Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Szybki ciemne w srebrnej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
979488936f0043bamed.jpg
Opublikowano

ja bym nieco mocniej ściemnił te szybki :kox: tu są zdecydowanie za delikatnie :naughty:

Opublikowano

979488936f0043bamed.jpg

jest git :) własnie tak mi sie podba :P

Opublikowano

Tak Boberowóz wygląda dobrze :good:

Ciemniej nie ma co ..bo i tak w nocy będzie wyglądało jakby były ciemniejsze :naughty:

Opublikowano

979488936f0043bamed.jpg

jest git :) własnie tak mi sie podba :P

Jest :good:

Opublikowano

Tony84, jakby Ci się nudziło, to i ja poproszę lekką ściemę w dwóch wersjach - tył i całość.

c45c46bc0a843e9dmed.jpg

Opublikowano

Proponuję zmienić nazwę tematu na "Przyciemnianie szyb - VT"

Opublikowano

f20908d48eec5e35.jpg

a0a78f4f0b7e34d2.jpg

Opublikowano

979488936f0043bamed.jpg

jest git :) własnie tak mi sie podba :P

Widzisz jakie to proste?

Jeden klika i masz ładniutkie szybki :naughty:

Takie leciutkie przyciemnienie nadaje charakteru, ładniutko sie prezentuje

Opublikowano

Dzięki Tony :notworthy:

Opublikowano

No i się przekonałem do zaciemnienia. mam identyczną b6 jak z pierwszych fotek, tylko relingi chrom. Zrobie sobie prezent za gwiazdkę i ściemniam hehe :) może polecicie jakiś zakład w okolicy Łodzi :mysli:

:quattro:

Opublikowano

Relingi tez mozna zmienic na czarne..

Ja bym zostawił relingi w chromie :wink4:

Opublikowano

A może tak troszkę lustra dorzucić do przyciemnienia, efekt też jest niezły... real foto mojej furki :naughty:

c2fc916faf29f216med.jpg

e85b5ca9f1b5e15bmed.jpg

Opublikowano

Lustro fajnie wygląda :wink4: Sam mam coś takiego.

Opublikowano

carnivore1 sory za OT

:chytry:

Ta fela to 17..?

Opublikowano

oo tak z lustrem jeszcze lepiej! i jak juz sciemniać to po całości a nie tylko tylne boczne i tylne :rolleyes:

Opublikowano

carnivore1 sory za OT

:chytry:

Ta fela to 17..?

17 ale na zwyklym zawiasie, live wyglada lepiej :wink4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 11:23_________________________________________________

oo tak z lustrem jeszcze lepiej! i jak juz sciemniać to po całości a nie tylko tylne boczne i tylne :rolleyes:

tez tak uwazam, polowa zwlaszcza w sedanie wyglada jak pół d.py z za krzaka...

Opublikowano

oo tak z lustrem jeszcze lepiej! i jak juz sciemniać to po całości a nie tylko tylne boczne i tylne :rolleyes:

tez tak uwazam, polowa zwlaszcza w sedanie wyglada jak pół d.py z za krzaka...

sedan czy avant..autko robi sie niespójne. na upartego można przód zrobić w mniejszym stopniu ale zawsze.. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.