Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

godny polecenia lakiernik Olsztyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie macie kogoś takiego?

Opublikowano

Jak w temacie macie kogoś takiego?

Kiedyś robiłem u gościa koło komendy policji na dąbroszczaków, nie polecam żadnych lakierników z zatorza.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ktoś może coś więcej napisać o lakiernikach w naszej okolicy? Trochę jeżdżę po okolicy także nie upieram się na ścisły Olsztyn. Mogą być miasta na DK16 w kierunku Mrągowa lub w kierunku Lubawy.

Opublikowano
  • Autor

Tomek ja robiłem całe auto u jednego z lakierników więc jak masz ochotę zobaczyć jak wygląda po robocie to zapraszam.

Opublikowano

Pracę kończę o 16.00. Mam trochę zajęć ale ok. 17.30 byłbym wolny. Mieszkam na Pieczewie jak możesz na pv gdzie i o której można się spotkać. Oceniłbyś stan auta na żywo - może coś doradzisz.

Opublikowano

Damian Twoja b6ka jest srebrna? :) to chętnie zobaczę co i jak wygląda :)

Opublikowano
  • Autor

Damian Twoja b6ka jest srebrna? :) to chętnie zobaczę co i jak wygląda :)

LY7Q więc nie jest taka typowo srebrna.

Opublikowano

Witam polecam lakiernika z okolic mragowa Grzegorz Salwoski

Opublikowano

Chodzi Ci o Pana z miejscowości Rydwągi? W piątek jadę do rodzinnego domu do Kętrzyna, mogę zajechać i się spytać ile wziąłbym za moje auto. Robiłeś coś u niego?

Opublikowano

Tak rydwągi Nie robiłem ale widziałem jakie auta wychodziły od niego po jego wykonanej pracy i wielki szacun dla niego.

Opublikowano
  • Autor

Czy osoba która wczoraj założyła konto powinna coś lub kogoś polecać? Śmierdzi mi to lewym kontem :)

Opublikowano

Tak rydwągi Nie robiłem ale widziałem jakie auta wychodziły od niego po jego wykonanej pracy i wielki szacun dla niego.

Trochę lipa, że widziałeś tylko auto kogoś...

Czy osoba która wczoraj założyła konto powinna coś lub kogoś polecać? Śmierdzi mi to lewym kontem :)

Damian jestem z okolic Kętrzyna, mam też rodzinę w Mrągowie i znajomego z audi z Mrągowa. Popytam się czy ktoś coś wie na temat tego lakiernika.

Opublikowano

"damian92x" potrzebował to polecilem a jak Ci tak śmierdzi lewym kontem to napisz do admina o usunięcie

Opublikowano
  • Autor

"damian92x" potrzebował to polecilem a jak Ci tak śmierdzi lewym kontem to napisz do admina o usunięcie

Jakbyś dokładnie przeczytał temat to byś zauważył, że już mam auto polakierowane.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

damian92x mógłbyś się wypowiedzieć na temat lakiernika u którego robiłeś swoją Audi? Muszę zrobić u siebie 3 elementy: lewy, prawy błotnik z przodu oraz prawy tylny.

Byłem przed chwilą u tego lakiernika o którym mi mówiłeś i sprawa wygląda tak:

- stwierdziliśmy, że mam sensu reanimować przednich błotników, kupię zamienniki.

Koszt bez zamienników:

- tylny prawy błotnik - 400 zł. plus cieniowanie całych tylnych drzwi - 200 zł. suma - 600 zł.

- przedni prawy błotnik - 500 zł. plus cieniowanie całych przednich drzwi - 250 zł. suma - 750 zł. 

Poprawki itp. prawa strona kosztowałaby mnie 1500 zł. 

Stwierdził, że skoro już zrzucą zderzak można zrobić lewy przód (który jest i tak do zrobienia) cena analogicznie jak prawa czyli 500 zł. (bez cieniowania).

Łącznie daje mi to 2 000 zł.  Doradzał żeby robić cały bok bo jak będzie miał farbę to wycieniuje całe drzwi a nie tylko do połowy. Innymi słowy chce zrobić za jedną robotą cały bo i przedni lewy błotnik.

Co o tym sądzicie? Ktoś ma kogoś innego do polecenia? Będę wdzięczny za wszelkie uwagi. 

 

 

Edytowane przez windus

  • 3 lata później...
Opublikowano

Panowie odkopię temat.

Polecicie kogoś do ogarnięcia błotników z przodu?

 

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 16.04.2021 o 21:29, windus napisał(a):

Panowie odkopię temat.

Polecicie kogoś do ogarnięcia błotników z przodu?

 

Robiłeś już te błotniki?

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 17.02.2023 o 20:48, pelonek1 napisał(a):

Robiłeś już te błotniki?

Znowu odkopię temat.

Tak robiłem.

Ale znowu muszę zrobić jeden z błotników.

Problem w tym, że ceny wzrosły.

Błotnik 180 zł.

Montaż 150 zł.

Malowanie 500 zł. 

Takie stawki są wszędzie?

 

 

 

Opublikowano
35 minut temu, windus napisał(a):

Malowanie 500 zł. 

Takie stawki są wszędzie?

U mnie w mieście już nikt za 500 zł nie maluje elementu.

Opublikowano

Czyli jeszcze drożej.

Skąd jesteś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.