Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] moja moja wyczekana:))))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w końcu trafiłam i nabyłam swoja ślicznotke piękne a4 avant quattro i ten cudowny silniczek 2.6 benzynka .uwilbiam ja:) :dance::radocha:

Opublikowano

Kasiu może jakieś fotki :rolleyes: jakiś opis? :decayed: Cieszymy się razem z Tobą :gwizdanie:

Opublikowano

Dawaj jakieś fotki!!! Widze ciekawy opis co do spalania :naughty: 2,6 i Quattro = 15L./100km. :naughty: mowa oczywiście o benzynie :rolleyes:

Opublikowano

Zdjęcia poprosimy i jakiś opisik Twojej :a4fan:

Opublikowano

Ale 2,6 Quattro może się równać niezła zabawa i niezapomniane wrażenia z jazdy :good:

Opublikowano

moj kolega, ma taka zielona z 96r. --> rakieta :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

azda tym cudem jest lepsza no powiedzmy porównywalna do dobrego sexu:)a fotki wrzuce a jak musze sie moja kobieta pochwalić:)a jak jej wrzucę jeszcze czerwoną skóre do środka to dopiero bedzie wyglądac

[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 21:51_________________________________________________moja maleńka też jest zielona :)

Opublikowano

zielone najlepsiejsze:D

Opublikowano

jestem bardzo ciekaw tego avanta... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak sie dodaje fotki jesli mam pare ich na pulpicie?

Opublikowano
  • Autor
http://images28fotosik.pl/304/a2911615bc8dcd49med.jpg[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 20:00_________________________________________________http://images28.fotosik.pl/304/a2911615bc8dcd49med.jpg[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 20:12_________________________________________________trochę nie wysrażne ale jak tylko cykne lepsze to podeślę
Opublikowano

azda tym cudem jest lepsza no powiedzmy porównywalna do dobrego sexu:)

Mówisz :naughty::tongue4:

a jak jej wrzucę jeszcze czerwoną skóre do środka to dopiero bedzie wyglądac

...mało atrakcyjnie :decayed: ..czerowna skóra to bardzo kiepskie połączenia z zielonym nadwoziem :tongue4: ..ale to Tobie ma sie przede wszystkim podobać :cool1:

Zapraszamy na cotygodniowe Spoty Warszawskie do Arkadii .. strefa żółta ..poziom -2 ..każdy wtorek ..po 19 :00 :naughty::kox:

Opublikowano

Zdjęcia nie działają (przynajmniej u mnie) :> , ale juz mi sie nie podoba bo avant :thumbdown::polew:

Opublikowano
  • Autor

wiec jaki kolorek sugerujesz?

Opublikowano

data robienia fotki 22.11.2029 :naughty: Że też to B5 tyle wytrzymało :kox: Jak się żyje w przyszłości :naughty:

Ładny miętusek :> chyba perłowy? Zrób lepsze fotki. I pierwsza nie działa - popraw.

Co do czerwonej skóry - faktycznie nie będzie pasowała do tego miętusa :decayed:

slaweq a w dziób byś nie chciał? :decayed: za tego avanta :naughty:

Opublikowano

slaweq a w dziób byś nie chciał? :decayed: za tego avanta :naughty:

Co ja poradze, że mi sie avanty nie podobają :gwizdanie: Jedyny który uznaje do avant B6 :naughty:

Opublikowano

wiec jaki kolorek sugerujesz?

Do zieleni .. biel / beż :good::wink4:

Tylko nie wiem czy masz taką zieleń jak kolegi Freona...czy masz taką super przepiękną trawiastą zieleń :slina::mysli:

slaweq a w dziób byś nie chciał? :decayed: za tego avanta :naughty:

Sławek...teraz jeszcze Lublin Ci grozi :decayed::polew:

Opublikowano

slaweq a w dziób byś nie chciał? :decayed: za tego avanta :naughty:

Sławek...teraz jeszcze Lublin Ci grozi :decayed::polew:

:OMG: już wszystkim chyba podpadłem :polew: :polew:

Opublikowano

slaweq a w dziób byś nie chciał? :decayed: za tego avanta :naughty:

Co ja poradze, że mi sie avanty nie podobają :gwizdanie: Jedyny który uznaje do avant B6 :naughty:

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.