Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] Fake S4 Silver & Black Avant


dziobu

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladka z pospawanymi.wlotami wyglada mega!! Dekory faktycznie do poprawki, fajnie jak by tylko gora swiecila ;)

właśnie do tego dążę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka i mody bardzo ciekawe. Mi osobiście zderzak z przodu się podoba. No V6 pięknie mruczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładnie się prezentuje :naughty: życzę długiej i bezproblemowej eksploatacji. Duży + za wydech i car audio, ja już byłem myślami przy innym projekcie :decayed: Zderzak zrobisz jak uważasz ale bym zostawił bo jest indywidualny i autko wyróżnia.

PS: ze schowkiem zapewne chłopaki się pospieszyli jak deskę składali po wymianie kompresora klimy. Śrubki musza być dokręcane w odpowiedniej kolejności bo inaczej robi się szpara i faktycznie obciera przy zamkniętych drzwiach ale widzę ze to ogarnąłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie odzywałem także patrzcie co teraz u mnie się dzieje :grin:

20161022_160813.jpg

Nieźle co? Wiązka zmieniła już dawno swój kolor, także od wczoraj zacząłem ogarniać ten syf..
20161023_114338.jpg

Komputer od skrzyni biegów pływał w wodzie.. :facepalm::facepalm::facepalm:

20161023_162147.jpg

Powolutku i do przodu :decayed: . Rozbieram wszystko tak żeby wciągnąć wykładzinę bez jej cięcia. Wtedy zobaczę skąd to leci... Dodam, że na pewno nie z uszczelek drzwi, szyb ble ble etc. Może z grodzi silnika, jeszcze nie wiem, ale jak ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięczny. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi to słyszeć :kwasny: looknij tutaj, może się przyda http://a4-klub.pl/index.php?/topic/203388-woda-pod-nogami-pasazera/

Edytowane przez Seikokilla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci z podszybia

- odpływy aku zatkane

- uszczelka pod filtrem kabinowym przepuszcza wode do nawiewów i wali z tyłu do pasażera kanałem pod fotelem, a z przodu przepuszcza tak jakby spod deski rozdzielczej, przerabiałem ze 2 lata temu ten problem, przy okazji mozesz zajrzeć pod ECU, tam pewnie też niedrozny kanał spływowy do głównych odpływów w grodzi.

Jest jeszcze 3 opcja, odpływ wody z klimy, ale o tej porze to nie realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi to słyszeć :kwasny: looknij tutaj, może się przyda http://a4-klub.pl/index.php?/topic/203388-woda-pod-nogami-pasazera/

Trudno się mówi, przynajmniej jest okazja do podłubania :D. Może coś przy okazji wymyślę, jakieś wygłuszenie..

Leci z podszybia

- odpływy aku zatkane

- uszczelka pod filtrem kabinowym przepuszcza wode do nawiewów i wali z tyłu do pasażera kanałem pod fotelem, a z przodu przepuszcza tak jakby spod deski rozdzielczej, przerabiałem ze 2 lata temu ten problem, przy okazji mozesz zajrzeć pod ECU, tam pewnie też niedrozny kanał spływowy do głównych odpływów w grodzi.

Jest jeszcze 3 opcja, odpływ wody z klimy, ale o tej porze to nie realne.

Odpływ od akumulatora sprawdzałem, filtr kabinowy sprawdzałem jest mokry, to ogarnę. Wyrzuce wszystko, wyciągnę wykładzinę i wtedy dokładnie zobaczę skąd leci. Najwyżej masa bitumiczną pójdzie w ruch. Dzięki wielkie za wskazówki.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Cześć, taka sparwa. Wyciągał już ktoś stelaż od koszyka klimatronika, radia oraz panelu środkowego?

14872693_1146718522074884_2145515570_n.j

Mianowicie, do demontażu niezbędne jest odręcenie śrub na górze tego stelaża, z tej strony widoczne są tylko dwie, a dostęp do nie ograniczony przez kanał(?) Doprowadzający powietrze do dmuchawy środkowej i na dmuchawy na szyby. Ktoś je ściągał? U mnie siedzą one sztywno i są ze sobą zespolone. :/

14808043_1146718348741568_659862337_o.jp

Edytowane przez dziobu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały kosz zdemontujesz tylko po roebraniu konsoli środkowej, przy zmianie 1din na 2din demontuje sie całość. Ja przy demontazu wykładziny rozciałem tą wykładzine za konsolą, znacznie przyspieszyło prace, póżniej zaszyłem jak była sucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały kosz zdemontujesz tylko po roebraniu konsoli środkowej, przy zmianie 1din na 2din demontuje sie całość. Ja przy demontazu wykładziny rozciałem tą wykładzine za konsolą, znacznie przyspieszyło prace, póżniej zaszyłem jak była sucha.

Chciałem uniknąć rozcinania, ale w sumie i tak tego nawet nie widać. Dzięki wielkie za pomoc! :)

@edit: Uszczelka pod osłoną filtra kabinowego była winna, przepuszczała wszystko co naleciało. Przy jej demontażu po prostu się rozpadła. :kwasny: Poza tym, wykładzina wyjęta, trzeba ją wysuszyć potem wyprać i można zakładać. :)

20161027_160108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku gruba rozbiórka ci wyszła. No ale problem zlokalizowany i to najważniejsze.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku gruba rozbiórka ci wyszła. No ale problem zlokalizowany i to najważniejsze.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

No niestety, wykładzia nie mogła zostać bo jest cała przesiąknięta wodą(prawa strona), musi na spokojnie wyschnąć, potem muszę ją wyprać. Innego rozwiązania nie brałem pod uwagę, jakichś półśrodków albo zostawienie i czekanie aż sama wyschnie. Na początku chciałem wykładzinę wyjąć bez cięcia jej, ale wtedy dopiero była by gruba rozbiórka. Stelaż trzymający koszyk radia i ogólnie całą konsolę środkową myślałem że jakoś uda mi się go zdemontować w sumie to "prawie" :grin: tylko on stał mi na przeszkodzie, ale niestety żeby go zdemonotować konieczne by było zdjęcie również górnej części tapicerki, zegary etc. W to już mi się pchać nie chciało to ją przeciąłem. Gdybym od razu to zrobił to trochę czasu bym zaoszczędził, ale no cóż... Właśnie stąd rozebrana konsola środka, przy okazji zrobię porządek z kabelkami, przewody do wzmaka pociągnę razem z ori wiązką. Pomyślę jeszcze nad czymś bo w takim stanie trochę postoi. Wykładzina się suszy w jakichś 18 stopniach.

edit:

20161030_191959.jpg

20161030_195943.jpg

Edytowane przez dziobu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ta ramka wygląda teraz

Zastanawiam się jak będzie w moim wnętrzu wyglądać, oby wszystko było si.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko już poskładane do kupy, potrzebuję jeszcze poświęcić godzinkę na zszycie wykładziny i założenie schowka. :banan:

20161101_193037.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogłeś przyszłosciowo usunąć środkowe mocowanie dekoru za konsolą, póki był dostęp, jak przyjdzie Ci do głowy robienie czegos z nimi. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogłeś przyszłosciowo usunąć środkowe mocowanie dekoru za konsolą, póki był dostęp, jak przyjdzie Ci do głowy robienie czegos z nimi. :decayed:

Nie wpadłem na to, a życie w przyszłości na pewno by mi ułatwiło. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...