Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Przemyśl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najgorzej że ciapa na drodze a ja polerkę audi strzeliłem :D Szkoda ruszać z garażu i otrzaskać :D  Trochę słońca by sie przydało :D

Jak tam lusterko Danielu ?

Opublikowano
  • Autor

Ja nie mam garażu więc autko jest całe brudne :/ Może na wiosnę Kamilu u mnie strzelisz polerkę ? :) Kamilu troszkę powalczyłem i wymieniłem lusterko z dużą pomocą forum ;) już w przyszłym tygodniu ma się pojawić słoneczko :) 

Raczej garaż mam ale nie ogrzewany więc nie ma jak umyć ;)

Opublikowano

Do wiosny to już pewnie się sprzeda Audi , nie bd czego polerować :D Ja też wiele rzeczy zrobiłem u siebie z pomocą forum. Nasze A4 są jak klocki lego. Nie ma wiele kombinacji. Wystarczy odkręcić przełożyć itp.  Wy jakieś plany na modyfikację macie ?

Opublikowano
  • Autor

Kamil jak sprzedasz swoją Audi to będę mógł podstawić Ci swoją Audi do polerki :) właśnie zauważyłem że można samemu się pobawić :) ja mam zamiar włożyć rns-a , końcówki wydechu ,podświetlenie drzwi i może kierownica , ale to wszystko ja skończę remonty i zobaczę ile kaski zostanie :)

i jeszcze bym chciał zrobić wyłączenie poduszki :)

Opublikowano

A to mówisz o swojej ? :D Panie ile to roboty :D Co za remoncik ?

Opublikowano
  • Autor

Ja nie umiem polerować chyba że mnie nauczysz :) domyślam się ile to roboty ;) robię w domu całe mieszkalne poddasze więc troszkę kasy idzie ;)

Opublikowano

A ja mam budowę domu i stąd sprzedaż audicy. Tak myślę czy nie wybrać się do miasta na 16 w sanowej. Jakby było więcej chętnych to bym się ruszył pewnie z chaty.

Opublikowano
  • Autor

Szkoda że jesteś zmuszony do sprzedania Audiczki :/ ja bym mógł dzisiaj przyjechać ale tak po 19 wcześniej się nie wyrobie ;)

Opublikowano

Ja robiłem ręcznie polerkę w swoim audi i u żony też w a3.

Troche kosmetyków mam, w sumie z 700-800zł wydałem.

Na mojej stronce macie cały wykaz i fotki :)

Ja dzisiaj odpadam bo w robocie do 21:00:(

Ale za tydzień jak najbardziej

Opublikowano
  • Autor

To na spocie dowiem się co i jak z polerką bo chcę coś zrobić z lakierem :) Ok w takim razie zostaje przyszła niedziela proponuję o 16 na dolnym parkingu stoku ;)

Opublikowano

Spoko, to przywiozę wszystkie kosmetyki.

Mi pasuje o 16:)

Opublikowano

to ja też będę o 16 za tydzień w niedzielę :)

Opublikowano
  • Autor

ja też będę :) to jest nas 3 ;)

Opublikowano
10 minut temu, DanielAudiDaniel napisał:

ja też będę :) to jest nas 3 ;)

dobre i to może jeszcze ktoś wpadnie :)

Opublikowano

Dzwonił do mnie Kamil i on też będzie o ile audi nie sprzeda. Najwyżej przyjedzie Honda:)

Opublikowano

im więcej tym lepiej :)

Opublikowano

Napisałem na spotach Rzeszów że zapraszamy za tydzień do Przemyśla:)

Opublikowano

to dobrze :) jak ktoś wpadnie zawsze my możemy następny raz wybrać się do Rzeszowa : )

Opublikowano

Musze do Kamila zadzwonić czy sprzedał audi, czy będzie na spocie:D

Będziemy mieli rodzynka - audi a3 - z rodzynką - moja żonka :D fanka audi też chciała się przyłączyć:D

 

Panowie a jak będzie lało tak jak dzisiaj to gdzie proponujecie spotkanie?

Opublikowano

Galeria. kolo myjni parking. Wezme kompa i kabel. moze ktos ma cos do zakodowania..tempomat lub ful fisa itp to mozemy zrobić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.