Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender


Bartender

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, dokładnie to moje wymarzone flaty :) do tego oponki Rainsport3 rozmiar 225/40R18. Mam nadzieję że siądzie w miarę spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj i pokaż jak to wygląda na tych flatach bo też mam i właśnie stoje przed wyborem 225/40 albo 215/40 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nie mogę doczekać ale będę mógł to zrobić dopiero po dziesiątym :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety flaty lubią tylko opony 215/35 ,205/40, lub 215/40. 225 zmniejsza Koło

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim oponkom auto nie straciło nic na komforcie mimo że profil opony jest miarę niski. Poza tym na co dzień a-czwórką jeździ moja dziewczyna a ja mam auto służbowe. I tak boję się jak felgi będą wyglądać po sezonie, nie wspominając o zawieszeniu :decayed:.  Także jest to kompromis, a i tak - w moim przekonaniu - wygląda świetnie.

IMG_20170404_130016_zpsdrehzweq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim oponkom auto nie straciło nic na komforcie mimo że profil opony jest miarę niski. Poza tym na co dzień a-czwórką jeździ moja dziewczyna a ja mam auto służbowe. I tak boję się jak felgi będą wyglądać po sezonie, nie wspominając o zawieszeniu :decayed:.  Także jest to kompromis, a i tak - w moim przekonaniu - wygląda świetnie.
IMG_20170404_130016_zpsdrehzweq.jpg


Miałem 2 sezony temu nówki flaty po renowacji i opona 215/35 żona smiagala do pracy i zero uszkodzeń.Gleba 59cm, no ale tez poszedłem na kompromis i teraz mam na bbs ch 8j i 9j 225/40 i jest baja :) chciaz kusi na przyszły sezon zmienić opony...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zdjęcia Twojego autka. Nie skłamię mówiąc że to był moment kiedy wpadły mi w oko Flaty :D i od tego czasu postanowiłem mieć takie chociaż na jeden sezon. A Twoje BBS-y też brałem pod uwagę i nie wykluczam że (obok łopat z  rs6) to będą następne felgi w moim aucie :grin: Kwestia tylko czy będą tak dobrze się prezentować z moim kolorem auta. 

Widocznie mamy podobny gust ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaty to flaty :jerk:

Rainsport 3 jest miękką oponą, mam je na 17 i po przesiadce z zimowych 15 prawie nie czuć różnicy w komforcie, drugi rok będę je ujeżdżał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bartender napisał:

W końcu nastąpiły długo wyczekiwane zmiany :banan:

IMG_20170402_182152_zps46gjstek.jpg

IMG_20170404_180546_zpstgjbe1gt.jpg

Zmieniales w tym miejscu Koła czy tak idealnie zaparkowales ? :P flaty robią robotę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Następne zdjęcie chyba odpowiada na Twoje pytanie. Koła zmieniałem u wulkanizatora. Wolałem żeby nowe felgi i opony były porządnie wyważone. Poza tym felgi dostały nowe wentyle ;)  Chłopaki żartowali sobie że szybko wrócę do nich naprawiać zawieszenie :whistling: ...ale jak już założyli koła na swoje miejsce to widać było że jest efekt :naughty: Tu się zgodzę - flaty robią robotę. :radocha::radocha::radocha::radocha::radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zdjęcia Twojego autka. Nie skłamię mówiąc że to był moment kiedy wpadły mi w oko Flaty [emoji3] i od tego czasu postanowiłem mieć takie chociaż na jeden sezon. A Twoje BBS-y też brałem pod uwagę i nie wykluczam że (obok łopat z  rs6) to będą następne felgi w moim aucie :grin: Kwestia tylko czy będą tak dobrze się prezentować z moim kolorem auta. 
Widocznie mamy podobny gust [emoji6]


Teraz mniejsza gleba ale komfort dobry.Brak dobrych fot u mnie bo na żywo każdy sie jara bbs ch

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero ogarnąłem, że mamy do siebie niecałe 100 km. Trzeba będzie się kiedyś spiknąć na jakiegoś spota. Nie myślałeś, żeby coś z grillem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy tylko kupiłem auto! Nie jestem miłośnikiem chromu a zwłaszcza w nadmiarze. To była jedna z pierwszych rzeczy które chciałem zmienić... Ale z biegiem czasu przyzwyczaiłem się do niego, podobnie jak do dekorów w drewnie. Taki wyszedł z fabryki, zgrywa się z ramkami szyb a teraz z felgami. Poza tym nie mam za bardzo wizji co pasowało by lepiej. Czarne grille są na 80%  be piątek. Pozostałe 20% to S-ki i RS-ki. Teraz jest nietypowo i chyba to mi się podoba. Zastanawiałem się też nad pomalowaniem w kolor nadwozia ale chyba już lepiej jest jak jest :decayed:

IMG_20170406_0724491_zpsr1vohxqy.jpg

Na spota bardzo chętnie, jak będziesz w okolicy daj znać :)

Edytowane przez Bartender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszane uczucia z tym grillem, chociaż im dłużej się przyglądam to tym ciekawiej to wygląda. Poogarniam trochę auto jeszcze, żeby nie odstawało od Twojego zbytnio i kiedyś trzeba będzie odwiedzić Koszalin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich chromowanych to chyba nie było o ile sie nie mylę? :facepalm: Wywalaj go czym prędzej, kup nawet poliftowy, pryskaj ramke na czarno i na pewno się przekonasz, że jest dobrze.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pokombinuje coś z plasti-dipem... Ciągle jest coś ważniejszego do ogarnięcia :kwasny: Ale zaktualizowałem listę planów w pierwszym poście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się o zawieszenie. Śmigam na flatach od paru lat. Maksymalnie po jednym wahaczu rocznie wylatuje, ale stawiam na to, że ze starości bardziej. U mnie jeszcze z gwintem na pokładzie.
Felgi są też bardzo mocne. Żadna dziura im nie straszna. Opony prędzej szlag trafi... Przez 4 lata jedno małe pęknięcie tylko miałem, ale śladu już nie ma po nim :D
No i przy tej szerokości, to ranty cierpią niestety, bo nie osłonięte za bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...