Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi concern a USB porada


kostekpk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam w swoim a4 b6 avant radio audi concern ale nie ma w schowku od strony pasazera zmieniarki ani takze w bagazniku jej nie widze (subwoofer jest). Chcialbym aby w moim samochodzie mozna bylo wpiąc pendrive i sluchac muzyki. Co z tym zrobic? Da sie podłączyc emulator zmieniarki? jakie są koszta? potrzebny bedzie mi tylko emulator z allegro czy trzeba bedzie kupowac jeszcze jakies przejściówki kable itd? Czy moze lepiej kupic jakies nowe radio na usb? Czy takie radio zwykle podejdzie bez problemu czy bedzie trzeba kupować jakies przejściówki? jak z jakością emulatora a radia na usb? Prosze o porady

Moje radio wyglada tak:

https://zapodaj.net/8db0f769aefaf.jpg.html

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinasz zmieniarkę cyfrową wkładasz pendrive albo kartę sd i gra.

Jak coś to mam na sprzedaż taką zmieniarkę, praktycznie nowa, oraz wszystko niezbędne do podpięcia bo u mnie grało też pod concerta II


Jak coś to PW.

A radia na USB to kto co lubi, ale to już nie bardzo komponuje się z wnętrzem auta. Kiedyś miałem takie radio i wraz wróciłem do oryginału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yatour audi na allegro. Miałem w radiu concert i działało git, multifunkcja w kierownicy też działała.

Montaż:2 wyjmaki z allegro, wyciągasz radio wpinasz się we wtyczki odpowiednie oraz musisz podłączyć jeden przewód z yatoura do radia (jedna ze śrubek radia zostaje odkęcona i tam wpinasz oczko i przykręcasz śrubkę). I teraz pytanie czy Yatoura wrzucasz do schowka czy za radio + przedłużacz taki jak na zdjęciu poniżej instalujesz

xprzedluzacz-usb-0,241m_0.jpg.pagespeed.

Edytowane przez Gac3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co powielać temat skoro już takowy istnieje ???

Temat bardzo podobny ale nie taki sam...

A co mozecie powiedziec jeszcze o montazu uniwersalnego radia na usb ? trzeba jeszcze kupowac jakies przejsciówki czy wystarczy normalna kostka iso? (nie mam multifunkcji w kierownicy ani zmieniarki w samochodzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz jeszcze taki adapter do podłączenia tylnych głośników bo będzie Ci grał tylko przód, przejściówka do anteny FM oraz ramka radia 1din bo ori radio jest większe od tej reszty sprzedawanej w sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...