Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część.

Mam taki problem z Klima, gdy auto przekroczy 2tys obrotów to Klima przestaje chlodzic. Wcześniej rozlaczalo przy 3tys a teraz przy 2tys. Miał ktoś podobny problem?

Opublikowano

czujnik lub za duzo czynnika

Opublikowano
  • Autor

Zczytalem kody z klimatronica i mam jakiś 00604

Kolego a jaki czujnik, gdzie go znajdę?

Jak by było za dużo czynnika to odrazu chyba by mi rozlaczalo, wcześniej jak jechałem autostradą tak powyżej 140 to dobiero przestawala działać a teraz jak przekrocze 70-80 to już nie działa

Przed chwilą sprawdziłem czy kompresor działa po przekroczeniu 2tyś, i nie działa gdy tylko przekroczy te obroty to przewody po chwili robią się ciepłe :(

Edytowane przez Mikołaj276

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

U mnie Klima działa do 2tys a jak przekroczy te obroty to przewody zaraz robią się ciepłe:/

Czy do wymiany tego czujnika trzeba spuścić czynnik?

Czy tam ten temat o tym czujniku i tam piszą że wywala im błąd na vagu a u mnie nic nie pokazuje :(

Opublikowano

U mnie Klima działa do 2tys a jak przekroczy te obroty to przewody zaraz robią się ciepłe:/

Czy do wymiany tego czujnika trzeba spuścić czynnik?

Czy tam ten temat o tym czujniku i tam piszą że wywala im błąd na vagu a u mnie nic nie pokazuje :(

Sprawdź co dzieje się z ciśnieniem A nie wymieniaj.
Opublikowano
  • Autor

A jak to sprawdzić?

Opublikowano

Vagiem albo w serwisie na manometrach

Opublikowano

kazdy serwisant klimatyzacji ci to zmierzy i powie czy ciesnienie jest w normie

Opublikowano
  • Autor

Mam vaga to chętnie to sobie sprawdzę

Poszukam w necie jak to zrobić i dam znać

A jak by ciśnienie spadało po dodaniu gazu to czego była by to wina ?

Opublikowano

Np. Elektrozaworu w spręzarce

Opublikowano

A ja proponuję niekonwencjonalnie do tego podejść- sprawdź stan akumulatora i ładowania ;) Ewentualnie czy np nie jest tak, że jakaś rolka się zaciera i obciąża silnik, tudzież wszystko co może być dla silnika "hamulcem". Sterownik jest tak skonstruowany, że jeśli widzi zbyt duże obciążenie silnika, to stara się je zmniejszyć- klimatyzacja jest pierwszym odłączanym układem ponieważ generuje bardzo duże obciążenie (a nie jest też układem który działać musi, z pounktu widzenia sterownika silnika), szczególnie w stosunkowo małym silniku. Nigdy nie wiadomo na 100%, ale po objawach obstawiam, że stan układu klimatyzacji nie jest problemem.

Edytowane przez wojtek_lbn

Opublikowano
  • Autor

Akumulator nie jest w rewelacyjnej kondycji :/

Dość dziwna sytuacja z ta Klima, czy to w trasie czy na postoju powyżej 2tys wyłącza się.

Dziś sprawdzę w vagu ta Klime i powiem co u jak.

Sprawdziłem chociaż niewiem czy dobrze :/

Jak włączyłem Klima to było 5bar dodawalem powoli gazu i wzrosło do 11 bar i gdy przekroczylem 2tys obrotów to zaczęło spadać aż pokazało się znowu 5bar

Niewiem co robić :/

Coś jeszcze mogę podać lub sprawdzić by uzyskać od was Panowie jakieś podpowiedzi?

Wyskoczył mi nowy błąd o kodzie 01809 od klapy sterująca temperatury czy to może przez to?

Opublikowano

A ogólnie jakieś błędy w sterowniku silnika ?

Opublikowano
  • Autor

Od silnika to tylko mam ze poduszka silnika jest uszkodzona

Panowie a może to być sprzegielko na sprezarce ?

Może jak wzrastają obroty i robi się opór to jakoś się rozlacza

Opublikowano

To podłącz do wtyczki tam gdzie jest elektrozawór żarówkę 12v 12watt i zobacz czy przy 2000 gasnie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Podlaczylem miernik i cały czas pokazywalo mi 11v

Czytam po różnych stronach co to może być ze ta Klima się wyłącza i nadal niewiem :/

Opublikowano

podobnie jak u mnie,Jak mialem za duzo czynnika to klima zalaczala sie tylko przy wiekszych obrotach na chwile i po chwili sie wylaczala, teraz mam uregulowany czynnik i klima mi sie wylacza przy 4-5 tys obrotow, przy takich obrotach cisnienie mi wzrasta do 15b

Opublikowano
  • Autor

Ja nbijalem klime w maju i do połowy sierpnia było dobrze a teraz Klima nie działa jak przekrocze 2tys obrotow :/

Na vagu ciśnienie dochodzi do 12 barów, a później leci w dół do 10 chyba

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
Dnia 8/26/2016 o 22:13, Mikołaj276 napisał:

Ja nbijalem klime w maju i do połowy sierpnia było dobrze a teraz Klima nie działa jak przekrocze 2tys obrotow :/

Na vagu ciśnienie dochodzi do 12 barów, a później leci w dół do 10 chyba

Panowie problem juz rozwiazany?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.