Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różnica temperatury cieczy. Na klimatroniku 69-72 a na vagu 87.3


kowal1020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wymieniłem termostat, czujnik temperatury cieczy, i sprzęgło wiskotyczne, (wszystkie na firmę BEHR) i nie ma żadnej poprawy. Na wskaźniku około 70stopni, na klimatroniku od 68 do 72st. a na vagu 87,4. Przed wymianą była taka sama sytuacja. co trzeba jeszcze wymienić? Pozdrawiam Rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pokazuje na zimnym silniku? Też różnice ok 20st? Niedawno u siebie walczyłem ze wskazaniami temp, wymieniałem 4 razy czujnik aż wpadł ori, na którym też źle pokazywało, u mnie pomogło coś absurdalnego, na odpalonym silniku chciałem podmienić licznik na drugi i sprawdzić temp na drugim liczniku, odpiąłem tylko jedna wtyczkę od licznika na chwile, po podpięciu jej ponownie wskaźnik zaczął dobrze pokazywać, jakiś czas jeżdżę i jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pokazuje na zimnym silniku? Też różnice ok 20st? Niedawno u siebie walczyłem ze wskazaniami temp, wymieniałem 4 razy czujnik aż wpadł ori, na którym też źle pokazywało, u mnie pomogło coś absurdalnego, na odpalonym silniku chciałem podmienić licznik na drugi i sprawdzić temp na drugim liczniku, odpiąłem tylko jedna wtyczkę od licznika na chwile, po podpięciu jej ponownie wskaźnik zaczął dobrze pokazywać, jakiś czas jeżdżę i jest ok ;)

Miałeś rację . Stuknąłem pięścią w licznik i wróciło wszystko do normy. Wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...