Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ADR zgasł i nie odpala


Nurek_bagieNNy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam spory problem w mojej a4, mianowicie w trakcie wyprzedzania zgasł mi silnik, nie zapaliła się żadna kontrolka oleju ani nic w tym stylu, ot tak sobie. Po dokulaniu się na parking auto jeszcze odpalało ale bez wciśniętego pedału gazu dalej gasło. Obecnie nie odapala wcale. Po zaholowaniu pod garaż i podmianie większości newralgicznych rzeczy nic się nie zmieniło, podmieniałem:

-wszystkie cewki

-moduł zapłonu na filtrze

-przepływomierz

to co zrobiłem we własnym zakresie żeby zdiagnozować

-immo wykasowane

-bezpieczniki sprawdzone

-pompa paliwa pracuje (zgasł i tak jak jechałem na lpg więc co innego zgasiło mi auto)

-instalacja od gazu zdjęta

-poziom oleju ok

-przy próbach rozruchu z psikaniem w dolot brak jakiejkolwiek reakcji

-błędy wykasowane (był tylko od przepustnicy ale po wyczyszczeniu nie wrócił, bez adaptacji powinien odpalić?)

-węże i kable sprawdzone pod kątem uszkodzeń

obecnie wygląda mi na to że coś mi po prostu odcięło zapłon skoro psiknięcie w dolot nic nie dało, możliwe że to z powodu wady czujnika obrotów mimo że nie ma błędu w vagu? Jak jeszcze można zdiagnozować sterowanie zapłonem ? No chyba że macie inne pomysły bo mi się już skończyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra jest.

Przy kręceniu rozrusznikiem widzi 180 obrotów

Edytowane przez Nurek_bagieNNy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie świec wszystko wróciło do normy, morał z tego taki że jak zaczyna Wam dziwnie chodzić silnik albo coś podobnego to zacznijcie od wymiany świec na nóweczki, wydatek właściwie niewielki a możemy przez to uniknąć wielu innych i niepotrzebnych wydatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...