Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audika supcio , mam pytanie w B5 był dostępny pakiet S-line?

Opublikowano

Bardzo ladne auto, bez zbednych wodotryskow, z jednym malym wyjatkiem... Moim zdaniem ta naklejka na szybie "RIEGER Tuning" to po prostu kwintesencja wiochy. Od razu przypomina mi sie film "Poranek kojota" i te 2 dresy w Golfie z taka sama naklejka :lol:

Opublikowano
Moim zdaniem ta naklejka na szybie "RIEGER Tuning" to po prostu kwintesencja wiochy.
zapewniam Cię kolego że Sowa a4 walczy z tą tjuningową naklejką ale z marnymi skutkami :rotfl: !! tzn. trzyma się szyby jak cholera :lol:
Opublikowano

Uffff... ciesze sie, ze to nie byl zamierzony efekt :wink: Faktycznie ta naklejka odbiega stylistycznie od calego auta, ktore naprawde ladnie sie prezentuje.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

auto jest zrobione po mistrzowsku, nie ma sie czego czepic ...ten chrom na dole to dla mnie rewelka

Opublikowano

Sliczne to twoje cacuszko. Tez zamierzam zmienic zderzak tylko zdecydowanie na S4. Grill + chromik w zderzaczku bardzo mi lezy :a4fan: Gratuluje :audi:

Opublikowano

super się prezentuje na tych felach i tak fajnie jest to asfaltu zbliżona podoba mi się gratuluje ładniutka jest ta :a4fan:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

naklejka powoli juz sie usuwa jedna czesc usunieta ten nieszczesny tuning ale co to byla za walka a na tamto nie mam sposobu jeszcze teraz powoli przyszedxcczas na dalsze zmiany moze kola na czarno z brokatem kto wie i jakis nowy program

Opublikowano

nie sprzedajesz auta jednak??? czemu chcesz nowy program, ktos da rade wyciagnac wiecej?

Opublikowano

Ładna :a4fan:

Opublikowano

Audika supcio , mam pytanie w B5 był dostępny pakiet S-line?

Był pakiet S-line ten ma bez skóry,powinien miec BOSE jeszcze :a4fan:

Wóz ok. :th:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

troszke mocy juz brakuje powoli znowu :( a mam cooler od golfa arl tdi 150km i cos by tam jeszcze mozna zobaczyc a s line jest tak tez w ksiazkach pisze a co do sprzedazy nie wiem sam raz chce raz nie chce a amienia sie to gdy przesiade sie w szybsze auto a pozniej na nowo do swojego [br]Dopisany: 02 Lipiec 2007, 18:02 _________________________________________________a wiec tak dawno mnie nie było i troszke modów doszło :

Turbo awx

kolektor ssacy awx

centralny cooler

przelot z koncowym tumikiem Super Sprint

Wtryski 216 i pompka oraz troszke zmieniony wyglad

Opublikowano

poka poka fotki bo ja je pokażę :D powiem tyle - jest :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

oto fotki:

cd0f5bbb7c0597f4m.jpg 2a6e283bcc825be0m.jpg ada9460edcef0c88m.jpg e0946f5df1835de2m.jpg e463ac7fccd1abdfm.jpg a2a1ea8ccd7d3c12m.jpg 1ace084e8595eb3dm.jpg 88f5402934381e26m.jpg

Opublikowano

Felgi :kox: maxymalny :naughty: ale komin mi się średnio podoba... :mysli:

Opublikowano

kozak :th: :kox: ma swoj styl .... inny niz wiekszosc i zarazem ladny

Opublikowano

super :a4fan:jaki procent ściemy na szybach :gwizdanie:

Opublikowano

stary !!! fura mega koks :notworthy: ale komin to zmien bo masakra

Opublikowano

tylko komin do wymiany :thumbdown:

reszta ok :th:

Opublikowano
  • Autor

komin ładnie sie z reszta zgrywa taki DTM mały o szyby lepiej nie pytac folia firmy Folia Tec przody Srednio a tył najciemniej jak sie da ale od srodka jasno w miare widac

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.