Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A8 D4 i A4 B8 mają taką samą średnicę piasty więc tarcza musi wejść. Problem jest z jarzmem ale można dorobić adapter. 

Czy ktoś z was ma może do odstąpienia zwrotnicę z A4 B8 na tył? Muszę wysłać razem z tarczą i zaciskiem do firmy, która będzie robiła adaptery.

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Goffer3 napisał:

 

Czy ktoś z was ma może do odstąpienia zwrotnicę z A4 B8 na tył? Muszę wysłać razem z tarczą i zaciskiem do firmy, która będzie robiła adaptery.

zapomnij 

Opublikowano

Dev, co mam zapomnieć? Że ktoś dorobi adaptery?

Opublikowano

Inna srednica kolnierza piasty tarcza nie wchodzi na piaste

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka


Ja pisalem o tarczach z s6 c6


Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Czy ma ktoś bezpośrednie porównanie hamulca SQ5 380 / 36 na ori klockach i tarczach do S5 345 / 30 na klockach Ferodo DS ? Jest duża poprawa?

Opublikowano
W dniu 19.10.2017 o 07:20, Grohu napisał:

Czy ma ktoś bezpośrednie porównanie hamulca SQ5 380 / 36 na ori klockach i tarczach do S5 345 / 30 na klockach Ferodo DS ? Jest duża poprawa?

No chyba tu nic nie trzeba porównywać :wink:

Opublikowano

Na czwartek mam ustawiony montaż hampla z SQ5 na przód zaciski, tarcze i klocki już mam tylko pojawia się pytanie czy przewody, które mam obecnie na hamplach z s5 345mm pasują pod zacisk od SQ5 bo kupiłem hamulce ale bez przewodów w zaciskach. 

EDIT: Już nieaktualne wszystko pasuje, a oto efekt na kole 18, 8j ET 47 i dystans 15mm. 

vSSx5DD.jpg

Edytowane przez Grohu

Opublikowano
6 godzin temu, Grohu napisał:

Na czwartek mam ustawiony montaż hampla z SQ5 na przód zaciski, tarcze i klocki już mam tylko pojawia się pytanie czy przewody, które mam obecnie na hamplach z s5 345mm pasują pod zacisk od SQ5 bo kupiłem hamulce ale bez przewodów w zaciskach. 

EDIT: Już nieaktualne wszystko pasuje, a oto efekt na kole 18, 8j ET 47 i dystans 15mm. 

vSSx5DD.jpg

No ładnie weszło:)

Teraz po powinno hamować.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam mały problem.

Mianowicie,mam założone hamulce z Audi a6 c7 dwu tłoczkowe zaciski 356mm tarza.

Coś dziwnego zaczęło się dziać z lewym zaciskiem jak jest mokro,jak by brał za późno,samochód zachowuje się jak łódka na drodze przy ostrym hamowaniu.

Zaznaczę że jak jest sucho samochód hamuje prosto nic się nie dzieje nawet jak puszcze kierownice i depnę po klocach jedzie prosto.

zacisk nie trzyma,koło nie jest gorące.

Dzisiaj zdjąłem koło i zacisk,gumki na tłoczkach jak nowe tłoczki też,miałem zapasowe gumowe prowadnice to je wymieniłem,jeszcze raz odpowietrzyłem.

Zauważyłem ze klocki przestały ścierać całej tarczy.

Tu fotki jakie gumki wymieniłem i tarczy jak nie wyciera na całej tarczy.

aa34f7246beee1c5m.jpg

b1eeb5076ceba2b4m.jpg

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy, mam pytanie.

Czy osłony z SQ5 pasują P&P do A4 B8 2013 r  ? 

http://pl.tinypic.com/r/rm5pms/9

 

Opublikowano
W dniu 8.03.2018 o 15:21, Trzeźwy napisał:

Koledzy, mam pytanie.

Czy osłony z SQ5 pasują P&P do A4 B8 2013 r  ? 

http://pl.tinypic.com/r/rm5pms/9

 

do przedlifta pasują p&p. więc do polifta pewnie też

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Pany, czy klocki w zaciskach pod 380mm sa takie same jak w zaciskach pod 356?

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, Piotrekb_s3 napisał:

Pany, czy klocki w zaciskach pod 380mm sa takie same jak w zaciskach pod 356?

nie

356mm - 4H0698151G lub E lub J

380mm - 8R0698151F lub R

Opublikowano

Dev, masz jakies klocki w dobrej cenie pod te 380tki?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Piotrekb_s3 napisał:

Dev, masz jakies klocki w dobrej cenie pod te 380tki?

jaka firma interesuje ?

Edytowane przez Dev

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gdyby ktoś nie wiedział to osłony tarcz hamulcowych z A6 C7 BiTDI pod tarczę 356 mm pasują do A4 B8. Na zdjęciu przyłożone są standardowe osłony z A4 do tych z A6. Cena ok. 90 zł/szt.

2.jpg

Edytowane przez Trzeźwy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakie mamy do wyboru tarcze 380 mm pod te zaciski SQ5? Ori Audi oraz zamiennik Zimmermann. Coś jeszcze? Jest coś nawiercanego?

Opublikowano
1 godzinę temu, ygrek napisał:

Jakie mamy do wyboru tarcze 380 mm pod te zaciski SQ5? Ori Audi oraz zamiennik Zimmermann. Coś jeszcze? Jest coś nawiercanego?

Są jeszcze tarcze DBA, ale cena kosmos, bo za parę 4-5 tys.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, ygrek napisał:

Jakie mamy do wyboru tarcze 380 mm pod te zaciski SQ5? Ori Audi oraz zamiennik Zimmermann. Coś jeszcze? Jest coś nawiercanego?

Ate, ale tego G...na do ręki nie biorę 

Opublikowano
6 godzin temu, Dev napisał:

Ate, ale tego G...na do ręki nie biorę 

Co lepsze Twoim zdaniem - ATE czy Zimmermann. Ceny podobne na lekką korzyść Zimmermanna.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.