Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przednich głośników


ProArmsPolska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niestety jestem zmuszony wymienić fabryczne głośniki z przednich drzwi.

Moje pytanie jest takiepsko czy te głośniki będą pasowały pod oryginalne maskownice w drzwiach, jeśli tak to czy żeby wymienić te głośniki muszę rozbierać całe drzwi?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6448623030

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to się opłaca? Teraz planuje kupić pioneera tsw311s4 i jakiś wzmacniacz do tego, tylko jeszcze nie wiem jaki, a głośniki z przodu trzeszczą przy niewielkiej głośności i w ogóle nie oddają basu jakiegokolwiek z podbiciem nawet na maxa..

Albo jakbym kupił te bose używki to one są coś wgl warte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z linku basu też nie będą dawać, jak w opisie są średniotonowe. Zamiast pakować się w 10cm lepiej kupić 13 i dać dystans lub najlepiej przerobić na 16 cm i wtedy można rozmawiać o niskich tonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego chcę dołożyć suba i zmacniacz. No okej, tylko zależy mi na tym żeby głośnik zmieścił się w tym miejscu co jest stary dokładnie pod tą maskownicą, żeby nie było widać że bylo coś kombinowane albo ze mi glosniki wystają z drzwi czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem właśnie opinie o tym regenerowaniu głośników, i ludzie nie narzekali, sam chciałbym to zrobić ale nie mam czasu na takie zabawy jak na razie. Zdaje mi sie, że ktoś tu z forumowiczów bankowo dawał do regeneracji głośniki i wie czy sie opłaca czy nie. Na yt możesz filmiki pooglądać jak ktoś regenerował głośniki z kolumn, jaki efekt itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...