Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logi dynamiczne 1.8T prosba - Katowice i okolice


Lajcik9

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc chlopaki : ) Potrzebuje kogos z komputerem i kablem, kto zrobi ze mną logi dynamiczne w moim samochodzie (A4 B5 1.8T AEB Q pb+lpg) na kilku kanałach. Za fatyge stawiam literek 40 konnego napitku : > Niestety, ale przy moim chinskim kablu z allegro i parchatych łapach niestety nie umiem go zainstalować i nie mam już do tego siły. Jeśli będzie ktoś chętny to bardzo proszę o smska 506 793 093. Jak coś to mogę zapłacić również w walucie. : ) Jeśli temat zamieściłem w złym miejscu, to bardzo proszę moderatora o korekte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopaki : ) Potrzebuje kogos z komputerem i kablem, kto zrobi ze mną logi dynamiczne w moim samochodzie (A4 B5 1.8T AEB Q pb+lpg) na kilku kanałach. Za fatyge stawiam literek 40 konnego napitku : > Niestety, ale przy moim chinskim kablu z allegro i parchatych łapach niestety nie umiem go zainstalować i nie mam już do tego siły. Jeśli będzie ktoś chętny to bardzo proszę o smska 506 793 093. Jak coś to mogę zapłacić również w walucie. : ) Jeśli temat zamieściłem w złym miejscu, to bardzo proszę moderatora o korekte.

jestem z Sosnowca jakie kanały chciałbyś logować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

002,007,018,025 I jeszcze jakiś kanał chyba. A miał byś chwilę czasu żeby mi pomóc się z tym uporać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

002,007,018,025 I jeszcze jakiś kanał chyba. A miał byś chwilę czasu żeby mi pomóc się z tym uporać?

zadzwonię do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie chciał bym zakładać nowego tematu a myślę że kolega nie obrazi się za wklejenie do Jego tematu moich logów prosiłbym o opinię i ocenę moich logów ponieważ na razie dla mnie jest to jedna wielka niewiadoma.Chcę wiedzieć czy wszystko jest ok ponieważ przymierzam się w niedługim czasie do wymiany pierścieni więc chciałbym wiedzieć czy na coś jeszcze zwrócić uwagę.

DYNAMICZNE:
Grupa 002, 007, 025: http://vaglog.pl/log_273097.html
Grupa 002, 007, 025: http://vaglog.pl/log_273096.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo spala mi olej,mierzyłem kompresję i na 1 i 4 jest minimalna wartość.Zrobiłem próbę olejową i na tych cylindrach poszło w górę.będę rozbierać cały silnik,czyścić itp, ale jeżeli coś można jeszcze odczytać z tych logów to byłbym wdzięczny.Nie jeździłem wcześniej takim silnikiem więc nie wiem czy on prawidłowo jeździ.To jest samochód żony,ja mam swój 180KM więc mam mieszane uczucia jeśli chodzi o dynamikę i elastyczność jazdy z tym że mój jest bez doładowania.Gdzie mogę wrzucić te logi aby uzyskał jakąś pomoc,ocenę odnośnie stanu.Jest to dla mnie nowy temat więc nawet nie wiem jak je analizować do czego porównać co z nich odczytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...