Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km


sowa a4

Rekomendowane odpowiedzi

Audika supcio , mam pytanie w B5 był dostępny pakiet S-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne auto, bez zbednych wodotryskow, z jednym malym wyjatkiem... Moim zdaniem ta naklejka na szybie "RIEGER Tuning" to po prostu kwintesencja wiochy. Od razu przypomina mi sie film "Poranek kojota" i te 2 dresy w Golfie z taka sama naklejka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta naklejka na szybie "RIEGER Tuning" to po prostu kwintesencja wiochy.
zapewniam Cię kolego że Sowa a4 walczy z tą tjuningową naklejką ale z marnymi skutkami :rotfl: !! tzn. trzyma się szyby jak cholera :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest zrobione po mistrzowsku, nie ma sie czego czepic ...ten chrom na dole to dla mnie rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super się prezentuje na tych felach i tak fajnie jest to asfaltu zbliżona podoba mi się gratuluje ładniutka jest ta :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejka powoli juz sie usuwa jedna czesc usunieta ten nieszczesny tuning ale co to byla za walka a na tamto nie mam sposobu jeszcze teraz powoli przyszedxcczas na dalsze zmiany moze kola na czarno z brokatem kto wie i jakis nowy program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audika supcio , mam pytanie w B5 był dostępny pakiet S-line?

Był pakiet S-line ten ma bez skóry,powinien miec BOSE jeszcze :a4fan:

Wóz ok. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke mocy juz brakuje powoli znowu :( a mam cooler od golfa arl tdi 150km i cos by tam jeszcze mozna zobaczyc a s line jest tak tez w ksiazkach pisze a co do sprzedazy nie wiem sam raz chce raz nie chce a amienia sie to gdy przesiade sie w szybsze auto a pozniej na nowo do swojego [br]Dopisany: 02 Lipiec 2007, 18:02 _________________________________________________a wiec tak dawno mnie nie było i troszke modów doszło :

Turbo awx

kolektor ssacy awx

centralny cooler

przelot z koncowym tumikiem Super Sprint

Wtryski 216 i pompka oraz troszke zmieniony wyglad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...