Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Skrzynia naprawiona


mechanicalbrother

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzynia działa...

Ponowny demontaż .... konwerter do regeneracji, jeszcze jeden tłok (od kosza 3-4), reszta sprzęgieł, olej esso (żółty)

... i musi chodzić. Działa perfekt. :good:

Łączny czas 80 dni.

Wydana gotówka :

700 części

450 wiązka elektryczna

500 konwerter

500 olej

100 filtry

100 płukanie sterownika

Czas pracy 40h. (2 demontaże, 2 rozbiórki, 5 wymian oleju, 3 demontaże sterownika,1 demontaż komputera)

Samemu odpowiedzcie sobie na pytanie czy warto samemu naprawiać automat.

Na odpowiedź czy jest to możliwe odpowiadam : TAK ! :good: , drugim razem napewno poszło by sprawniej. nie ma co oszczedzac, trzeba wymieniac wszystko jak leci i wtedy bedzie dzialac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZAPKI Z GŁÓW :hi:

WIELKIE BRAWA ..... nie podał się i walczył do końca.

Pytanie:

Masz jakieś zdjęcia?

Myślę, że masz się czym pochwalić, kawał roboty. Teraz jest mi trochę głupio, że nie zrobiłem tego u siebie, tylko oddałem furę i mnie trzy razy drożej policzyli (ok. 7000 zł).

40h - warto mieć swój własny podnośnik :tongue4:

POZDRAWIA

SZYCHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj podnosnik , marzenie...choc na kanale nie jest AŻ tak źle :)

ale powiem ze 90KM do automatu to mało. wóz jest jednak trochę mułowaty :( miałem wcześniej C-klasę 2.2 D na pompie lukasa 95KM z ręczną skrzynia i była bardziej dynamiczna... :( ze spalaniem tez nie jest aż tak różowo na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 koni na manual tez mało jednak spora waga auta jak sie samemu jeszcze jezdzi czy w 2 osoby ok ale jak siada 4 dorosłe osoby i wiekszy bagaz to juz nie bardzo jest czym jechac na trasie rozbujasz to idzie ale w miescie lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatami jeżdżę od zawsze ale zawsze jeżdziłem benzynowymi i to minimum 150 kucy i jak to kupiłem te 90 kucy to miałem obawy jak to bedzie jak przyjdzie autobus wyprzedzić ale o dziwo nie jest tak zle i ostatnio jechałem z kuzynkiem który ma 2.0 HDI i 110 kucy to mówił że jego tak nie ciagnie , przejechałem się jego autem i rzeczywiście nie miał by ze mna żadnych szans a i ostatnio sąsiad jechał za mna passatem 101 kucy i też się skarżył ze nie mógł za mną zdążyc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 KM 3 lata jeżdziłem Fordem eskortem miał coś około 60KM i można było sobie traktory i autobusy powyprzedzać - to była szkoła pokory.

Panowie ale watek ucieka...mechnikal pewnie teraz z furki nie wysiada.....

Ciekawe w ilu chłopa tzreba skrzynie wyjmować (opcja kanał)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...