Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.


Kacza

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno jest dedykowany do Esy gwint firmy KW. Dostępny tylko w wersji V1 (bez regulacji twardości) i V3 (regulacja dobicia i odbicia). Tak jak kolega wyżej napisał, z regulacja twardości to gadżet w Esce, bo i tak seryjnie było dość twardo. Chyba, że zamierzasz czasem jeździć na tor i takie regulacje wykorzystasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o to żeby zgłębić ją dosyć nisko i żeby nie dobijalo i nie ruszało nadkoli. Na tor to auto się nie nadaje:) aczkolwiek do tego celu mam inna Ske ;)

Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie czytać takie tematy. Konkretnie podchodzisz do serwisu. Trzymam kciuki i wrzucaj więcej fotek z napraw :)

Apropos posiadania S4 to kiedys na audizine znalazłem zabawne zdjęcie. Wrzucam w formie żartu, mam nadzieje, że się nie obrazisz :)

S4fun_zpstnqpavbf.jpg

Tylko to dotyczy typowo b5. W stanach ma bardzo słabą opinię ta generacja s4. Mi się zdaje że po prostu nie umieją ich odpowiednio utrzymać i stąd takie mity ^^

Co do gwintu - którykolwiek KW. Byle by był inox dla świętego spokoju. Raz miałem KW i niedowierzałem że tak zawieszenie może chodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolka kupiona ... w jedynym słusznym rozmiarze 19' :) - dzięki jeszcze raz Edyta za pomoc:)

Gwint AP kupiony :)

Dystanse kupione :)

Na wiosnę będą spasy! !!

Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co polecam się na przyszłość :wink: mam nadzieję, że będziesz zadowolony :jezyk: takie spontaniczne interesy są najlepsze :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolka kupiona ... w jedynym słusznym rozmiarze 19' :) - dzięki jeszcze raz Edyta za pomoc:)

Gwint AP kupiony :)

Dystanse kupione :)

Na wiosnę będą spasy! !!

Tylko kup opony o odpowiednich parametrach tzn, indeks prędkości, nośność i szerokość jak S4m która swoje waży i ma 333KM (patrz wlepka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolka kupiona ... w jedynym słusznym rozmiarze 19' :) - dzięki jeszcze raz Edyta za pomoc:)

Gwint AP kupiony :)

Dystanse kupione :)

Na wiosnę będą spasy! !!

Tylko kup opony o odpowiednich parametrach tzn, indeks prędkości, nośność i szerokość jak S4m która swoje waży i ma 333KM (patrz wlepka).

wiem o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak kolega wyżej napisał, z regulacja twardości to gadżet w Esce, bo i tak seryjnie było dość twardo. Chyba, że zamierzasz czasem jeździć na tor i takie regulacje wykorzystasz.

Zawieszenie fabrycznie utwardzane a gwint to zupełnie inna bajka...jeżdżę sporo różnymi autami i porównując b6 na fabrycznym s-line 17" felga a moim gdzie mam gwint eibacha i koło 18" jest bardziej miękko i komfortowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczucie ze jest bardziej miękko jest bardziej mylne niż jest w realu. Po prostu zawieszenia sportowe dużo lepiej wybierają nierówności.

Speedline 19' 8.5J , rant idzie w poler, rotory do piaskowania i malowania

/119a755ac928.jpg.html]119a755ac928.jpg[/url]

Gwint AP

bcfd9197ba43.jpg

...będzie nisko:) i max szerok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolka kupiona ... w jedynym słusznym rozmiarze 19' :) - dzięki jeszcze raz Edyta za pomoc:)

Gwint AP kupiony :)

Dystanse kupione :)

Na wiosnę będą spasy! !!

Tylko kup opony o odpowiednich parametrach tzn, indeks prędkości, nośność i szerokość jak S4m która swoje waży i ma 333KM (patrz wlepka).

wiem o tym :)

czy mozesz wrzucic tutaj zdjecie swojej wlepki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównam do swojej A4 .. chodzi o tą z listą rozmiarów opon a nie liste kodów wyposażenia :)

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównam do swojej A4 .. chodzi o tą z listą rozmiarów opon a nie liste kodów wyposażenia

Chodzi Ci o tą z klapki wlewu paliwa ?

Na te kółka chce zalozyc 235/35/19

Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest ona na słupku po otwarciu drzwi pasazera z przodu. Coś mi się wydaje, że nie znajdziesz odpowiednich opon z indeksem nośności i prędkości ...

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dla 18" pewnie masz tam 235/40/18 93Y o ile nie więcej 94Y czy 95Y...

Znajdź teraz oponę 235/35/19 o takiej nośności jak 93Y....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sądzę że S4 nie jest niczym Bugatti Veyron do którego michelin czy dunlop robi dedykowane opony i aż tak wielkich komplikacji nie bedzie:)

Pytanie odnosnie "blaszek" na zaciski:

Ktoś mi kiedyś wysyłał link z nowymi coś koło 100-120 pln/szt. Nie mogę teraz znaleźć tego- gdzieś mi link zaginął. Chyba ze ma ktoś na sprzedaż tskie blaszki? Najlepiej czarne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...