Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w moim przypadku tak było :wink4: gdyby nie kolor i różnica wagi to byś nie odrużnił tej ori od tej dorobionej

Opublikowano

w moim przypadku tak było :wink4: gdyby nie kolor i różnica wagi to byś nie odrużnił tej ori od tej dorobionej

plastuch to bedziemy w kontakcie, bo może bym sobie sprawił takie na nowy sezon :gwizdanie:

Opublikowano

w moim przypadku tak było :wink4: gdyby nie kolor i różnica wagi to byś nie odrużnił tej ori od tej dorobionej

plastuch to bedziemy w kontakcie, bo może bym sobie sprawił takie na nowy sezon :gwizdanie:

no no niech hurtem zrobi :)

Opublikowano

w moim przypadku tak było :wink4: gdyby nie kolor i różnica wagi to byś nie odrużnił tej ori od tej dorobionej

plastuch to bedziemy w kontakcie, bo może bym sobie sprawił takie na nowy sezon :gwizdanie:

no no niech hurtem zrobi :)

ale ja mam KW, nie bedzie różnicy?

Opublikowano
  • Autor

Nie będzie różnicy w zasadzie wszystkie nakrętki są takie same (mają ten sam skok gwintu i tą samą średnice)

Opublikowano

Nie będzie różnicy w zasadzie wszystkie nakrętki są takie same (mają ten sam skok gwintu i tą samą średnice)

aaa, to nawet nie musiałbym Ci moich podsyłać :decayed:, to jeszcze lepiej,a na tył zamiast tych plastikowych da radę takie coś ogarnąć bez przesyłania nakrętek?

Opublikowano
  • Autor

Jak byście chcieli to dajcie znać postaram sie załatwić :good:

Opublikowano

Jak byście chcieli to dajcie znać postaram sie załatwić :good:

mi mozesz brac wujek bo ja mam to co Ty :decayed:

Opublikowano

Jak byście chcieli to dajcie znać postaram sie załatwić :good:

jak bedzie coś na rzeczy to napewno się odezwe :good:, i opcja bez przesyłania starych nakrętek by mi bardziej pasiła, bo gwint na aucie i trzebabyłoby unieruchamiać furę :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Nie będzie różnicy w zasadzie wszystkie nakrętki są takie same (mają ten sam skok gwintu i tą samą średnice)

aaa, to nawet nie musiałbym Ci moich podsyłać :decayed:, to jeszcze lepiej,a na tył zamiast tych plastikowych da radę takie coś ogarnąć bez przesyłania nakrętek?

Ja luzem mam tylko przednią tylnie są chyba troche mniejsze więc automatycznie musiał bym wyciągać swoją z amortyzatora

Opublikowano

Nie będzie różnicy w zasadzie wszystkie nakrętki są takie same (mają ten sam skok gwintu i tą samą średnice)

Ja luzem mam tylko przednią tylnie są chyba troche mniejsze więc automatycznie musiał bym wyciągać swoją z amortyzatora

aaa, to nawet nie musiałbym Ci moich podsyłać :decayed:, to jeszcze lepiej,a na tył zamiast tych plastikowych da radę takie coś ogarnąć bez przesyłania nakrętek?

chociaż tył jescze jest w dość dobrym stanie :tongue4:, to jakbyś zlecał te dla Mrogala, to możesz wziąść dwie sztuki więcej, bo wezmę napewno :good:

Opublikowano
  • Autor

jutro się odezwe w tej sprawie :good: musze leciec :hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:11_________________________________________________Puki co dowiedziałem się tyle że magik ma teraz troche zamówień ale ogólnie nakrętki do wykonania dam znać :good:

A tymczasem springi mają nową powłokę lakierniczą:

bb9ba604aea1e527.jpg

Opublikowano

Zrób tak moje na żółto :)

Opublikowano

i moje na zielono :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Proszkowo?? Da radę ale firma jest taka że np. jednego tyg. malują wszystko na czarno później na czerwono itd. węc mogło by to potrwać :gwizdanie:

A tym czasem jest gleba ale chyba przegiąłem ciekawe czy wyjadę z garażu :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

fajna furka :good: co to za drugi wskaźnik masz tam? jeden wskaźnik ciśnienia a drugi?

Opublikowano
  • Autor

Dziękować rewelki nie ma :) ten drugi to ciśnienie oleju a musze je przenieśc w kratki nawiewu bo na słupku mnie czasem rozpraszają :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 00:02_________________________________________________Nowy gadzet pod mache:

990d1a6bcba27b86m.jpg

Rozpórka przednia górna JOM / INXX już na aucie:

b55174ed7b68cc22m.jpg

Dolna od Labela juz jedzie do mnie,

Przy okazji skręciłem troche nakrętki na amortyzatorach z tyłu jest tak:

092431ee9bd0e8e0m.jpg

Jakos to wygląda :wink4:

Opublikowano

Dziękować rewelki nie ma :) ten drugi to ciśnienie oleju a musze je przenieśc w kratki nawiewu bo na słupku mnie czasem rozpraszają :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 00:02_________________________________________________Nowy gadzet pod mache:

990d1a6bcba27b86m.jpg

Rozpórka przednia górna JOM / INXX już na aucie:

56cae4554fea3c7em.jpg

Dolna od Labela juz jedzie do mnie,

Przy okazji skręciłem troche nakrętki na amortyzatorach z tyłu jest tak:

092431ee9bd0e8e0m.jpg

Jakos to wygląda :wink4:

gadles z sasiadem magikiem? :naughty:

Opublikowano

Dziękować rewelki nie ma :) ten drugi to ciśnienie oleju a musze je przenieśc w kratki nawiewu bo na słupku mnie czasem rozpraszają :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 00:02_________________________________________________Nowy gadzet pod mache:

990d1a6bcba27b86m.jpg

Rozpórka przednia górna JOM / INXX już na aucie:

56cae4554fea3c7em.jpg

Dolna od Labela juz jedzie do mnie,

Przy okazji skręciłem troche nakrętki na amortyzatorach z tyłu jest tak:

092431ee9bd0e8e0m.jpg

Jakos to wygląda :wink4:

gadles z sasiadem magikiem? :naughty:

ja znalazłem takiego magika u siebie w okolicy, dorabiał mi piasty do quada, i ogarnie nakrętki :wink4:, tylko muszę sciągnąć nakrętkę na wzór :decayed:

Opublikowano

Dziękować rewelki nie ma :) ten drugi to ciśnienie oleju a musze je przenieśc w kratki nawiewu bo na słupku mnie czasem rozpraszają :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 00:02_________________________________________________Nowy gadzet pod mache:

990d1a6bcba27b86m.jpg

Rozpórka przednia górna JOM / INXX już na aucie:

56cae4554fea3c7em.jpg

Dolna od Labela juz jedzie do mnie,

Przy okazji skręciłem troche nakrętki na amortyzatorach z tyłu jest tak:

092431ee9bd0e8e0m.jpg

Jakos to wygląda :wink4:

gadles z sasiadem magikiem? :naughty:

ja znalazłem takiego magika u siebie w okolicy, dorabiał mi piasty do quada, i ogarnie nakrętki :wink4:, tylko muszę sciągnąć nakrętkę na wzór :decayed:

to jak plastuch nie ogarnie to pamietaj o mnie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.