - to ma być konkretna rada? bo wygląda na to że w ciemno chcesz naciagnąc właściciela na koszt zakupu nowej albo na koszt wywalenia w ecu..

Ja nikogo nie mam zamiaru naciągać bo to nie ja będę sprzedawał tą przepławkę czy też edytował soft, wiec nie pisz bredni!

Według mojej opinii mycie nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ale nie wymagajmy od każdego ze musi wiedzieć z jaka ma do czynienia przepływką i że gdy pomiar przepływki jest za niski to najpierw doprowadza się do porządku drożność dolotu, wydechu, weryfikuje działanie turbiny, egr, zaolejenie samego elementu pomiarowego i siateczek a dopiero jak to wszystko zostanie sprawdzone zrobione dopiero można mówić o awarii elementu pomiarowego, widać że Jaro lubi najszybciej zlikwidować tylko skutek, a ja zawsze likwiduje przyczynę problemu, każdy ma inne podejście.. 9 sierpnia napisałem do właściciela że za moją radą bez wymieniana przepływki ogarnę problem by udowodnić kto ma racje ale właściciel nie odezwał się, do póki nie padnie elektronika w przepływce czyli nie wywala błędu te przepływki są nie zniszczalne, waże też by nie myć tego w agresywnej chemii co każdy robi bo mu tak inni specjaliści powiedzieli na forach, elektronikę też się naprawia, koszt nowej przepływki 430zł, używka 350zł co daje do myślenia, a w serwisie przepływka PIERBURG ile kosztuje? Czemu nowszy typ wprowadzony od 98r. jest dużo tańszy? Może Niemcy się skapnęli żę przepływka PIERBURG są za dobre i zastąpili nią tańszym psującym się BOSCHem? O ile większy jest element pomiarowy w PIERBURG niż w BOSCH? Ktoś kto przerzucił przepłwek PIERBURG dużo jak mu ktoś powie ze jakiś tuner kazał mu w pierwszej kolejności ją wymienić bez próby umycia, nie wspomnę o ogarnięciu podzespołów w koło no to pokręci nosem tak jak ja teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...