Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Skrzynia naprawiona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia działa...

Ponowny demontaż .... konwerter do regeneracji, jeszcze jeden tłok (od kosza 3-4), reszta sprzęgieł, olej esso (żółty)

... i musi chodzić. Działa perfekt. :good:

Łączny czas 80 dni.

Wydana gotówka :

700 części

450 wiązka elektryczna

500 konwerter

500 olej

100 filtry

100 płukanie sterownika

Czas pracy 40h. (2 demontaże, 2 rozbiórki, 5 wymian oleju, 3 demontaże sterownika,1 demontaż komputera)

Samemu odpowiedzcie sobie na pytanie czy warto samemu naprawiać automat.

Na odpowiedź czy jest to możliwe odpowiadam : TAK ! :good: , drugim razem napewno poszło by sprawniej. nie ma co oszczedzac, trzeba wymieniac wszystko jak leci i wtedy bedzie dzialac :)

Opublikowano

CZAPKI Z GŁÓW :hi:

WIELKIE BRAWA ..... nie podał się i walczył do końca.

Pytanie:

Masz jakieś zdjęcia?

Myślę, że masz się czym pochwalić, kawał roboty. Teraz jest mi trochę głupio, że nie zrobiłem tego u siebie, tylko oddałem furę i mnie trzy razy drożej policzyli (ok. 7000 zł).

40h - warto mieć swój własny podnośnik :tongue4:

POZDRAWIA

SZYCHA

Opublikowano
  • Autor

oj podnosnik , marzenie...choc na kanale nie jest AŻ tak źle :)

ale powiem ze 90KM do automatu to mało. wóz jest jednak trochę mułowaty :( miałem wcześniej C-klasę 2.2 D na pompie lukasa 95KM z ręczną skrzynia i była bardziej dynamiczna... :( ze spalaniem tez nie jest aż tak różowo na mieście.

Opublikowano

90 koni na manual tez mało jednak spora waga auta jak sie samemu jeszcze jezdzi czy w 2 osoby ok ale jak siada 4 dorosłe osoby i wiekszy bagaz to juz nie bardzo jest czym jechac na trasie rozbujasz to idzie ale w miescie lipa

Opublikowano

Automatami jeżdżę od zawsze ale zawsze jeżdziłem benzynowymi i to minimum 150 kucy i jak to kupiłem te 90 kucy to miałem obawy jak to bedzie jak przyjdzie autobus wyprzedzić ale o dziwo nie jest tak zle i ostatnio jechałem z kuzynkiem który ma 2.0 HDI i 110 kucy to mówił że jego tak nie ciagnie , przejechałem się jego autem i rzeczywiście nie miał by ze mna żadnych szans a i ostatnio sąsiad jechał za mna passatem 101 kucy i też się skarżył ze nie mógł za mną zdążyc.

Pozdrawiam.

Opublikowano

90 KM 3 lata jeżdziłem Fordem eskortem miał coś około 60KM i można było sobie traktory i autobusy powyprzedzać - to była szkoła pokory.

Panowie ale watek ucieka...mechnikal pewnie teraz z furki nie wysiada.....

Ciekawe w ilu chłopa tzreba skrzynie wyjmować (opcja kanał)?

Opublikowano

Też jestem ciekawy w ilu tą skrzynie się wyciąga.. a druga sprawa.. można by przykleić temat .

Opublikowano
  • Autor

Panowie faktycznie temat ucieka !

skrzynie wyciągaliśmy w dwie osoby bez problemu. Na kanale oczywiście, przy wkładaniu był niezly sport ale wymyśliłem niezly patent i poszło :naughty:

Opublikowano

Witam, mam małe pytanko: skąd dokumentację ew. manuala do rozbiórki skrzyni zadobyć. mam DMX.

Opublikowano

manual DMX.....ja mam taki automat :blink:

Opublikowano

Szycha - miał na myśli manual (instrukcja ) a nie manualna skrzynię.

Poza tym jak chcecie zobaczyc jak to jest zrobione to - www.yutube.com

I wystarczy wpisac - automatyczna skrzynia biegów.

Pozdrawiam

Opublikowano

to się popisałem.... :polew:

Gwara śląska......

P.S. mam tylko Etkę.....mało szczegółowa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.