Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gotowy soft pod AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

zakładam nowy wątek ponieważ chciałbym poznać profesjonalne opinie na temat zakupu gotowego softa do AFN. Znalazłem na olx sterownik z programem 130 km i 300 Nm. Oto link http://olx.pl/oferta/sterownik-komputer-audi-a4-b5-lift-1-9-tdi-afn-ze-110-na-130-km-300nm-CID5-IDfhcGj.html#ce9fc80173

moje pytanie brzmi czy mogę podpiąć ten sterownik pod swój seryjny AFN bez obaw o skrócenie żywotności silnika? czy każdy program jest indywidualnie pisany pod konkretne auto z uwzględnieniem zużycia poszczególnym części ( turbo, wtryski, pompa). Naczytałem się już sporo o tych softach i mam mętlik w głowie :shock3: . Ten sterownik był robiony w r-performance w wawie ( znawcy tematu wiedzą o co kaman :wink:​ ) więc chyba nie ma sie co obawiać? Proszę o opinie, pozdrawiam

Edytowane przez zyga100

Opublikowano

za te pieniądze lepiej podjechać do profesjonalnego zakładu z hamownią który konkretnie przebada twoje autko i zwerefikuje czy nadaje sie do modyfikacji , taki gotowiec nie jest zbyt dobrą opcją .

Opublikowano

z tego co mi się wydaję to w AFN sama wymiana sterownika nic nie da jeszcze trzeba zmienić sterownik pompy VP

Opublikowano

z tego co mi się wydaję to w AFN sama wymiana sterownika nic nie da jeszcze trzeba zmienić sterownik pompy VP

Kolego sterownik silnika steruje między innymi pompą wtryskową :facepalm:

Opublikowano

Witam :)

zakładam nowy wątek ponieważ chciałbym poznać profesjonalne opinie na temat zakupu gotowego softa do AFN. Znalazłem na olx sterownik z programem 130 km i 300 Nm. Oto link http://olx.pl/oferta/sterownik-komputer-audi-a4-b5-lift-1-9-tdi-afn-ze-110-na-130-km-300nm-CID5-IDfhcGj.html#ce9fc80173

moje pytanie brzmi czy mogę podpiąć ten sterownik pod swój seryjny AFN bez obaw o skrócenie żywotności silnika? czy każdy program jest indywidualnie pisany pod konkretne auto z uwzględnieniem zużycia poszczególnym części ( turbo, wtryski, pompa). Naczytałem się już sporo o tych softach i mam mętlik w głowie :shock3: . Ten sterownik był robiony w r-performance w wawie ( znawcy tematu wiedzą o co kaman :wink:​ ) więc chyba nie ma sie co obawiać? Proszę o opinie, pozdrawiam

Cena z kosmosu, za trochę ponad połowę tej kwoty spokojnie zrobisz program pod swoje auto.

Edytowane przez Jarol

Opublikowano

1000zł za dodatkowe 22km, no nieźle

Opublikowano

Jak mialem gotowca pare miesiecy w AFNie z tej aukcji http://allegro.pl/chip-tuning-vw-audi-seat-1-9tdi-2-0tdi-2-5tdi-3-0-i6375839993.html i powiem szczerze ze byla bomba, auto nie do poznania, Kultura pracy silnika sie poprawila juz nie mowiac o kopycie, na 4 biegu potrafilem zgubic trakcje. Najlepsza rzecz w aucie jak zrobilem. Auto juz jakis czas sprzedane i mysle ze dalej smiga bezawaryjnie ;) Zastanawiam sie czy nie kupic do AVFa ale nie wiem czy tam tez mozna wlutowac podstawki ^_^

