Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dysze spryskiwaczy reflektorow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem ostatnio zamiennik za ok 55zł też na allegro. Działa i wygląda jak ori.

Opublikowano
  • Autor

masz jakiegos linka to przeslij pozd dzieki

Opublikowano
  • Autor

dzieki za linka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ostatnio zakupiłem dwa spryski co kolega golfagn i powiem że jak na zamienniki wyglądają solidnie jedyne co nie wiem czy jest możliwość regulacji dysz w środku...

jak założę za kilka dni na auto zdam relację jak działają

Opublikowano

Tez je kupilem i wygladaja spoko, narazie nie montowalem tylko na przymiarke to sprezyna mocno trzyma, mysle ze troche podzialaja. Ori uzywki sa tak drogie ze 3 komplety tych zamiennikow pozna kupic :facepalm:

Opublikowano

Ja kupiłem (raczej mój mechanik) dobre zamienniki i u mnie nie działały, a potem używane zakupiłem sam i wszystko było ok. Nie polecam zamienników

Opublikowano

Ja założyłem zamienniki trzy lata temu i działały super do momentu kiedy żona nie oparła się zderzakiem o ścianę w garażu. Oba się rozszczelniły. Nie wiem czy ori by spotkało to samo, ale nie sądzę.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ostatnio zakupiłem dwa spryski co kolega golfagn i powiem że jak na zamienniki wyglądają solidnie jedyne co nie wiem czy jest możliwość regulacji dysz w środku...

jak założę za kilka dni na auto zdam relację jak działają

kilka dni temu założyłem komplet sprysków do siebie :) czekał i czekał w piwnicy aż nadszedł ich czas, działają nie mam z nimi żadnego problemu i jestem jak na razie zadowolony, pasują z oryginalnymi ramkami i zaślepkami, nie mam już żadnych wycieków i śmiało mogę zalać cały zbiornik płynem zimowym :P mogę polecić ową firmę jak wyżej razem z kolegą pisaliśmy :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam Kolegów dodaję już trzecią odpowiedź w sprawie spryskiwaczy ...

lewy zaczął ciec  sam z siebie przed świętami Bożonarodzeniowymi, nie zraziło mnie to wyciek płynu był ale znikomy,  kilka dni temu patrzę kałuża pod autem pachnąca specyficznie ...

padł prawy... co prawda oby dwa działają ale teraz płyn muszę dolewać co chwilę...  rozszczelniły się same z siebie ale ile dałem tyle podziałały ...

dodam że nie mogły zamarznąć ponieważ od nowości śmigały na płynie zimowym z górnej półki, może ktoś wie czy jest możliwość ich rozebrania i ponownego złożenia ? mam jeszcze oryginalne to coś bym z nich ulepił 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.