Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexus isF - półka RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam - wczoraj miałem możliwość przyjrzenia się nowemu wcieleniu lexusa is a konkretnie modelowi isF i muszę przyznać zrobiło na mnie wielkie wrażenie, dopracowane pod każdym względem a jak dowiedziałem się jaki motor je napędza..............to już wogóle miazga pod każdym względem - miał ktoś może do czynienia z tą bestią ?

http://www.lexus-polska.pl/range/is/is-f/index.aspx?WT.mc_id=LexSEM_2008_Models&WT.srch=1&WT.adsite=Google

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6764381

Opublikowano

Całkiem całkiem :) ciekawe autko :) tylko te wydechy :evil:

Opublikowano

No rurek to mogliby jeszcze dorzucić.Po jednej na stronę :polew:

Opublikowano
  • Autor

Całkiem całkiem :) ciekawe autko :) tylko te wydechy :evil:

wydechy mogą się niektórym nie podobać - choć na żywo dla mnie rewelka - a przy tym motorku taki wydech jaknajbardziej - byłoby to nie na miejscu gdyby autko tylko wyglądało - a te jedzie, i to jak jedzie :)

Opublikowano

wiem wiem :wink4:

Opublikowano

W ostatnim odcinku Top Gear na BBC testowali tego Lexus'a; nie byli zadowoleni - ale oni mają specyficzne podejście to motoryzacji :wink4:

Opublikowano

ładny wózek... ale wolę :audi:

Opublikowano
  • Autor

ładny wózek... ale wolę :audi:

a ja mam wstręt do audi :decayed:.............. :wink4:

autko w salonie kosztuje 250 tyś zł - jak na tą półke to chyba przyzwoita cena, tylko osobiście nie wiem co obecnie lexus jest warty ( awaryjność, exploatacja, dostępność części i.t.d. )

Opublikowano

To Toyota :) tylko USA :cool1: a za rok warty będzie :gwizdanie:

Opublikowano

Jak dla mnie szału nima, ale brzydkie nie jest no yen tył tak troche psuje co nieco.

Opublikowano

A mi troche swoją linią przypomina nowe BMW5 :rolleyes:

Opublikowano

mnie rozmonotwal zawsze mi sie IS podobal a ten to juz wogole jest kozak na maxa. Z rzeczy ktore nie do konca mnie przekonuja to te wydechy ... tak troche to wiejsko wyglada. po jednym by wystarczylo na co tyle rurek :tongue4:. Ale tak to miazdzy no i motorek ten musi fajnie zapier...

Opublikowano

Rury do wymiany (no przecież trzeba coś porezać) i jest git.

Ja zawsze lubiłem japońce :decayed: .

Znajomy spec od japońców powiada, ze jeśli chodzi o legendarną japońską jakość, to jeszcze tylko Lex'ie i Mazda 6 poziom trzymają...

Opublikowano

Mitsubishi ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Mitsubishi ?? :gwizdanie:

Jak znam życie, to masz na myśli Evę.

A to rzekłbym inny poziom, to i oceniałbym inaczej.

A ja bardziej generalnie.

Opublikowano

:wink4:

Opublikowano

Ten wydech jest beznadziejny.

Japońce wszystko mają skośne, oczy, wydechy, pewnie nawet f.........

Po prostu ten element jest kretyński.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.