Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kabelki do sterowania radiem z kierownicy


olioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy orientuje sie ktoś czy w b5 z '98 jest poprowadzone jakies okablowanie pod kierownice multifunkcyjna?

Dodam iż probuje zrobić myk z niefabrycznym radiem które posiada takową funkcje.

Jest jeden temat ale tam jest rezanie takie na ostro z Fisem i ori radiem wiec sie troche pogubiłem.

Prosiłbym o jakieś naprowadzenie bo nie znalałem nic podobnego na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma.


Weź pod uwagę, że ori kierownica z multi ma w sobie moduł sterujący, który jak zagra z innym radiem niż ori to będzie święto.


Nie mniej zmieniając taśmę na tą z kierownicy multi masz możliwość przeprowadzenia 5 przewodów do kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma.

Weź pod uwagę, że ori kierownica z multi ma w sobie moduł sterujący, który jak zagra z innym radiem niż ori to będzie święto.

Nie mniej zmieniając taśmę na tą z kierownicy multi masz możliwość przeprowadzenia 5 przewodów do kierownicy.

yhym no to już coś .. taki adapter można kupić gotowy ale juz sie spotkałem ze zdaniem ze może nie działać..tylko nie wiem nna jakiej zasadzie to nie działa.

tez popytałem moza tez zamówić taki adapter jest taka strona piloty.pl gosciu na yt pokazuje jak to powpinac ale do astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł w kierownicy i przekaźnik o tych samych nr musisz mieć oryginalnie. Jeśli masz kwadratową taśmę, to to podepniesz, bo jak zmienisz na inną, to pewnie trzeba będzie ją jeszcze adaptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł w kierownicy i przekaźnik o tych samych nr musisz mieć oryginalnie. Jeśli masz kwadratową taśmę, to to podepniesz, bo jak zmienisz na inną, to pewnie trzeba będzie ją jeszcze adaptować.

to czyli dobrze rozumiem ze majac taśme z tej kierownicy istnieje mozliwosc podpiecia ja bez tego adaptera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zrobić jak fabryka to potrzebujesz

3811249748.jpg

taką kompletną kiere

3523502999_1.jpg

i taką taśmę

3892630773_zps05bac2a4.jpg

nr Software ten na samym dole przekaźnika musi zgadzać się z nr przekaźnika w kierownicy, więc najlepiej kupować komplet :wink:

Kobelki do ogarnięcia, są schematy na forum.


czy adapter zagra nie wiem, ale mając taką taśmę u siebie puścisz sygnał, nie pamiętam ile tam jest pinów


na marginesie, nie wiem czy gra warta świeczki :) chyba tą kasę lepiej zainwestować i wysłać kiere trójramienną Reggiemu do obszycia.

Efekt bomba za każdym razem jak się wsiada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...