Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender


Bartender

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi raczej o to że sygnał z nowo zamontowanego wejścia trafia bezpośrednio do procesora dźwięku. Jakość dźwięku jest naprawdę dobra i zależy w tym przypadku od stopnia kompresji pliku [emoji6]
Ale cudów nie ma... To tylko 17 letnie BOSE -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba zrobie ten sam zabieg z radiem bo te wszystkie emulatory zmieniarki aux juz mnie wkur.....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękną ją masz. Dbaj dalej [emoji4]

Wielkie dzięki ;)
ja chyba zrobie ten sam zabieg z radiem bo te wszystkie emulatory zmieniarki aux juz mnie wkur.....:facepalm:

Szczerze polecam, zwłaszcza że dalej można korzystać ze zmieniarki CD (dla mnie to było priorytetem) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie została wymieniona pompa paliwa, a dokładnie jej wkład. Ori pompa nie doczekała swojej pełnoletniości i postanowiła odmówić współpracy. W sumie nic dziwnego bo nie miała lekko. Jazda na rezerwie dała się jej we znaki :facepalm: Autko pierwszy raz od zakupu nie chciało odpalić na benzynie.

n3qag0.jpg

Nowy wkład kosztował grosze ale teraz pompa pracuje ciszej... a ja mam nauczkę na przyszłość :wink:

Poza tym żarówka w blendzie z tyłu mi się przepaliła..Ktoś poleci wkłady/ledy oświetlenia tablicy z tyłu? Takie które nie ulegną dezintegracji po paru miesiącach :decayed:

Edytowane przez Bartender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepledowy.pl oferują co najważniejsze wybór barwy światła. Dobra trwałość. 2 lata i nic się nie dzieje złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu odbłyśniki reflektorów zostały zregenerowane. Różnica jest spora, ale spodziewałem się lepszego efektu.
Jakbym teraz podejmował decyzję to można było dołożyć trochę $$ i rezać bix-a...

20151011_1434262_zpst8tu0h7u.jpg

A na walentynki dla mojej  :a4fan:  szykuję coś ekstra ;)

Edytowane przez Bartender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że po 18 latach eksploatacji oraz przygodzie zeszłego lata stare tłumiki nadawały się na złom, na walentynki oraz swoje 18 urodziny moja Audi otrzymała nowy wydech.
Plan był mniej więcej taki:

IMG_20170202_074843_zpsjlercrjy.jpg

Zakupiłem tłumik końcowy Remusa z końcówkami Oettinger'a...

Screenshot_2017-01-24-14-42-25_zps4i8eol

...oraz nowy Y-Pipe...

IMG_20170206_155702_zpsxpsfe9yn.jpg

...i wymierzone wcześniej rury złączki i kolanka.
Następnie został pospawany "saksofon" i wszystko założone na miejsce.

received_1391607800891351_zps4ct2gcft.jp

Z zewnątrz widać tyle co nic...

IMG_20170301_203558_zpsu8fyvjul.jpg

...ale wydech pasuje idealnie, wszystko w końcu szczelne i gra pięknie. Plecionki jakiś czas temu wstawiałem nowe (po odkręcanie wydechu od kolektora miałem koszmary) więc tamtą część, w dobrym stanie, zostawiłem. Więcej fotek jak umyję auto ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bartender napisał:

...ale wydech pasuje idealnie, wszystko w końcu szczelne i gra pięknie. Plecionki jakiś czas temu wstawiałem nowe (po odkręcanie wydechu od kolektora miałem koszmary) więc tamtą część, w dobrym stanie, zostawiłem. Więcej fotek jak umyję auto ;) 

 

ile zajeło ci odkręcenie od kolektora? bo czeka mnie to w te sobote... najgorsza ta nakretka ktora jest ukryta od gory heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to da się tak łatwo przeliczyć na czas... dwie dolne śruby odkręcasz pod autem, nic nie widząc, na czuja ale górna to już inna bajka. Najgorsza jest strona pasażera. Ja używałem klucza płaskiego oczkowego z grzechotką. Wcisnąłem rękę miedzy silnik a ścianę grodziową i jak udało mi się założyć klucz obracalem go po jednym ząbku (na wiecej ruchu nie było miejsca) Ręka cała pocięta od wystającej tam blachy... Zrobisz to w wolne popołudnie ale polecam jak się troszke ociepli odpalić piwko i podejść na spokojnie. Warto przy okazji sprawdzić/zmienić uszczelki pomiędzy wydechem a kolektorem. [emoji6]
Nie jest to coś niemożliwego ale wymaga dużo cierpliwości. Ogólnie życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pierdzi mi tam i MUSZE uszczelke zmienic :D

Nie wiem czy nie lepiej jest od dolu sie dostac bo widzialem na yt to gosc to od dolu bral i chyba w 30min to zdjadl hehe. Ale to pewno kwestia wprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawy? To tak jakby koleś z pierwszej części filmu "Piła" miał sobie uciąć drugą nogę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły rameczki klubowe :)

IMG_20170304_165109_zps9ecyocbt.jpg

Teraz szukam kół flat-five na lato :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jeździsz na eibach -30?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od dłuższego czasu jeżdżę na Eibach -30 i jestem bardzo zadowolony. Zwłaszcza że poprzednie sprężyny były już mocno zdezelowane. Tył do tego stopnia że praktycznie nie obniżył się po zmianie sprężyn :decayed:. Za to przód tak i teraz ładnie równo siedzi (ori zawias był są 1be), jest trochę sztywniej i ładniej. Zobaczymy czy jak wpadnie większe koło nadal będę taki zadowolony. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gachia77 Dzięki :) Zadek to jest to co najbardziej mi się w b5 podoba :naughty: Będzie lepiej na szerszym kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...