Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Monsoon Grey by Veiru

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wszyscy mają Mambę - mam i ja! 

Wpadło letnie koło, a pogoda za oknem rozpieszcza dlatego cyknąłem parę fotek ;)

Pakiet Competition Plus udało się doprowadzić do końca z czego jestem mega zadowolony - przeskok z non-sline robi ogromne wrażenie.

Póki co na aucie jest grill w stylu RS4 i biorąc pod uwagę, że bardzo mi się podoba + pozytywną reakcję otoczenia to prawopodobnie tak już zostanie ;)

11358436_20180407_112850.jpg11358437_20180407_113115.jpg11358449_20180407_113107.jpg11358440_20180407_113029.jpg11358441_20180407_113136.jpg11358438_20180407_112922.jpg11358448_20180407_113153.jpg11358439_20180407_113006.jpg11358442_20180407_113517.jpg11358443_20180407_113749.jpg11358446_20180407_113925.jpg11358447_20180407_113858.jpg

11358445_20180407_113905.jpg

 

Co do najbliższych planów:

Zacznę powoli zabierać się za wnętrze auta :wink:

Muszę ogarnąc zawieszenie - jak dla mnie eibach dał d*py jeśli chodzi o tylnie spręzyny dla avanta w Q. Albo będę reklamować, albo zmienię springi od innego producenta.                                                          Albo wrzuce gwint :kox:

Ściema szyb - jaką moc przyciemnienia poroponujecie? Nie chce przegiąć pały.. myślałem o przepuszczalności: 30% na tył, 70% przód. Opłaca się dopłacać za folię ceramiczną?

Jeśli chodzi o nadwozie rozważam jeszcze II opcje:

- relingi + chromy wokół szyb idą w czarny połysk 

- zrobić tak jak w ori pakiecie competition, czyli lusterka i listwy s-line zrobić w czarnym połysku

:eusathink:

 

Edytowane przez Veiru

Opublikowano

To jest to, super się prezentuje. Ten grill idealnie pasuje, jak dla mnie do jasnych kolorów aut jest odpowiedni. Przy ciemnych już robi się bajzel z tym grillem. 

Osobiście bym robił tak jak jest w ori pakiecie competition. Szyby przyciemnione do tego tak jak masz w planach i będzie bajka. 

Opublikowano

Elegancko wyszło pięknie sie prezentuje z tym grillem No i ten wydech  na dwie rurki ?

Opublikowano

c+ plus kolor i rotorki = petarda [emoji106]
Ramki lustra i listwy rób w piano [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pięknie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję bardzo Panowie za pozytywny odzew! :notworthy:

To mega motywuje do dalszych działań.

 

Zrobię jak mówicie - ramki, relingi, lustra, progi - pójdą w black piano

Będę informował na bieżąco :D 

Stay Tuned.....

 

Opublikowano

Jest petarda z C+ Grillem i Rotorami, mega agresor się zrobił [emoji106]

Nie mogło być inaczej [emoji16]

Rob tak ja inni piszą i Ci chyba tez tak mówiłem - chromy na czarno plus lusterka i progi [emoji4]

Do kompletu szyby, podsufitka i finito [emoji108]

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

@kubaanizer

Dzięki Kuba, za dobre słowo ;)

Dla mnie majówka zaczęła się dość intensywnie i emocjonalnie...

11592531_20180421_181647.jpg

 

Podczas mycia auta zauważyłem, że na zderzaku odpadł mi lakier.... :facepalm::facepalm:. Dzień wcześniej jechałem w bardzo mocnej ulewie, widocznie musiał być c**jowo pomalowany w tym miejscu... Termin u lakiernika już zaklepany. Na szczęście to tylko kosmetyka, mimo to serducho i tak boli.

11592530_20180409_192238.jpg

 

W sobotę byłem ze szwagrem odebrać jego nową zabawkę... Mustang '14 z silnikiem 5.0, limitowana edycja California Special, dolot Roush'a i wydechem FlowMaster co daje mu jakieś 450-460 kucy. Panowie, tak jak to jedzie, a jak drze jape to w życiu czegoś takiego nie widziałem.

W zasadzie to była moja pierwsza przejażdżka tylniopanędowcem i silnikiem v8 z taką pojemnością. Wrażenia niezapomniane. Długo nie mogłem dojść do siebie.

Wydech jest piekielnie głośny i nie jest taki ''ułożony'' jak np. w RS bądź AMG tylko jest taki ''brutalny'', za każdym razem inaczej zawyje, z inna tonacją.. ciężko to opisać. 

11592534_received_2449318461760765.jpeg11592533_received_2449314935094451.jpeg11592532_IMG-20180423-WA0002.jpg11592528_IMG-20180423-WA0003.jpg

Wieczorem wyskoczyliśmy przetestować auto na ulicach Wrocławia. Reakcje przechodniów mówiły same za siebie... zatrzymywali się idąc chodnikiem kiedy staliśmy na czerwonym świetle, wyciągali telefony i machali do nas (fajne uczucie) :P Ogólnie nie było osoby która się za nami nie obejrzała: dziewczyny - starsze, młodsze, idące z facetem czy bez; faceci - łebki, młodsi, dziadki nawet ksiądz! :D Także odzew raczej pozytywny!

Jadąc jedną z ulic dojeżdżałem do skrzyżowania. Było czerwone światło, a na prawym pasie stało jakieś auto. Kiedy sygnalizator pokazał zielone wcisnąłem gaz do dechy ''przelatując'' obok tego samochodu, popatrzyłem w lusterko - a w nim lampy przygasły. Kierowca tak się wystraszył, że zgasł mu samochód! 

Może czas zmienić auto? :whistling:

 

Edytowane przez Veiru

Opublikowano

Zmieniaj zmieniaj, biorę Twoja od ręki :hi:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.04.2018 o 08:17, MaciekPL napisał:

Zmieniaj zmieniaj, biorę Twoja od ręki :hi:

Maciek, weź nie świruj - za dużo serducha i PLNów wpakowałeś w swoja :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Siemanko :D mega autko się teraz prezentuje ! 

 

Powiedz mi masz jeszcze aukcję z której zamawiałeś grill ? :D Bo szukam coś podobnego do siebie tylko pod seryjny zderzak :D

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.07.2018 o 21:48, reikeb napisał:

Siemanko :D mega autko się teraz prezentuje ! 

 

Powiedz mi masz jeszcze aukcję z której zamawiałeś grill ? :D Bo szukam coś podobnego do siebie tylko pod seryjny zderzak :D

 

Dzięki @reikeb ?

Ostatnio spadła lekko motywacja do dalszego działania...

 

link:

https://www.aliexpress.com/store/product/For-A4-RS4-style-Grill-ABS-Front-Honey-Mesh-Grille-front-bumper-grill-fit-for-Audi/3038002_1000004144015.html?spm=2114.12010612.8148356.25.15cd6249vxE1VA 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.