Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komputer do pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pracuje 8-10 h dziennie przy komputerze, jest to giełda transportowa typu trans czy timo, mapa Google, jakis office, radio, skype i na tym koniec. Potrzebuje puszkę, 2 monitory w sumie jak największe do 700-800 za sztukę, myszka, klawiatura, jakies głośniki- byle małe i spory dysk. Podpowiedzcie cos, jakies linki, bo nie znam sie zupełnie na tych parametrach a w sklepie typu Saturn to wiecie jak podpowiedzą, byle sprzedać i po sprawie

W cenach sie nie orientuje, jak przeglądałem, pytałem to do 1700-2000 za puszkę, ale co tam siedziało to nie wiem. Bede wdzięczny za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz kupić nowy sprzet na fakturę? Jeżeli nie to mam budę Dell Optiplex 990 z i5 i 16GB DDR3, dysk 500GB. Karta ma wyjście na 2 monitory , same monitory też się znajdą.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mu raczej nic nie pomoże, mogłeś od razu napisać, że ta puszka mu starczy w zupełności, chociaż nie wiadomo jak może być zdefiniowany "spory" dysk.

Tu masz spory monitor za 700 zł

http://www.x-kom.pl/p/305650-monitor-lcd-led-27-acer-k272hlbid-czarny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 TB mógłbym miec, choć moge miec dysk zewnętrzny, z tym nie ma problemu, komputer i cały sprzęt muszę miec nowy na FV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, zgłoszę sie z tymi konfiguracjami gdzies do sklepu, jeszcze nie dodałem, na tych parametrach podanych przez was komputer bedzie szybki? Irytuje mnie strasznie czekanie na reakcje, a podczas całodniowej pracy, nie chce sie wnerwiać

Jeszcze raz wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeszcze nie dodałem, na tych parametrach podanych przez was komputer bedzie szybki?

Wloz dysk SSD to bedzie. :)

Do pracy i do mniej wymagajacych gier beda to konfigi ok. Ewentualnie mozesz wrzucić procesor I5. Ale nie zamkniesz sie w 2kzl wtedy.


Na purepc masz gotowe przyklady zestawow w danej kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...