Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Za wysoko! co zrobic?


lisek1610

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich potrzebuje pomocy. Mialem w oryginale zawieche 1be ale niestety była już wylatana i kupiłem nowa zawieche 1ba i nie podoba mi się teraz bo stoi za wysoko między przodem a tyłem jest prawie 1cm roznicy oczywiscie z przodu wyzej, chcialbym go obniżyc troche tylko jak najlepiej żeby chociąz amortyzatorów nie zmieiac jakie spręzyny polecacie z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu obniżać i zostawić normalne amorki. Szybko skończą swój żywot na obniżonym zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no teraz zawieszenie cale znowu zmieniać to nie bardzo, a co bys powiedział jak bym założył alusy 19? bo mam 17 a najbadziej przeszkadza mi szpara między kołem a nadkolem zmniejszyła by sie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz większą felgi to szpara się jeszcze powiększy. Teraz masz koze a przy większej feldze będzie masakra.

Edytowane przez .Pablo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień na przednich amortyzatorach talezyki na których siedzi sprężyna od amortyzatorów z a4 b5 i siadzie Ci 1,5cm czyli optymalnie. Tylko sprawdź czy z twoich amortyzatorów da się ściągnąć te talerzyki,jeśli są ori 1ba to się da bo u siebie sprawdzałem i talerzyki z b5 pasują i można je w dobrych pieniądzach dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musze prawdzić amorki z przodu mam monroe.

A NA SERIO BEDZIE LIPA GDYBYM ZAŁOZYL SPREZYNY EIBACHA?

Edytowane przez lisek1610
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musze prawdzić amorki z przodu mam monroe.

A NA SERIO BEDZIE LIPA GDYBYM ZAŁOZYL SPREZYNY EIBACHA?

na sprezynach eibacha siadzie Ci tyle ile podaja, czyli - 30mm lub wiecej jak zalozysz inne nizsze. Czyli jak zmieniac to caly komplet. Amorki zwykle chyba niestety szybko zabijesz, a szkoda jak sa nowe. Natomiast jak chcesz to mam na sprzedaz sprezyny 1be w dobrym stanie. Jak mialem zawieche 1ba i je zalozylem to usiadl mi ok 15mm, czyli tyle ile Cie interesuje.

Pozdrawiam

Edytowane przez mistrzugt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musze prawdzić amorki z przodu mam monroe.

A NA SERIO BEDZIE LIPA GDYBYM ZAŁOZYL SPREZYNY EIBACHA?

na sprezynach eibacha siadzie Ci tyle ile podaja, czyli - 30mm lub wiecej jak zalozysz inne nizsze. Czyli jak zmieniac to caly komplet. Amorki zwykle chyba niestety szybko zabijesz, a szkoda jak sa nowe. Natomiast jak chcesz to mam na sprzedaz sprezyny 1be w dobrym stanie. Jak mialem zawieche 1ba i je zalozylem to usiadl mi ok 15mm, czyli tyle ile Cie interesuje.

Pozdrawiam

ok napisałem na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że połączenie sprężyn eibaha z normalnymi amortyzatorami zabija je dosyć szybko. Efekt wizualnie jest fajny tylko bardzo trzeba uważać na zderzak zwłaszcza jeśli jest niższy niż standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, kupiłem A4 B6 ze dwa miesiące temu, zawieszenie do wymiany więc wymieniłem, teoretycznie do tego modelu, takie dali mi w sklepie. Teraz stoi jak wóz drabiniasty z przodu 70cm od ziemi do błotnika tył 69cm koła co prawda 18 ale chyba nie powinno to tak wyglądać. Moje pytanie brzmi: jakimi sprężynami i czy może ktoś z forumowiczów posiada takie na sprzedaż da się obniżyć auto?

zawieszenie 1BA
przód OJJ klasa wagowa 9

- przy 1BA 886-918 kg

tył OYK klasa wagowa 10

- przy 1BA (Zawieszenie Standard): 545-570 kg
NvVM7z.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Wygląda na to, że chyba mam podobny problem po wymianie amortyzatorów. Mam zawiechę 1BA. W weekend zostały wymienione wszystkie 4 amortyzatory (sprężyny zostały), po czym moja A4 coś "zadziera nosa"... Zweryfikowałem, zmierzyłem i okazało się, że przód stoi 2 cm wyżej niż tył (69 vs. 67 cm mierzone wysokością nadkola). Moje koła to 205/55 R16.

To normalne, że autko tak nierówno poszło do góry przodem? Czym to może być spowodowane? I co teraz z takim fantem zrobić, bo denerwuje jak się na to patrzy? Rozumiem, że działaniem doraźnym jest wspomniana przez kolegę Kornel1989 wymiana talerzyków na takie z B5, ale pytanie, czy jedynym, czy jednak trzeba gdzieś szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...