Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)


d3jv

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek zimy wpadł długo wyczekiwany setup letni :grin: ronal 4x8j 18' ET43 w idealnym stanie czyli tak zwane łopaty na nowiutkich letnich oponach w rozmiarze 225/40

Tył trochę usiadł, bo dociążony felgami - ale mimo wszystko siedzi niżej od przodu. Planuje założyć talerzyki od a4 b5 żeby się wyrównało, ktoś coś? Chętnie odkupię

Dc7kDfA.jpg

dIAiRF8.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kopek157 napisał:

Jako talerzyki to polecam Kyb SG-700 :) 

Dobrze wiedzieć, w końcu jakas konkretna odpowiedź :) Mierzyles może przed i po ile usiadło? Zależy mi, żeby przód stanął na równi z tyłem i zastanawiam się, czy talerzyki wystarczą.

Swoją drogą, to normalne że 1BE tak ma? Już kilka aut widziałem i na każdym podobnie to wyglądało. Kwestie techniczną bym wykluczył, bo w lipcu robiłem przegląd i ścieżkę zdrowia - zawieszeniowo wszystko ok, amory lux i luzów brak. Widziałem na allegro sprężyny weiteca za śmieszna kasę, ale nigdzie nie znalazłem danych katalogowych jakie obniżenie dają w stosunku do mojej zawiechy.

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2016 o 15:19, d3jv napisał:

Dwa strzały z hamowni, które mi się wczoraj zapodziały i nie wrzuciłem.. Jutro będzie wiadomo ile auto ma koni, wtedy też wrzucę zdjęcia wykresów z poprzednich pomiarów (bezpośrednio po zakupie, wymianie części, chipie etc). :)

IpgGkT8.jpg

Y6gNh5r.jpg

Cześć, 

Możesz napisać dokładne dane ile KM i Nm auto zyskało po chipie? Odczules duża różnice pomiędzy serią a po chipie? No i ciekawi mnie jeszcze czy robiłeś samego chipa czy wymieniałes jeszcze dodatkowo jakieś graty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, rafiki5 napisał:

Cześć, 

Możesz napisać dokładne dane ile KM i Nm auto zyskało po chipie? Odczules duża różnice pomiędzy serią a po chipie? No i ciekawi mnie jeszcze czy robiłeś samego chipa czy wymieniałes jeszcze dodatkowo jakieś graty? 

Jest w tej chwili seria z większym doładowanie, zmienione parę map na krzyż. Wykresem konkretnym nie dysponuje, pasowałoby podjechać na dynometa i zobaczyć, ale nie mam na to jakoś parcia. W dziale chiptuning szukaj 1.8t bfb, jest dużo wykresów aut po samym programie, lub program + dp i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko. Sam przymierzam się do kupna, ale mało jest egzemplarzy 1.8t z quattro i fajnym wyposażeniem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie temat się kręci :)
Sam mam b7 1.8t Q więc jeszcze bardziej mnie wszystko interesuje :D

Jak odczucia po chipie? Te kilkanaście kucy i Nm są w miarę odczuwalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jolley napisał:

fajnie temat się kręci :)
Sam mam b7 1.8t Q więc jeszcze bardziej mnie wszystko interesuje :D

Jak odczucia po chipie? Te kilkanaście kucy i Nm są w miarę odczuwalne?

 

Różnica odczuwalna, trudno mi coś więcej napisać bo auto początkowo nie trzymało katalogowej serii - zostało do niej przywrócone i od razu chip. Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia, więc teraz chciałoby się żeby było troszkę 'lepiej' :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest aktualnie na sprzedaż..

Ze względu na problemy zdrowotne i operacje jestem zmuszony przesiąść się na coś wyższego, w automacie ? W ostatnim czasie wymieniony filtr paliwa (poprzedni miał problemy z wbudowanym regulatorem ciśnienia), oraz ogarnięcie blacharki (korozja pod listwami i błotnika przedniego). Posiadam dokumentację zdjęciową z procesu naprawy, jak najbardziej do wglądu dla zainteresowanych.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę o kontakt na priv - podam numer telefonu, bez problemu udzielę wszystkich informacji.

TetnIJE.jpg

AiukwFA.jpg

HXy5VaL.jpg

7vevEO9.jpg

FmAgEjS.jpg

iet53JW.jpg

dkA52wI.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...