Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zestaw głośnomówiący Parrot -montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy, ma ktoś może u sibie parrota (interesuje mnie CK3100- czyli wersja z wyswietlaczem lub ck3000-tylko panel sterowania)?

Ktos moze polecic miejsce gdzie go zainstalowac? Nie chcialbym za bardzo szpecic deski. Myslalem nad werjsa bez wyswietlacza i umieszczeniem przed lewarkiem.

I drugie pytanie: czy podlaczenie do oryginalnego concert 2 jest bezproblemowe? Jak wyglada sprawa z Can a 12v po stacyjce dla parrota?

Opublikowano

Ja mam u siebie kolego parrot z wyświetlaczem, jak dzownie pokazuje mi na fisie. Mam radio RNSE.

Ale kupiłem z zamontowanym juz, Także za dużo nie pomogę niestety

Opublikowano

Ja mam u siebie kolego parrot z wyświetlaczem, jak dzownie pokazuje mi na fisie. Mam radio RNSE.

Ale kupiłem z zamontowanym juz, Także za dużo nie pomogę niestety

a gdzie masz umieszczony wyswietlacz?

Opublikowano

Pod kratkami nawiewu, ale zastanawiam się nad demontażem i zamontowaniem modułu bluetooth

bbtl73ol.jpg

Opublikowano

Witam. Chciałem tylko zapytac, jak sie to profesjonalnie nazywa (zdjęcie), gdzie i za ile dostanę taki pasujący pod współczesny ponad 5" telefon :P . Prosiłbym bardzo o jakieś linki. Z góry dziekuje ;) .uchwyt2.JPG

Opublikowano

dokupujesz do tej podstawki adapter pod dany telefon ale sprawdz jeszcze czy nie masz czasem bt ?

Opublikowano

Ze współczesnych telefonów dostępne są tylko adaptery pod iPhone 4/4S, 5/5S, 6/6S bez plus oraz uniwersalny z microUSB, ale tylko do schowka (podłokietnika)

Twój uchwyt to Generacja 2, ale pasują do niego podobno też adaptery od generacji 3.

Adaptery dostępne są w ASO, na eBay, na allegro było też kilka, ale do starego szrotu typu Siemens SL45

Opublikowano

Pasuja adaptery z 3 generacji, potwierdzam. Niestety z nowych tel to adaptery sa tylko do iphone.

Wysłane z mojego GT-P7500 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jestem w trakcie montazu parrot ck3100.

wszystko ladnie smiga tylko jest jeden problem:

w momencie polaczenia wyciszane sa tylko glosniki przod, tyl jest na oddzielnym wzmacniaczu.
ktos moze orientuje sie jak wyciszyc/wylaczyc wzmacniacz tyl na czas rozmowy?

jaki sygnal podawany jest na tel mute glosnikow przod- masa czy +12v?


Koledzy- szukam pomocy.

Czy ktos ma parrota z mikrofonem w lampce podsufitki? czy tylko na wierzchu?

Opublikowano

Ja mam na wierzchu kolego.

Opublikowano

i jak dziala? bez problemu? (mam swiadomosc ze jakosc zawsze bedzie troszke gorsza niz majac telefon przy uchu)

probowalem umiescic w lampce podsufitki w fabrycznym miejscu ale nie mozna mnie praktycznie zrozumiec

Opublikowano

U mnie nie ma problemu, każdy mnie dobrze słyszy jak rozmawiam z kimś. Także bez problemowo jest. A Ty kolego kupiłeś nowy parrot czy uzywany? ile zapłaciłeś?

Opublikowano

uzywany, wyjete z samochodu sprowadzonego z niemiec. ja slysze wszystko super, glosno, czasem tylko jak do kogos dzwonie to na poczatku slabo dosc slychac a jak podkrece glosnosc pokretlem do dopiero robi sie max (mimo ze juz wczesniej byll na mx)

ale dosc slabo mnie slychac, poczatkowo umiescilem w oryginalnym miejscu lampki podsufitki- tragedia, nikt nic nie rozumial, a podobno ktos u siebie tak montowal, byc moze inny zestaw.

Opublikowano

I ile zapłaciłeś?

A teraz gdzie masz umieszczony mikrofon? ja tutaj pod lampka to prawie że przy głowie wiec mikrofon blisko ust

Opublikowano

150zl

a pokakazalbys zdjecie jak masz umieszczony?

Opublikowano

20160802_191601_zpsqooo1aqr.jpg

sorki za jakośc ale coś ostrości nie mogłem złapać :)

Opublikowano

jaki sygnal podawany jest na tel mute glosnikow przod- masa czy +12v

MUSISZ podać masę do radia.

Wtedy wyciszy Ci całe radio.

Parrot powinien dalej działać bo głośniki łączysz już za radiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

MUSISZ podać masę do radia.
Wtedy wyciszy Ci całe radio.
Parrot powinien dalej działać bo głośniki łączysz już za radiem.


a moze sprobowac tylko do kostki wzmacniacza tylnego taka mase dac
Opublikowano

A po co.

Masz odpowiedni PIN w kostce radia.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalkebe70d6c09254e0d766c5908f0a4edfb.jpg

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

w takim razie jak parrot wycisza radio, skoro nie podlacza sie go do tego pionowego zlacza w radiu?

w zestawie zostały jakieś wolne kabelki, sprawdze czy na ktoryms cos sie nie pojawia w trakcie polaczenia, dam wtedy ten sygnał na pin TEL MUTE w pionowym wejsciu (zapewne to wtedy pojawia sie na wyswoetlaczu napis TELEPHONE)


20160802_191601_zpsqooo1aqr.jpg

sorki za jakośc ale coś ostrości nie mogłem złapać :)

kolego, dzieki za foto

powiedz mi jeszcze: to standardowy mikrofon do parrota (ten z dziurkami na wierzchu)?



GreGoriO

jeszcze jedno: na jakim poziomie masz ustawiona glosnosc mikrofonu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.