Opublikowano

parę miesięcy to za mało by potwierdzić bombowość tego zakupu z allegro, na 4 biegu potrafił zgubić trakcje, w tą bajkę to nikt ci nie uwierzy, seryjne sprzęgło w życiu nie przeniesie aż tak dużego momentu, chyba że na mokrym pokrytym piaskiem asfalcie i łysych oponach 15/65/195, mój afn na samym czipie tracił trakcje na 3 biegu ale po dwóch tygodniach ująłem mocy bo by do sędziwych 320tys km nie dożył dwumas a możę i słupek który pomimo bardzo dużego potencjału bardzo się męczył tym, a był to nie byle jaki motor, bo na seri do 100km czyli i na trójce nie było trakcji w ogóle strzelając biegami 1 2 3 i dopiero przy 100km/h koła przestawały piszczeć na seri, jadać spokojnie na dwójce po wciśnięciu tracił trakcje, na czipie jadąc spokojnie na 3 biegu wciskałeś pedał tracił trakcje, o takim potencjale na seryjnych gratach inne afn mogły tylko pomarzyć więc nie pisz bajek że na 4 biegu trąciłeś trakcie bo na 3 ja w życiu tylko spotkałem jednego a trochę ich już spotkałem i to na oponach 16/55/205, ale niestety ten Nm dla seryjnych gratów jest zbyt destrukcyjny, dwumas bardzo wibracji dostawał, te dwa tygodnie mu zaszkodziły jak 50tys km

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

parę miesięcy to za mało by potwierdzić bombowość tego zakupu z allegro, na 4 biegu potrafił zgubić trakcje, w tą bajkę to nikt ci nie uwierzy, seryjne sprzęgło w życiu nie przeniesie aż tak dużego momentu, chyba że na mokrym pokrytym piaskiem asfalcie i łysych oponach 15/65/195, mój afn na samym czipie tracił trakcje na 3 biegu ale po dwóch tygodniach ująłem mocy bo by do sędziwych 320tys km nie dożył dwumas a możę i słupek który pomimo bardzo dużego potencjału bardzo się męczył tym, a był to nie byle jaki motor, bo na seri do 100km czyli i na trójce nie było trakcji w ogóle strzelając biegami 1 2 3 i dopiero przy 100km/h koła przestawały piszczeć na seri, jadać spokojnie na dwójce po wciśnięciu tracił trakcje, na czipie jadąc spokojnie na 3 biegu wciskałeś pedał tracił trakcje, o takim potencjale na seryjnych gratach inne afn mogły tylko pomarzyć więc nie pisz bajek że na 4 biegu trąciłeś trakcie bo na 3 ja w życiu tylko spotkałem jednego a trochę ich już spotkałem i to na oponach 16/55/205, ale niestety ten Nm dla seryjnych gratów jest zbyt destrukcyjny, dwumas bardzo wibracji dostawał, te dwa tygodnie mu zaszkodziły jak 50tys km

Pewnie miałeś zamontowanego box-a jeszcze oprócz chipa. :naughty:

Opublikowano

Jak mialem gotowca pare miesiecy w AFNie z tej aukcji http://allegro.pl/chip-tuning-vw-audi-seat-1-9tdi-2-0tdi-2-5tdi-3-0-i6375839993.html i powiem szczerze ze byla bomba, auto nie do poznania, Kultura pracy silnika sie poprawila juz nie mowiac o kopycie, na 4 biegu potrafilem zgubic trakcje. Najlepsza rzecz w aucie jak zrobilem. Auto juz jakis czas sprzedane i mysle ze dalej smiga bezawaryjnie ;) Zastanawiam sie czy nie kupic do AVFa ale nie wiem czy tam tez mozna wlutowac podstawki ^_^

Zaczynając przygodę z chiptuningiem kupiłem u niego soft. Szkoda kasy, ponieważ nawet limitery nie przestawione. Jeździłeś na doładowaniu 1 bar, a mi wyszło an tym sofie jakieś 125 KM, więc szału nie było. Na obecnym od użytkownika ciahciah mam 145 KM. Trakcję gubiłeś pewnie na śniegu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.