Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szumy wiatru drzwi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Wraz ze wzrostem prędkości pojawiają mi się szumy powietrza pochodzące z okolicy szyby drzwi kierowcy (brzmi jak szum wiatru opływającego lusterko L). Co można z tym zrobić? Spotkał się ktoś z problemem?

Tam się wymienia całą prowadnicę szyby z uszczelką? Czy samą uszczelkę? Może jest jakieś charakterystyczne miejsce podatne na odkształcenie, które powoduje ten problem? Ma ktoś dostęp do biuletynów serwisowych - pytanie czy taki problem jest tam opisany?

Dzięki za wszelką pomoc,

P.

Opublikowano

Przy lusterku za plastikową trójkątną osłoną jest taka czarna pianka w kształcie jakiejś bryły. Często lubi sparcieć i się wykruszyć.

Opublikowano
  • Autor

Przy lusterku za plastikową trójkątną osłoną jest taka czarna pianka w kształcie jakiejś bryły. Często lubi sparcieć i się wykruszyć.

O! Jest to jakiś trop, ta pianka kruszeje od środka (wnętrze auta) czy od zewnątrz?

Edytowane przez countryFan

Opublikowano

Ta pianka jest wewnątrz, zaraz po zdjęciu boczka i odpięciu tego trójkąta który jest na wysokości lusterka jest wciśnięta.

Opublikowano

Można prosić jakieś zdjęcia?

Opublikowano

Też czekam :-)))

Opublikowano

pierwsza sprawa to ramka musi być dobrze ustawiona, druga to uszczelka, uszczelkę mozna wymienić po zdjeciu boczka, zadna pianka nie jest winna.....

Opublikowano
  • Autor

Można prosić jakieś zdjęcia?

Na razie się za to nie wziąłem, jadę na wyjazd więc porobiłem co pilniejsze. Zrobię zdjęcia - może coś razem wydumamy. :thumbup1:

Opublikowano

Przy lusterku za plastikową trójkątną osłoną jest taka czarna pianka w kształcie jakiejś bryły. Często lubi sparcieć i się wykruszyć.

dzięki za dodatkową radę będę rozkręcał boczek do wygłuszenia to na pewno pomyślę i o tym ;)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam podobny problem, ramkę drzwi już regulowałem, przylega dość ciasno, nie wydaje mi się, że powietrze może się tam wcisnąć. Drzwi są równo zmontowane, ten trójkąt przy lusterku minimalnie odstaje od strony szyby bocznej, ale generalnie też jest tam bardzo ciasno. Zastanawiam się nad szparą między maską, słupkiem a drzwiami, spora dziura tam jest jakies 0.5cm. Ma ktoś jakiś pomysł skąd ten hałas powyżej 130km/h ? Poprzednio miałem Citroena C5 X7, było znacznie ciszej, może moje odczucia są też tym spowodowane, że człowiek się szybko przyzwyczaja do dobrego, gorzej w drugą stronę.

Edytowane przez kuba8484

Opublikowano

U mnie lusterka gwizdały, złożyłem i  szpary sprawdziłem,  miały małe wykruszenia (zrobiły  się zadziory)  przy podstawach,  zastosowałem do wyrównania czarny silikon,  bo wszystko inne  przylega idealnie.   

Opublikowano

też mam w planie przepatrzeć lustra, jak u was wypada test z kartką papieru, czy zatrzaskując ją drzwiami jesteście w stanie ją wyciągnąć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.