Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przednie hamulce SQ5 380/36mm do A4 B8 plus 356/22 mm na tył

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
14 minut temu, winner4 napisał:

Co lepsze Twoim zdaniem - ATE czy Zimmermann. Ceny podobne na lekką korzyść Zimmermanna.

 

pewnie że zimmermann

 

Opublikowano
13 minut temu, winner4 napisał:

Co lepsze Twoim zdaniem - ATE czy Zimmermann. Ceny podobne na lekką korzyść Zimmermanna.

 

No napisał Dev, że ATE to g#wno. Pytanie więc czy DBA jest rzeczywiście lepszy od  Zimmermanna jak sugeruje różnica w cenie? Mi zależy zwłaszcza na wytrzymałości na temperaturę, żeby się nie powyginały przy ostrych hamowaniach.

Opublikowano
16 minut temu, ygrek napisał:

No napisał Dev, że ATE to g#wno. Pytanie więc czy DBA jest rzeczywiście lepszy od  Zimmermanna jak sugeruje różnica w cenie? Mi zależy zwłaszcza na wytrzymałości na temperaturę, żeby się nie powyginały przy ostrych hamowaniach.

ATE to pakowacz

na bicie tarcz ma wpływ odpowiedni motaż lub mycie auta po trasie

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, ygrek napisał:

Mi zależy zwłaszcza na wytrzymałości na temperaturę, żeby się nie powyginały przy ostrych hamowaniach.

zeby miec 100% pewnosci  ze nic sie nie stanie trzeba przed zminą tarcz wymienic łozyska i piasty

Opublikowano
7 godzin temu, ygrek napisał:

No napisał Dev, że ATE to g#wno. Pytanie więc czy DBA jest rzeczywiście lepszy od  Zimmermanna jak sugeruje różnica w cenie? Mi zależy zwłaszcza na wytrzymałości na temperaturę, żeby się nie powyginały przy ostrych hamowaniach.

Z doświadczenia wiem, że DBA robi chyba najlepsze możliwe zamienniki tarcz do samochodów i akurat w ich wypadku jakość idzie za ceną.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, winner4 napisał:

Z doświadczenia wiem, że DBA robi chyba najlepsze możliwe zamienniki tarcz do samochodów i akurat w ich wypadku jakość idzie za ceną.

cena przegina jakość 

Opublikowano
9 godzin temu, Dev napisał:

cena przegina jakość 

No niestety z tym również się zgadzam, bo cena rotorów DBA mocno odstrasza.

Opublikowano
17 godzin temu, Dev napisał:

zeby miec 100% pewnosci  ze nic sie nie stanie trzeba przed zminą tarcz wymienic łozyska i piasty

W jakim celu wymienić piasty, zakładając że nie mają poważnych wżerów?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, ygrek napisał:

W jakim celu wymienić piasty, zakładając że nie mają poważnych wżerów?

krzywe

Opublikowano

Witam. Czy ma ktoś sprawdzone et felgi 19" 8,5j zeby nie kolidowaly z zaciskami sq5?

Opublikowano
Godzinę temu, hdyexy napisał:

Witam. Czy ma ktoś sprawdzone et felgi 19" 8,5j zeby nie kolidowaly z zaciskami sq5?

Dużo zależy od wzoru felgi, ale od 35 w dół powinno być ok

Opublikowano

Czyli nawet nie marzyc o et 40? A ma ktoś na aucie 19-8.5-et 32 na aucie?

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, hdyexy napisał:

Czyli nawet nie marzyc o et 40? 

Nie ma szans

Opublikowano
W dniu 15.08.2018 o 16:05, hdyexy napisał:

Czyli nawet nie marzyc o et 40? A ma ktoś na aucie 19-8.5-et 32 na aucie?

Ja mam 20 ET 43 i 8,5J i się nie mieszczą bez dystansu się nie obyło. Teraz mam ET 30

Opublikowano
W dniu 15.08.2018 o 16:05, hdyexy napisał:

A ma ktoś na aucie 19-8.5-et 32 na aucie?

Ja mam nie oryginalną felgę 19-8,5-35 i jest na styk. Dosłownie, bo chyba nawet nie 1mm luzu. Obawiam się że jak kiedyś trafię grubsze trochę klocki to będzie pozamiatane.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, ygrek napisał:

Ja mam nie oryginalną felgę 19-8,5-35 i jest na styk. Dosłownie, bo chyba nawet nie 1mm luzu. Obawiam się że jak kiedyś trafię grubsze trochę klocki to będzie pozamiatane.

Musisz dac minimalny dystans bo rozwalisz zacisk i felge

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 19.08.2018 o 13:14, Dev napisał:

Musisz dac minimalny dystans bo rozwalisz zacisk i felge

Poszedłem za Twoja radą i... zmieniłem felgi ;) Teraz mam DOTZ CP5 o identycznych parametrach jak poprzednie i luzu jest ponad 5 mm. Jednak kształt ramion ma ogromne znaczenie...

Edytowane przez ygrek

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. Mam a4b8 avant 2009 rok 3,0 tdi CAPA. Quattro oczywiście. Dostałem cały swap hampli z a8. 380 mm / 356 mm. Nowe tarcze i klocki.

Przód siadł bez najmniejszego problemu. Pytanie co z tyłem ?

Są już jakieś gotowe adaptery na tył ? 

Jakie dać osłony tarcz na przód, a jakie na tył ?

Śledziłem temat, ale nie znalazłem nigdzie fotki, jak siadło 356mm na tył do a4b8 :D :D 

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki ?

Opublikowano
  • Autor

Załóż 330 i będzie ok

Opublikowano

Wiem, tak jest najprościej. Ale jak mam nowy kpl na przód i tył, to trochę szkoda. 

Poza tym, 330 z tyłu, przy 380 z przodu, wygląda jakby było swapowane z lupo :D:D :D 

Jeśli nikt nic nie ma gotowego, to chyba zostaje mi poszukać osoby, która wystruga pod to adaptery...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.