Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niebieska Strzała


Diego Risek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to moja audiczka. Dużo wam o niej nie powiem ponieważ mam ją od tygodnia :).

1997 r

2.4 V6 + lpg

Wyposażenie:

Wspomaganie

Abs

Poduszki

2x szyby elektryczne

Domykanie szyb z pilotra

Roleta tylnej szyby

Halogeny

Centralny zamek

Fis (Włożony ale manetka nie podłączona)

Chyba to tyle.

Lampy tył ktoś mi mówił, że wiocha. Zmienić je?

(dwa ostatnie zdjęcia nie robione przezmnie, ten syf już posprzątany i nie ma żadnych miśków i różnych pierdół)

b24264891707.jpg

Edytowane przez Diego Risek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra ten zderzak, progi. o lapach nie wspomne. no i ten emblemat s4 moim zdaniem do wywalenia :D jak wrócisz do ori części to będzie ładny egzemplarz. możesz ew. poszukać tylnego zderzaka z s4. progi z esy niby też można kupić ale to już troche większy wydatek.

Edytowane przez igor.ddk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy zmienię napewno, zderzak i progi zostają nie będę się bawić z tym. V6 całkiem nieźle. Progi bym zdjął ale ktoś to na jakiś silikon kleił i ciężko będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sie zastanawiałem kto takie auta po rzeźnikach kupuje. Szczerze mówiąc to wstydziłbym się w tym pokazać ryja :decayed:

Weź Ty chłopie bój sie Boga, zderzak tylny, progi, lampy i japoński wydech marki kupahuku wraz ze znaczkiem s4 wyjazd

Fotele nie wiem z czego zajebau bo ori to na pewno nie są

To auto to niezły ulep, 97 rok przedlift a lewy blotnik polift i tylne prawe drzwi, lewe drzwi kierowcy przedlift o ile dobrze widze bo zdjecia strasznie słabej jakości

Edytowane przez uszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co krytykować. Każdy ma swoje gusta i guściki. :)

Mnie tam się podoba to ma być do jazdy nie na pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz to taki tjuning był modny 15-16 lat temu, dwa jak nie masz zamiaru tego poprawiać to sprzedaj to auto komuś kto ma o tym pojęcie i odratuje to skrzywdzone audi, trzy kup sobie honde i tam rób taki cudawianki. Jasne są gusta i guściki ale to co tu sie odpyerdala to jest profanacja :facepalm: A jak to ma jeździc a nie wyglądać to ściągaj ten cały syf i wracaj do serii a nie świrujesz na 15" s4 i inne śmieszne rzeczy. Nie licz na to, że ktokolwiek na tym forum będzie klepał Cie po plecach i mówil jest dobrze już widziałem kilka takich "projektów" i albo kończyło się tym, że te wątki były zamykane albo sam autor odpuszczał temat i uciekał w podskokach.

Kubeł zimnej wody na łeb dostałeś, teraz kierunek alledrogo, olx i szukaj zderzaka tylnego i lamp oraz ori stołków a progi wyrywaj.

Edytowane przez uszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co krytykować. Każdy ma swoje gusta i guściki. :)

Mnie tam się podoba to ma być do jazdy nie na pokaz.

Dlatego kolego do jazdy sluży seria na pokaz są projekty "cukierki" widoczne tu na forum oraz projekty daily pomodzone ze smakiem ale nadal sluzace do jazdy na codzien projekt "bumper" nie przejdzie na pewno nie na tym forum juz zwlaszcza nie przy tej marce i klasycznym juz modelem b5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee no na prawde ze zderzakiem, lampami i progami padowałoby zrobić porządek a tak btw. to pokazuje mi sie tylko jedno zdjęcie ;o ://

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jeszcze przed wejściem w temat ten tył to dramat ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego wstydu. To temat do pokazania fury czy do pokazania jakiegoś projektu? By tylko pokazania autka to po co takie rozpisywanie się? Jeden napisał to starczy, to auto tak wygląda od co najmniej 7lat. Widziałem owiele gorsze ale nie czepiam się. Auto ma się podobać właścicielowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie wystawiasz auto na forum publicznym licz sie z tym, że ludzie albo beda je wielibić albo krytykować skoro auto ma się podobać tylko tobie i nie dociera do Ciebie powtarzająca się krytyka odnośnie kilku rzeczy to po kiego grzyba zakladasz taki watek? Po to jest forum, żeby coś doradzić, pomóc :facepalm: A tu pomoc jest potrzebna, bardzo potrzebna :decayed: Czym, że ten niebieski sedanik zasłużył sobie na takie katusze.. :lol: Jak mozna spartolić tak piekne auto... Patrz i sie ucz synu bo błądzisz

a4.jpg

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień zderzak tył i lampy.. Koszta nie duże a dużo bardzo dużo zmieni na +.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje ale tył i progi to po prostu masakra...posłuchaj kolegów z forum bo wiedzą co piszą.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...