Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema:)

Chciałbym Wam przedstawić mój zakup, w sumie to już jakieś 2 miesiące temu:) Udało mi się trafić na w miare zadbany egzemplarz z ciekawym wyposażeniem. Auto sprowadze jest ze Szwajcarii jakieś 3 miesiace temu

27 grudnia 2000

2.8 AMX

Quattro

Bose z navi plus

telefon

wszystko w elektryce

Manual

pompowanie lędzwi

grzane fotele

klima automat

ksenon

Niedługo wchodzi LPG wiec bedzie mozna troszke przyoszczędzić :)

W przyszłosci napewno zajda jakies zmiany wszystko zalezne od zasobności portfela i czasu:):

Wieksze koło 18 lub 19

lakier przydałoby sie odswierzyć

Wydech przelot 2.5" lub 3"

listwy dolne drzwi :(

6t1np3.jpg
1zmdwua.jpg
30bohfp.jpg
1180mxe.jpg
1g3m2c.jpg
11aibgg.jpg
15yjhvn.jpg

Edytowane przez Krystian Kowalczyk

Opublikowano

Kolego te zdjęcia to coś nie śmigają.. ://

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

To jak wstawić te zdjęcia żeby działały?

Opublikowano

Kolego jak edytujesz post musisz kliknąc ten obrazek tam wkleić adres URL zdjecia

Opublikowano
  • Autor

U mnie normalnie te zdjecia działaja. Probowałem przez URL i nie da rady ich wstawic


teraz śmiga? :)

Opublikowano

Nie

Opublikowano
  • Autor

U mnie wszystko smiga

Opublikowano

Ale trzeba klikać w link ..Zrób tak żeby automatycznie był wyświetlone

Opublikowano
  • Autor

gotowe!!! :)

Opublikowano

gotowe!!! :)

lobię ten kolor :decayed:

Opublikowano

Noo teraz fotki sie ukazały , ładny kolorek , szyby na ciemno , fela RS6 i widze tu ładnego avanta :D

Opublikowano
  • Autor

koło napewno bedzie wieksze 17 troche małe :decayed: . Gaz już zakładaja :wink: pomału bede ja upiekszał :P

Opublikowano

Ładna, fajny kolor, a te felgi to w ogóle nie pasują ;p

Opublikowano
  • Autor

Nie są tragiczne. Teraz trochę napraw mnie czeka. Całe uszczelnienie brak zrobić pod pokrywa zaworów leci tylko gdzie może.:(

Opublikowano

Kolorek mega o felga aż tak zła nie jest. Co do wypasu to pozazdrościć. Też mam Szwajcara i nie było bose i navi ale już są ;)

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

wszystko sie da jak sa checi:) w nastepnyym roku troszke kasy pojdzie na wyglad;p

Opublikowano

Uszczelnienie v6 to podstawa no i bolączka tych motorów,dyzo newralgicznych miejsc jest :-/ ale jak sie porobi to jest git i motorek odwdzięcza sie :-D ladna lalunia i wyposażenie na dobrym poziomie.pozdro

Opublikowano

I przy rozrządzie odrazu wymien simmerringa na podporze walu korbowego z przodu bo to koszt niewielki a jak potem zacznie tam podciekac to... :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tu nie było ale to z braku czasu ;)

W ostatnim czasie zrobione:

została zamontowana instalacja LPG

wymienione oleje w skrzyni oraz moscie

wymiana uszczelek pod deklem zaworów miałem wymienic jeszcze pod nastawnikiem ale nie sprostałem temu ;(

wymiana odmy oraz ezektora

weszło PL menu do nawigacji oraz Mapa Polski

poprawione lampki wnętrza bo raz działały raz nie.

Trochę planów mechanicznych jak i estetycznych jest i pomału do ideału ją robić bo jest zaje.ista ;)

Edytowane przez Krystian Kowalczyk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.