Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Karcher do okien - czy warto ?


Bristol

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus.

Czy macie lub korzystaliście już z myjki do okien karcher takiej jak z linku poniżej?

Jest warta zakupu?

https://www.google.pl/search?q=karcher+do+okien&biw=1366&bih=657&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwju6cDH5YLPAhXIuBQKHT-ZAz8Q_AUIBygC#imgrc=_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus.

Czy macie lub korzystaliście już z myjki do okien karcher takiej jak z linku poniżej?

Jest warta zakupu?

https://www.google.pl/search?q=karcher+do+okien&biw=1366&bih=657&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwju6cDH5YLPAhXIuBQKHT-ZAz8Q_AUIBygC#imgrc=_

Kolego używałem innej firmy i też dawało radę ,warunek trzeba na początku wprawy złapać w myciu takim wynalazkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety nie jest myjka, samo mycie to zbiorniczek na płyn i ściereczka, którą moczymy płynem psikając jak ze zwykłej butelki z płynem do szyb. Urządzenie które tam jest po prostu wsysa piane i osusza szybę już po myciu. Za tą kasę jak za kerhera to nie warto, lepiej poszukać to samo, ale np w Jula czy jakimś innym markecie pod ich marami własnymi. Bedzie dużo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam.

Jak go kupiłem żonie to mnie potem cały miesiąc po d*pie całowała :grin:

Szczerze polecam oryginał ...nic się nie dzieje,aku chodzi jak należy...

Podróbek nie testowałem :kwasny:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona kolegi ma i nawet zadowolona. Warunkiem jest ori płyn karchera bo kupiła jakiś zamiennik i tragedia smugi i jeszcze raz smugi. Moja żona potestowala ten wynalazek i stwierdziła że dobry płyn do szyb ręcznik papierowy i okna wyglądają lepiej niż po karcherze. Nie masz na co wydawać kasy to kup według mnie to zbędny gadżet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja żona potestowala ten wynalazek i stwierdziła że dobry płyn do szyb ręcznik papierowy i okna wyglądają lepiej niż po karcherze.

To samo moja, a do tego wykazała się politycznym sprytem "...a już jak ty umyjesz to naprawdę mucha nie siada". No i sprzęt daliśmy bratowej("no jakoś działa nawet" co tłumaczę sobie "kolejny grat w domu ale jak dałeś to niech ci będzie"), a okna napier...m ja. Karcher -nu pagadi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona potestowala ten wynalazek i stwierdziła że dobry płyn do szyb ręcznik papierowy i okna wyglądają lepiej niż po karcherze.

To samo moja, a do tego wykazała się politycznym sprytem "...a już jak ty umyjesz to naprawdę mucha nie siada". No i sprzęt daliśmy bratowej("no jakoś działa nawet" co tłumaczę sobie "kolejny grat w domu ale jak dałeś to niech ci będzie"), a okna napier...m ja. Karcher -nu pagadi! :)

Dlatego pisałem że innej firmy ,bo jeżeli nie myjesz okien zarobkowo to nie warto drogiego kupować .Kup sobie coś tańszego ,polecanego innej tańszej firmy ,bo jak w kąt odstawisz to nie bd szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i jestem zadowolony. Zawiozłem matuli przed świętami, żeby szybciej i łatwiej się uporała z oknami i zażyczyła sobie na prezent Karchera. Teściowa podobnie.

Także 3 osoby w rodzinie sa mega zadowolone. Mycie jest dużo szybsze i łatwiejsze. Smugi zostają mi jedynie przy ramie okna, ale wtedy chwila moment przecieram ręcznikiem i jest gicior.

Dla mnie największe plusy to:

- oszczędność czasu

- łatwość stosowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...