Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.


Kacza

Rekomendowane odpowiedzi

Firma jest z Poznania. Ja jestem z Gdyni ale często tak jeżdżę wiec nie omieszkam tam zajść przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koj@k oni te lampy bardziej spartaczyli niż ja swoje z tym że moje już dawno na aucie śmigają ;) wspołczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koj@k oni te lampy bardziej spartaczyli niż ja swoje z tym że moje już dawno na aucie śmigają ;) wspołczuje

No wlasnie obawiam sie ze na tyle to sam byl bym w stanie je tak spartaczyc...a tak do jeszcze jestem w plecy soczewki b8 i 440 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kewson Ciebie to chyba nikt nie przebije :D miales podeslac fotki po zrobieniu...

Ja w tym tygodniu rozklejalem gosciowi, zobacz jak fajnie wyszlo, praktycznie bez zadnej deformacji obudowy.

CdzAq7i.jpg

q2Ommfb.jpg

YkH2rjW.jpgj

Ooopz5d.jpg

Teraz mu pomaluje ramki, zmienie soczewki i sklejam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól ze użyje twoich zdjęć do odzyskania siana za moje spartaczone lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem nie wiem ;)

Ale to jest jeszcze bez "formowania" na kloszu, fotka zaraz po rozklejeniu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo faaaaak... jakaś masakra te lampy :facepalm:

Że też mieli czelność w ogóle to odesłać... no załamka, że można na takich partaczy trafić... :angry:

...

Prosiłem o większe zdjęcie z avatara i info co tam na nim tak świeci? Czy ta żarówa led z postoju czy masz jakąś "białą" H7 jako DRL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kewson Ciebie to chyba nikt nie przebije :D miales podeslac fotki po zrobieniu...

Ja w tym tygodniu rozklejalem gosciowi, zobacz jak fajnie wyszlo, praktycznie bez zadnej deformacji obudowy.

CdzAq7i.jpg

q2Ommfb.jpg

YkH2rjW.jpgj

Ooopz5d.jpg

Teraz mu pomaluje ramki, zmienie soczewki i sklejam ;)

stary nie mam zielonego pojęcia jak ty to zrobiłeś bez odginania tego plastiku...... a moja lampa niestety od pasażera paruje :(:(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze te półtora kilo sylikonu to bylo jeszcze za malo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie że napisałem do nich maila z reklamacją co mi nie pasuje w tym co zrobili i odpisali mi że wziąłem odpowiedzialność za to że lampa traci homologację i nie będzie jak oryginał. Czy macie jakiś pomysł jak z nich wyciągnąć pieniądze za popsute lampy i źle wykonaną robotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma urwane ucho, peknieta oslona soczewki, zadrapane wnetrze do brania odpowiedzialnosci ?? Ty brales odpowiedzialnosc za to, ze w momencie ingerencji w lampy wiazesz sie z "utratą homologacji" ,a nie z tego, ze Ci uszkodza i porozpjerdalajo lampe... Yyyhh . . .

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec roku jest dosyć ciekawy jak widać. ..

Doszły do mnie paczuszki z
-składane lustra 10pin
-moduły luster
-interface na pendrive/usb ori audi zamiast zmieniarki cd
-moduł Bluetooth wersja H

-oswietlenie nog oraz drzwiowe w LED

Czeka mnie jeszcze kupno modułu od kolegi kkam aby lustra składały się z pilota :)

Tymczasem bixenon jest u Gwerty'ego. Montujemy soczewkę Intemo plus czarny środek plus h7 led na dziennych :)

A i tak największy smaczek przyjedzie do mnie ok 15 stycznia :) będzie głośno!

Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bixenonie bedziesz malowal srodki na czarno ? Yhhh te lampy, zeby rozkleic to.... Zobaczymy jakie przyjda ;) pokaz no ten interfejs, jak to wyglada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bixenonie bedziesz malowal srodki na czarno ? Yhhh te lampy, zeby rozkleic to.... Zobaczymy jakie przyjda ;) pokaz no ten interfejs, jak to wyglada ?

Jep. Caly srodek na czarno. Juz dawno chcialem to zrobic. Teraz auto stoi w garazu to moge sobie pozwolic zeby stalo bez lamp hamulcow itp :)

Interface wyglada jak zmieniarka tylko bez miejsca na cd tylko USB :) zrobie jutro zdjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialem u siebie w bixach prysnac ramki na czarno zamiast tego popielatego, ale jak ostatnio rozklejałem jedną próbną lampe bix to raczej zwatpilem ... Zwykle lampy/xenon rozkleja sie zle, ale bixy ... to jeszcze bardziejsza tragedia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie probowalem ... wole dac to komus doswiadczonemu i miec spokoj. Jestem strasznym pedantem w tej kwesti i u mnie musz byc fabryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję tego co zrobili ci z lampami. Miałem podobna sytuacje jak ty. Tylko ze ja chciałem kupić lampy od osoby mocno polecanej na forum

Nie dość ze długo czekałem to dostałem lampy które były nie kompletne. Miałem sobie dokupić części i poskładać. Oczywiście soczewki źle włożone przez co regulacja wysokości była nie pełna

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polutowalem lampki led pod drzwi ale nie świecą... trzeba to kodowac jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bieguny zamieniłeś. W LEDach istotna jest właściwa polaryzacja. Piękne auto ale lampy spartolili równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no kabelki we wtyczące są tego samego koloru co w wiązce + i - ... a wątpię że maja być na odwrót bo LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...