Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avancik 2.4 [ARJ] by AdixZdr[17'',gwint,]


AdixZdr

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się.. ładnie i gustownie obniżone autko.. do czegoś takiego będę dążył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, emil.wasiak.7 napisał:

Oczywiście kwestia gustu..ale mi brakuje tu relingów w chromie :)

Dużo roboty z zamontowaniem relingow ? Właśnie też mi ich brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geberalnie nic trudnego ale skoro nie masz ich w orginale to będziesz musiał wiercić. Teraz tylko jak zabezpieczyć blachę przed korozją..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się.. ładnie i gustownie obniżone autko.. do czegoś takiego będę dążył.

i na dodatek zalozyl "tego strasznego" mtsa i jezdzi nie narzekajac [emoji38]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, emil.wasiak.7 napisał:

Geberalnie nic trudnego ale skoro nie masz ich w orginale to będziesz musiał wiercić. Teraz tylko jak zabezpieczyć blachę przed korozją..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

No właśnie i tu się pojawia problem. Postaram się zamontować lotke Ala rs4 i będę liczył ze zniweluje brak relingow. Co do tego mtsa. Stwierdzam ze przy tym obniżeniu (-60 przód, -40 tył) to przesada. Obciera o nadkola przy nierownosciach. Da się coś coś tym zrobić czy tylko wymiana zawieszenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to daj znać skąd lotkę pozyskasz, i jak wygląda spasowanie jej[emoji6] Myślę, że lotka bardziej zniweluje efekt kondona jaki posiadają dupki naszych avantów[emoji23]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotkę ja kupiłem na allegro i kilku chłopaków tak samo..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa założona. Mam dwa pytanka:

1. Wymieniłem czujnik temperatury cieczy i czasami temperatura dziwnie się zachowuje. Trzyma 90 stopni ale np zgasze i odpale i jest 70 stopni. Co może być jeszcze nie tak ? 

2. Spinki trzymające dekory przednie różnią się od spinek trzymających dekory w drzwiach ?

20170327_091510.jpg

20170327_091446.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinki jedne i te same. Tylko ten jeden środkowy się różni ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, enczu napisał:

Spinki jedne i te same. Tylko ten jeden środkowy się różni ;) 

W takim razie u mnie się różnią. Na drzwiach miałem takie, które łatwo schodzily,  za to na desce mam takie okregle, których nawet srubokretem albo nożem nie mogłem odciągnąć. Muszę zamówić w takim razie te same co mam ma drzwiach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszedzie na dekorach sa okrągłe z 2 blaszkami trzymajacymi bolec od dekorów. Małym srubokretem podwazalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wlasnie na desce mam takie, a na drzwiach mam takie jakby sprężynowe, nawet nie wiem jak to wytłumaczyć. Jednym ruchem można je ściągnąć nawet po omacku i tak samo założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś boczki ściągał wcześniej lub dekory, u mnie były wszystkie takie same ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, SwogONE napisał:

Może ktoś boczki ściągał wcześniej lub dekory, u mnie były wszystkie takie same ;)

Teraz jak to wpisać w wyszukiwarkę żeby znaleźć. Wolabym takie jak mam na drzwiach bo o wiele mniej roboty przy tym jest. Przez te spinki w przednich dekorach mam nadal drewno a nie carbon :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te okrągłe spinki najlepiej odkręcać, szybciej i łatwiej schodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze tam był fajny dostęp, a tak to nawet po odkreceniu schowka ciężko tam wepchac coś żeby sprawnie te spinki wyciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, AdixZdr napisał:

Żeby jeszcze tam był fajny dostęp, a tak to nawet po odkreceniu schowka ciężko tam wepchac coś żeby sprawnie te spinki wyciagnac.

Schowek to pół biedy jak dla mnie, najgorzej było pod kierownicą jak ręki nie mogłem przegiąć odpowiednio i musiałem cały się wynurzać i nurkować w innej pozycji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdjęcia ale polecam kapsle po piwku :D u mnie te co sie nie nadawały lub chciałem łatwiej zdejmować(deska rozdzielcza - boczki zostały bo łatwo ściągnąć) to poszły kapsle + gwóźdż w środek aby dziurke zrobić o ciut mniejszej średnicy i jak nałożysz wginasz w te bolce plastikowe i siedzi miodzio a łatwiej zdjąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SwogONE napisał:

Nie mam zdjęcia ale polecam kapsle po piwku :D u mnie te co sie nie nadawały lub chciałem łatwiej zdejmować(deska rozdzielcza - boczki zostały bo łatwo ściągnąć) to poszły kapsle + gwóźdż w środek aby dziurke zrobić o ciut mniejszej średnicy i jak nałożysz wginasz w te bolce plastikowe i siedzi miodzio a łatwiej zdjąć. 

U mnie kapsle zastapiły podkładki pod śruby do łokcia. Trzymaja tak, że nie musiałbym nawet nakrętki przykręcać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...