Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Webasto


Darek_G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów!

Wiem, że pewnie źle wybrałem dział, ale kiedy zastanawiałem się do jakiego wrzucić moje pytanie, to okazało się, że do żadnego zbytnio nie pasuje. A że działa toto ustrojstwo na ropke, to postanowiłem umieścić wątek tutaj. Jeśli szefostwo uzna, że będzie lepiej pasował gdzie indziej, to prosze przenieść :wink4:

Do rzeczy!

Posiadam w mojej niuni AFN '96 Webasto typu DW 50. Problem jest (albo i nie) taki, że nie mam w kabinie panelu sterowania do niego. Mam pilota (rozmiar prawie jak do telewizora z rozsuwaną teleskopową antenką) z dwoma przyciskami, którymi mogę webasto włączyć lub wyłączyć. Pytanie, czy panel sterowania powinien być (może ktoś go zajumał, bo nie jestem pierwszym właścicielem), czy może występowały wersje bez panelu (zaznaczam, że jest to DW 50 i długotrwałe poszukiwania w internecie wskazują, że panel raczej powinien być).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinien być na listwie na wysokości włącznika świateł, ale może ktoś przerobił ten włącznik na automat. Zobacz pod obudową nad nogami kierowcy może tam ktoś schował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i nic tam nie ma :( Przeglądałem różne instrukcje, także te dotyczące instalacji, ale u mnie w żadnym z możliwych miejsc nie ma nawet śladów po montażu. Automat to raczej nie jest, bo włącza sie tylko pilotem, sam nic nie próbuje działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...