Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rodzinny Avancik


tkamicki5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przedstawiam swoją audi,nic zbytnio nie modziłem w niej,wszystko jest jak wyszło z fabryki tylko kiere multifunkcje dołożyłem :)

Rok: 1999

Silnik: 1.9 TDi 110KM

Wersja nadwozia: Avant

Przebieg: 275 tys.

Wyposażenie:

-szyberdach

-klimatronik

-xenon (w pełni sprawny układ samopoziomowania i spryski :)

-czujniki parkowania tylne

-lusterko wsteczne fotochromatyczne

-Navi Plus DX z Pl menu i mapą w pełni sprawne

-grzane siedzenia

-Fis

-kierownica multifunkcyjna skórzana(nowo obszywana świeżutką skórą )

-zmieniarka na 6 płyt

-schowek na narty

i to te ważniejsze,nie bede wszystkiego pisał bo przeciez wiadomo co mają w standardzie.

Auto u mnie prawie półtorej roku,jestem pierwszym włascicielem w PL i ogólnie odpukać ale jestem zadowolony :)

W aucie powymieniane:

-rozrząd kompletny plus termostat

-wszystkie filtry

-olej to wiadomo co 10tys (Motul 5w40 )

-przedni zawias Lemforder i amortyzatory sachs

-amortyzatory tył kayaba

-płyn wspomagania ori z aso

-ozonowanie i napełnienie klimatyzacji

-świece żarowe BERU

-tarcze i klocki przód TEXTAR

-uszczelka pokrywy zaworów Elring

-czujnik temperatury wody ori z aso

-przewód(kolanko) odmy

b3542da890ced09dgen.jpg

89e5e6fae96fefe8gen.jpg

2b3abce851109acagen.jpg

2f0eeef2ff88fb25gen.jpg

25e86409b5179d4fgen.jpg

fb745f705122669dgen.jpg

Sorki za jakość zdjęc i wogóle ze takie zdjęcia,myśle ze uda mi sie zrobić ładniejsze :)

Edytowane przez tkamicki5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ;) kolorek jak mój. Działo się coś z drzwiami kierowcy? Bo na zdjeciach mają inny odcień?

A tak to niezły wypas :)

Pozdrawiam i bezawaryjności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drzwiach kierowcy była robiona zaprawka (2x lakier) pod lusterkiem nie duży kawałek,pewnie jakieś ryski były albo nie wiem. a tak całe auto jak i reszta drzwi kierowcy lakier orginał. Sam mierzyłem,mam miernik :)


Jakie płany?....hmm sam nie wiem,wystarcza mi to co jest,nie myślałem zbytnio co miałbym tutaj pomodzić :) może ktoś podpowie co by tu zadziałac? myślałem spolerować lampy bo mają juz lekkie slady od kamyków ale troche boje sie sam podjąć tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza godna pozazdroszczenia co do modow to na pewno chociaz troche obnizyc bo a4 b5 strasznie na seryjnym zawiasie wyglada i moze jakies wieksze kolo by efekt dopelnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka ;)

Dobra baza do modów... a właśnie, planujesz jakieś mody? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze pomyslec nad tym obnizeniem,moze faktycznie lepiej by to wygladało a raczej napewno w sumie.tylko wtedy uwazniej trzeba jezdzic zapewne :) fajnie czytac mile opinie i pomysly

Hey panowie. Przyszlo mi namyśl zeby wywalić kata z mojego avg bo jest tam jeszcze i to pewnie od nowego i napewno juz nie robi swojej roboty a jak go wywale to pewnie lzej bedzie silnikowi. Polecacie kogos moze z kujawsko pomorskiego ktotakie zabiegi robi w miare sprawnie? Albo ktos z forum moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna baza, jak chcesz obnizyc laduj tylko gwint, zawsze mozesz ustawic idealnie pod siebie. Wieksze kolo i spoko. Tak jak mowisz jezdzic trzeba troszke ostrozniej ale gwaratuje ze to kwestia wprawy i wejdzie w nawyk :) Jak lampy zmeczone zyciem a portfel pozwala to moze bixenon? Z modow mozna na pewnonpolecic lotke ala rs na klape, moze dekory w kolor (chyba ze jestes zakochany w drewnie to inna sprawa). Kata wywalisz bez problemu sam, troche gimnastyki jest zeby go wyjac ale nie warto wydawac pieniedzy zeby ktos to zrobil, jesli nie masz mozliwosci to co innego ale jesli opcja jest to bierz sie smialo za to. Na allegro jest sporo zamiennikow, potem sprzedasz swojego kata w jakims zakladzie i wychodzisz w zasadzie na zero :) Silnik bedzie odrobine lepiej sie wkrecal na obroty ale tez nie oczekuj cudow, za to bedziesz bardziej slyszal turbine :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,znalazlem juz aukcje u gruchota i chyba zamowie juz rure odrazu ze złączem elastycznym bo moje juz zmęczone jest(od nowosci siedzi). Kanału nie potrzebuje zeby wykrecic kata razem ze złączem elastycznym? Martwią mnie te 3 sruby za katem co są,czy puszczą w miare i jak z dojsciem tam?

http://allegro.pl/audi-a4-a6-vw-passat-19tdi-rura-downpipe-i6404583132.html

takie coś myśle kupić i wsadzić. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj i wstawiaj z allegro zamiennik. Wyjdziesz prawie na zero. Ja za swojego kata dostałem 180 zł. Zabieg wart zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprzedawales? A powiedz pod autem z kanału trzeba rozkrecic mocowanie rur tak? I jest tam jakas tez uszczelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem całość z kanałem, bo wygodniej niż nurkować pod auto na leżąco, dla mnie największy problem był z samym wyjęciem kata z auta, na dole pamiętam, że cos przeszkadzało i wyjąłem górą :) Uszczelka jest, ale jeśli zamówiłeś na tej aukcji to dostaniesz też nową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę gimnastyki i obkręcania go ale jest to możliwe :) Tragedii nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to wyciągnąć musisz okrecic o Quo stopni i najlepiej odkręcić na środku gdzie się łączą ze sobą tłumiki no i przy samym turbo. Więcej strachu niż roboty.

180 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelki nowe same starczą?nie musze miec jakiejs masy uszczelniającej jeszcze do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...