Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie można kupić dobre krótkoterminowe Assistance


Rekomendowane odpowiedzi

Może macie jakieś doświadczenie więc zapytam. . Gdzie polecacie kupić dobre krótkoterminowe Assistance takie np. na 7 lub 14 dni, wystarczy na Polskę ?

I jeszcze jedno pytanie - czy w ogóle ubezpieczenie Assistance pokrywa koszty ewentualnej naprawy gdy nie ma możliwości usprawnić samochód na miejscu awarii i tylko trzeba holować do serwisu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu kupiłem rocznie ass. w PZU i polecam.

Na krótkoterminowe masz zazwyczaj karencję 14 dni - sprawdź dokładnie w opisie.

Assistance nie pokrywa naprawy nigdy (może za wyjątkiem szyb). Zapewnia holowanie, naprawę bez kosztu części, lub tzw. naprawę na miejscu? Ale co Ci naprawią na miejscu? Przecież Ci nawet opony nie zmienią jak masz zestaw naprawczy a wkręt wejdzie bokiem...

Jak pisałem w PZU jest nieźle... Raz auto się zdefektowało. Nie miałem się czasu bujać na inne sposoby, więc zamówiłem lawetę pod dom. Zawiozło je do znajomego mechanik. Ten potwierdził fakt przyjęcia auta i czasu naprawy auta ponad tydzień czasu. Po południu innym holownikiem podstawiła się auto zastępcze pod pracę, a po tygodniu się odebrało w ten sam sposób.

Standardowo masz: odbierasz auto sam, zabierają je od Ciebie lub przywożą auto a musisz zdać sam, ale można się dogadać, bo auta należą do niedużych warsztatów, które działają pod marką PZU.

Przez tydzień 200 pln się zwróciło a takich akcji może być kilka (chociaż coś ostatnio czytałem, że tylko dwie w ciągu roku - może coś się zmieniło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze assistance jest w pzu (hol do 1000 km w europie) ale nie wiem, czy da sie je wykupic jesli nie masz tam OC.

Za 99 zl mozesz wykupic assistamnce w AXA. Szalu nie ma, ale jak auto nawali na wakacjach to juz na lawecie jestes do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości chcesz złomem jechać na wakacje ?? Może lepiej kup w czasy na last minute będzie bez stresu urlop. Podobnie ludzie kombinują ubezpieczenie zdrowotne myślą że na wakacjach zrobią zęby za darmo za granicą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości chcesz złomem jechać na wakacje ?? Może lepiej kup w czasy na last minute będzie bez stresu urlop. Podobnie ludzie kombinują ubezpieczenie zdrowotne myślą że na wakacjach zrobią zęby za darmo za granicą :grin:

:buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie jakieś doświadczenie więc zapytam. . Gdzie polecacie kupić dobre krótkoterminowe Assistance takie np. na 7 lub 14 dni, wystarczy na Polskę ?

I jeszcze jedno pytanie - czy w ogóle ubezpieczenie Assistance pokrywa koszty ewentualnej naprawy gdy nie ma możliwości usprawnić samochód na miejscu awarii i tylko trzeba holować do serwisu ?

w jakiej firmie masz oc

za części płacisz Ty ale trzeba sprawdzić w OWU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...