Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

niemam czucia w opuszku :thumbdown:

mozesz prawie jechać "na obcego" :naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

To ja rozwieje wszystkie wątpliwości W "60 Sekung" (tym filnie z Nicolas Cage ) typ mówił że trzeba siąść na dłoni i jak zdrentwieje to wtedy :D[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 18:52

Opublikowano

żadne nie powala, ale z tych trzech to 1 :gwizdanie: ale bym sie wstrzymał i jutro sesje z pomysłem zaplanował :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zimowy seup :decayed: A raczej zimowe koło jak spadnie conieco białego to się podniesie

3e18f52a13d4ebdf.jpg

Przydały by się jeszcze dekielki :kwasny: Na alle są tylko 3szt i to chyba od innego wzoru nie ma ktos na handel takich pasujących?? :)

Opublikowano

Plastuch fura w realu prezentuje się pięknie :good: :good: :good: :good:

gleba :good: :good: :good: :good: :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Plastuch fura w realu prezentuje się pięknie :good: :good: :good: :good:

gleba :good: :good: :good: :good: :good:

Dzieki Marcinie miło było wreszcie poznac osobiście! Wiesz Twoja jakos lepiej mi się podoba :wink4: Tylko trzeba by ją zglebić bardziej :good:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 20:08_________________________________________________Kilka strzałów na zimowym kole i póki co letniej glebie :)

3598e76ab1f5f024gen.jpg

1ce9903e0968885fgen.jpg

ae0b991263c17d23gen.jpg

65662140fc2024aegen.jpg

Opublikowano

widziałem że do ameryki Cię wywiało :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

zapisałeś się już na akcje "Zima zaskoczyła drogowców - gwinciarze pomagają odśnieżac" :mysli::polew:

Opublikowano
  • Autor

widziałem że do ameryki Cię wywiało :gwizdanie: :naughty:

Ciebie też tam widziałem :wink4: Gorsze padła tam pokazują więc i nasze tam pasuja :decayed:

zapisałeś się już na akcje "Zima zaskoczyła drogowców - gwinciarze pomagają odśnieżac"

Ostatnim razem juz odśnierzałem przez tydzień :disgust: Podniesie się cos na dniach :wink4:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Siema Chopacy jakiś czas sie tu nie odzywałem, bo nic sie nie dziło wartego opisania. Ale pora coś napisać, kupiłem troche nierdzewki i próbuje ogarnac sobie tip-a po wstępnych pomiarach powinno to mniej więcej tak wygladac:

d16029f1382bf504gen.jpgd16029f1382bf504.html

63ca938e70eb415bgen.jpg63ca938e70eb415b.html

Jeszcze musze wykabinować jak podłączyć filterek odmy ale to już po skleceniu wszystkiego do kupy bo wypadnie on w okolicy spawu a bez niego nie nawierce otworów :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja:

4e4d0d0e7025daac.jpg

08abebcb38209fda.jpg

Przed chwilą poskładane jednak olałem sprawe odmy i dałem na nią filterek (Jak Krycha radził :D ). Efekty dzwiekowe sie poprawiły jest nowe lepsze PSSSS :-P bo o osiągach to nawet nie myśle. Zostało zrobic jakąś ładna osłone termiczna i wyczyścić ten bajzel po zimie:)

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

43485f7f2c34aad8.jpg


Siemka mały up. Wpadło dziś kilka nowych części. Sprzęgło docisk + łożysko i uszczelniacz wału. Auto powinno jutro już hulać :D

Auto sprzedane temat do zamknięcia :closed:


A i jarzma 312mm na handel kto chętny?

Edytowane przez plastuch

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.