Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Adapter AUX-IN do concert, emulator zmieniarki CD


pawelt

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam z chorusem 2 i baja! tylko ja kupowalem to dosc dawno, i nie mam wszystkich funkcji jakie sa teraz dostepne...... jest na forum temat o tych emulatorach poczytaj sobie i bedziesz wiedzial co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę ze kwestia jest nadal do końca nie rozwiązana.

Kupiłem ostatnio srebrną padake A4 B6 z radjem concert-na kasete.

Też planuję podpjąc kabelek AUX i mp3.

Na allegro znalazłem dwa rodzaje kabelków:

-za 10zł

http://allegro.pl/wejscie-aux-grundig-mini-iso-jack-vw-audi-i2009837776.html

-za 90 zł

http://allegro.pl/adapter-aux-in-vw-audi-seat-mfd-f-vat-i2013007658.html

Panowie co proponujecie???Ma ktoś może sprawdzone działanie na poszczególnych kabelkach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 concert na kasety? na kasety w b6 jest chorus, concert na kasety, chyba ze ktos cos kombinowal.... ja mialem ten drozszy z chorusem II z b6 i bylo oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a mial może ktoś zamontowany ten tanszy kabelek z aukcji:

-za 10zł

http://allegro.pl/wejscie-aux-grundig-mini-iso-jack-vw-audi-i2009837776.html

Mam też pytanko ,tzn czy po montażu tego kabelka wraz z mp3 będę miał na desce rozdzielczej, powiedzmy coś w rodzaju RDS wyświetlany odtwarzany utwór?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a mial może ktoś zamontowany ten tanszy kabelek z aukcji:

-za 10zł

http://allegro.pl/wejscie-aux-grundig-mini-iso-jack-vw-audi-i2009837776.html

Mam też pytanko ,tzn czy po montażu tego kabelka wraz z mp3 będę miał na desce rozdzielczej, powiedzmy coś w rodzaju RDS wyświetlany odtwarzany utwór?????

:polew: :polew: sorry kolego ale niemoglem sie powstrzymac..... to kosztuje 10 zl... a ty chcial bys zeby dzialalo jak urzadzenie za ponad 300..... nie kolego nie bedzie info rds nie bedzie mozliwosci zmiany utworow z radia/kierownicy mf.. itp.... nic nie bedzie.... jedyne info jakie bedzie to na wyswietlaczu urzedzenia podlaczonego pod ten kabelek tak samo jak i cale sterowanie.... [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 22:08_________________________________________________gdyby to bylo takie proste to kazdy by sie bujal z takim kabelkiem a nie wydawal gruba kase na emulatory zmieniarek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakby ktoś chciał, to mam na sprzedaż takie proste emulatory pod aux, czyli do podpięcia telefonu/mp3 :) 49zł+kw. W dziale Sprzedam wszystko macie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok panowie ale powiedzcie mi po co kupowac to drozsze skoro to tansze tez spełni swoja fukcje. chodzi tylko o wprowadzenie sygnału audio do radia wiec po co ta elekronika pod opaską termokurczliwa w tym za 90zł????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulator robi tobie w aucie za zmieniarkę.Masz parę folderów z czego każdy po max 99 utworów.Możesz mieszać folderami,przerzucać i przewijać dowolne kawałki i podpinać pod niego co tylko zechcesz.Ja kupiłem Yator (czy jakoś tak) za 290 zł,podpiąłem go pod Chorus 2 na kasety i jestem bardzo zadowolony.Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok panowie ale powiedzcie mi po co kupowac to drozsze skoro to tansze tez spełni swoja fukcje. chodzi tylko o wprowadzenie sygnału audio do radia wiec po co ta elekronika pod opaską termokurczliwa w tym za 90zł????

Po to, kolego, ze radio Ci nie zareaguje na przycisk Mode/Cd/CDC, gdy bedziesz mial tylko podpieta kostke z sygnalem audio. Procesor radia musi dostac dane ze zmieniarki, badz urzadzenia, ktore je nasladuje, czyli wlasnie od zaprogramowanego procesora, ktory wysyla takowe dane zgodne z oczekiwanymi przez radio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...