Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Symphony II vs RNS-D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałem się zapytać czy w jakości dźwięku są duże różnice? Obecnie posiadam symphony II, znajomy miał kilka dni w takim samym egzemplarzu jak mój i też z nagłośnieniem Bose radio RNS-D i wydawało mi się że gra lepiej. Jak ktoś ma wiedzę na temat jakości dźwięku to proszę o opinie.

Edytowane przez Kornetpl

Opublikowano

Z opiniami zasłyszanych rnsd gra gorzej , dlatego nie zmpntowalem rnsd

Opublikowano

Nie sądzę żeby typ radia przy Bose miał inne niż marginalne znaczenie, jednostka w desce to i tak tylko deck, a dźwięk "robi" wzmacniacz w bagażniku.

Opublikowano
  • Autor

Nie sądzę żeby typ radia przy Bose miał inne niż marginalne znaczenie, jednostka w desce to i tak tylko deck, a dźwięk "robi" wzmacniacz w bagażniku.

Jak podpiąłem zwykłe radio zamiast oryginalnego to różnica była... podobno w symphony jest ukryta opcja korektora by polepszyć barwę dźwięku i może to jest problemem że jest ustawione za nisko... W rns-d chyba jest to dostępne z opcji standardowo (chodzi o korektor)

Opublikowano

jednostka w desce to i tak tylko deck, a dźwięk "robi" wzmacniacz w bagażniku.

Absolutnie nie! Wzmacniacz jak sama nazwa wskazuje tylko wzmacnia sygnał a jakość dźwięku zależy od procesora i przetwornika w samym radiu. Tak więc w tym samym aucie inaczej zagra radio z biedronki inaczej pionner, inaczej JVC i inaczej Sony. Do tego poszczególne modele tego samego producenta zagrają inaczej a raczej wycisną więcej z głośników, bo są na innych podzespołach.

Więc jeśli masz bose w aucie to radio safari jeśli takie pmiętasz :D nie zagra CI za czysto :D

Wracając do tematu nie znam modeli które przedstawił Kornetpl ale jeśli mają inne przetworniki dzwięku to będą grać inaczej.

Opublikowano

Witam. swoja kupilem z radiem sony czy jest sens wracać do fabrycznego radia? Chodzi mi o dźwięk. Czy w standardowym radiu concert jest możliwość ustawienia korektora po swojemu?

Edytowane przez Labedz

Opublikowano
  • Autor

z ustawień podstawowych tylko niskie i wysokie tony... w symphony I da się wejść w opcje korektora, w symphony II podobno też ale u mnie nie działa...

Opublikowano

upilem z radiem sony

Jaki model? Niektóre soniaki, szczególnie te z logiem X-plode potrafią wycisnąć soki z głośników :D Tańsze modele mają mało możliwości ustawień i słabsze końcówki mocy ;)

Opublikowano

MEX-BT3100U

Ustawień i "polepszaczy dźwięku" ma sporo do tego port usb i bluetooth z funkcją zestawu głośnomówiącego. Tylko ori radyjko lepiej się komponuje z całą resztą. I zastanawiam się czy jest sens wywalac to.

Edytowane przez Labedz

Opublikowano

Rns-y ogólnie idą w delikatność dźwięku i niby czystość... Słychać to słuchając rns-d, rns-e, a potem led. Nie każdemu to pasuje. Symphony zagra cieplej niź rns. Kwestia jaką barwę dźwięku wolisz ;-)

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o wysokie tony to symphony mi odpowiada, niskie tony są ok ale brakuje trochę basu. Po podpięciu telefonu do radia wszystko zaczyna śmigać że aż miło i wygląda mi na to tak, jakby oryginalne radio nie miało tyle mocy lub było zjechane na ustawieniach fabrycznych... podobno da się to podkręcić ale nie mam pojęcia jak....

Opublikowano

Znajomy ma b7 z fabrycznym radiem. Porównam jak to gra u niego a jak u mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.