Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Monsoon Grey by Veiru

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W końcu udało ogarnąć się tył!

Gibo - dzięki za wydech i zderzak w nienagannym stanie! :)

ASO - dziękuje za ku***sko drogą paczkę :facepalm::facepalm:

22447111_1543567215725759_621090073_n.jpg

 

W garażu czeka na montaż przedni zderzak od C+

Ofc kratka od ACC zostanie zastąpiona zwykła, a grill od s4 już się pozbyłem :P

b303770943fdaa376b0da9ce90b3.jpg 

małe11.jpgmałe12.jpg

 

Dziś przyszła długo wyczekiwana paczka od Pana Chińczyka!

małeplx.jpgmałeplx2.jpg

+ pierwsze przymiarki (sorrka za jakość fotek...)

20180115_194202.jpg 20180115_194249.jpg

 

Prawdę mówiąc trochę zwątpiłem i nie wiem w którą stronę pójść z tym grillem... martwi mnie, że jak do ala rs4 wleci tablica rejestracyjna to czar pryśnie :P II opcją jest OEM black edition grill:

normal3.jpg image.jpg

 

Co radzicie? :eusathink:

Edytowane przez Veiru

Opublikowano

Zdecydowanie opcja nr 1 czyli OEM black edition grill.

Opublikowano

Te stawiam na OEM.

Fajny dupowozik się robi ;)

Opublikowano

Do c+ Zdecydowanie czarny oem[emoji6]bcf7283851b2434b94552f8800f20349.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Świetnie to u Ciebie wygląda... :slina:

W ogóle C+ to jest chyba maximum co można wyciągnąć z budy b8... :wub:

Myślałem o grilu ala rs4, żeby nawiązać do tych kratek przy halogenach:

AETV29829195_1.jpgAETV77907313_8.jpgAETV91448532_7.jpg

 

Ale chyba jednak co OEM to OEM... nie głupi to wymyślił :P

Opublikowano
5 godzin temu, Veiru napisał:

Świetnie to u Ciebie wygląda... :slina:

W ogóle C+ to jest chyba maximum co można wyciągnąć z budy b8... :wub:

Myślałem o grilu ala rs4, żeby nawiązać do tych kratek przy halogenach:

AETV29829195_1.jpgAETV77907313_8.jpgAETV91448532_7.jpg

 

Ale chyba jednak co OEM to OEM... nie głupi to wymyślił :P

Dzięki :thumbup1:

Grilla  a'la RS masz już kupiony, więc przy składaniu frontu możesz go założyć, pojeździsz opatrzysz sobie i wówczas podejmiesz decyzje czy zostaje czy z nim do żyda. :wink:

Oem zawsze może leżeć w garażu na czarną lub kryzysową godzinę :-P

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor

Dante, tak też zrobię ;) Zobaczę jak to będzie współgrało na aucie ;)

Widziałem manual od Grzesia dotyczący wymiany grilla bez konieczności ściągania zderzaka, więc może obejdzie się bez grubszej rzeźby :)

Opublikowano
2 godziny temu, Veiru napisał:

Dante, tak też zrobię ;) Zobaczę jak to będzie współgrało na aucie ;)

Widziałem manual od Grzesia dotyczący wymiany grilla bez konieczności ściągania zderzaka, więc może obejdzie się bez grubszej rzeźby :)

:thumbup1:

zakładaj bo jestem ciekawy jak Ci to siądzie :naughty:

Opublikowano

Piękna aż miło popatrzeć ???

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja za opcja nr 2 bo u mnie super wygląda RS grill... polecam :)

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zderzak C+ i grill ala rs4 już na aucie! :) Wkrótce więcej fotek.

Hot or not?

542379572.jpg

Opublikowano

Co raz bardziej się nakręcam :naughty::naughty:

Opublikowano
Zderzak C+ i grill ala rs4 już na aucie! [emoji4] Wkrótce więcej fotek.
Hot or not?
542379572.thumb.jpg.d630cc5883274b686730813b5db031af.jpg
No no... Ładna mordeczka :wink:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.03.2018 o 22:42, krystian3769 napisał:

Co raz bardziej się nakręcam :naughty::naughty:

Działaj! :)

10 godzin temu, D4NTE napisał:

No no... Ładna mordeczka :wink:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Seba, a Ty lusterka i listwy folią pokrywałeś? :)

Fajny to efekt daje? Intensywnie o tym myślę.. boję się, że jak pokryje je na czarno to będą mało widoczne, chociaż ori pakiet C+ tak ma :eusathink:

Opublikowano
4 minuty temu, Veiru napisał:

Działaj! :)

Seba, a Ty lusterka i listwy folią pokrywałeś? :)

Fajny to efekt daje? Intensywnie o tym myślę.. boję się, że jak pokryje je na czarno to będą mało widoczne, chociaż ori pakiet C+ tak ma :eusathink:

Ja je mam malnięte w black piano :kox:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, D4NTE napisał:

Ja je mam malnięte w black piano :kox:

Rozumiem :thumbup1:

Spoko, odbiorę auto i będziem myśleć :)

Opublikowano
7 minut temu, Veiru napisał:

Działaj! :)

Dokładnie teraz idę do garażu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję bardzo wszystkim za miłe słowo! :thumbup1:

Nie zwalniając tempa na tył wleciały w końcu carbonowe końcówki Akrapovica z Ø100

2ee99va.jpg

286vek8.jpg

2cruici.jpg

Opublikowano

Poka jeszcze tak jak to pierwsze zdjęcie tylko z pozycji stojącej 

Opublikowano

Za raz będzie cięzko s-line uswiadczyc hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.