Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zakup nawigacji do 250zl


Rekomendowane odpowiedzi

witam

szukam nawigacji do max 250zl.

Rozwazam zakup Larka- może ktoś cos poleci?

głownie zalezy mi aby byla mozliwośc wgrania mapy lub aktualizacji ;)

wlasnie rozwazam zakup tej

http://allegro.pl/nawigacja-gps-goclever-navio-530-8gb-etui-za-520-i5817688938.html

i larka http://allegro.pl/nawigacja-gps-lark-50-3-larkmap-8gb-etui-mapa-eu-i5830374689.html

mialem poprzedni model larka i bylo ok

z tym goclever nie mialem niestety nic :P

Edytowane przez 15lolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poleccam firmę Go clever. Ma wejście na kartę pamięci i można sobie wgrywać mapy. Chodzi szybko a ekram jest czytelny nawet w najsłoneczniejsze dni. Wcześniej miałem mantę to nic nie było widać na niej jak świeciło słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co doradzicie miedzy tymi dwoma

cliver ma wiecej bajerow choc i tak nie bd z nich korzystal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam nawigacji do max 250zl.

Rozwazam zakup Larka- może ktoś cos poleci?

głownie zalezy mi aby byla mozliwośc wgrania mapy lub aktualizacji ;)

wlasnie rozwazam zakup tej

http://allegro.pl/nawigacja-gps-goclever-navio-530-8gb-etui-za-520-i5817688938.html

i larka http://allegro.pl/nawigacja-gps-lark-50-3-larkmap-8gb-etui-mapa-eu-i5830374689.html

mialem poprzedni model larka i bylo ok

z tym goclever nie mialem niestety nic :P

Żadna z w/w

Modecom MX4 bez hd

Wiem że cena delikatnie wyższa, ale urządzenie godne polecenia i warto dołożyć sobie te 100pln

Edytowane przez izka7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa dni temu zrobiłem trasę z TomTomem z Czech (Praga) na Lubelszczyznę i o ile trasę w Czechach planował okey to w Polsce jest do Bani,dodam że na próbę miałem również AutoMapa i Google maps i te wszystkie nawigację porównuje,na Polskę wygrywa Automapa bo Google nie widziało mi do końca obwodnicy trójmiasta gdzie Automapa pięknie prowadziła mnie po zjazdach odpowiednich

a oto sprzęty które posiadam

https://www.morele.net/nawigacja-gps-tomtom-start-25-m-dozywotnia-aktualizacja-map-1en5-030-00-703178/

https://www.morele.net/nawigacja-gps-vordon-vor-5av-751328/posiadam jeszcze GOclever gc-5040 ale jego już nie używam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa larki i larki są takie se...

Kiedyś dużo pozytywnych opinii słyszałem o Modecomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modecom MX4 HD. Mam taką w samochodzie służbowym i jak na tak niską cenę to daje sobie nieźle radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Go clever z automapą i nie ma lepszego zestawu.

Ja w sumie wielkiej wagi do tego nie przywiązuję ale owszem -Goclevery mam trzy i to już mają nieco lat. Działają zacnie, nic im nie brakuje. Automapa, Igo, Navigon, Mapa Map, czy nawet niektóre wersje TT chodzą bez problemu.

Lark...może i znośne ale miałem raz, zawiecha po tygodniu. Stary model -resetu brak. Wypad i żegnam

,na Polskę wygrywa Automapa bo Google nie widziało mi do końca obwodnicy trójmiasta gdzie Automapa pięknie prowadziła mnie po zjazdach odpowiednich

To żaden argument. Każdy soft nawigacyjny ma mocne i słabe strony. Ja do AM wróciłem ostrożnie po kilku latach Igo, bo to co wyczyniała mimo modyfikacji w wielu rejonach...Wystarczy zerknąć na My Navia.

W jednym miejscu jest pięknie, w innym pupa. Ale zawsze z nawi jest łatwiej i zawsze trzeba mieć świadomość, że czasem może być nieco dziwnie/nie pod gust ale...

...do celu.

Ogólnie to używam w Polsce pół na pół ostatnio Igo(mocno zmodyfikowane) i AM, za granicą wyłącznie Igo. TT? Nie. Nie leży mi, w PL to już Mapę Map chyba bym wolał.

Szukałbym po zerknięciu na My Navia -duże polskie forum. Co jest popularne, ma duże zaplecze i "wiernych". W razie czego będzie dużo łatwiej.

Te tanie, na WM mają otwartą architekturę dla softu. TT to ślepa uliczka. Na Gocleverze miałem jakiś czas panel z opcją wyboru programu -dwie wersje Igo, Navigon, TT, Mapa Map, AM, dodatkowe programy(prędkościomierz i inne), Mireo...

Edytowane przez pulpecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te same możliwości daje mi Vordon co twój Goclever

I? W zasadzie każde taniochy dają to samo. Nawet 3.2" calowe sprzed wielu lat Navie z Biedronki tylko właśnie w tym rzecz, że trzeba wybrać coś jak najpopularniejszego. Bo jak czegoś jest dużo sprzedawane mimo sporej konkurencji to nie bez powodu, a do tego do popularek softu jest więcej. Jak ktoś ma chęć modzić to ma wtedy łatwiej. Chociaż już dawno chyba nie ma problemów z odblokowaniem, czy sadzaniem softu na sprzęcie.

Kolega ma Vordona -nie mam zastrzeżeń. W środku to samo -taki sam procek, taka sama pamięć... Działa. Często bijąc na głowę np. renomowanego Beckera, gdzie kupa kasy w kosztach, a czasem jednak lichy procek i małe możliwości. Bo firma to kosztuje, a tandetki ja Go, Vordon, Lark, Navia działają wystarczajaco i w razie czego nie żal jak pacnie na glebę.

I proponuję nie dumać na rozdzielczościami dużymi, czy głośnomówiącymi zestawami itp. Ewentualnie jak ktoś chce to może kamerkę cofania rozważyć podpinaną do nawigacji.

skad zassac mape i jak wgrac?

A filmy tylko w kinie oglądasz?

Odpowiedź A -kupić u producenta lub nabyć sprzęt już z odpowiednim softem

Odpowiedź B -....no przecież wiadomo.

Już miałeś wyżej polecane forum tematyczne co najmniej dwa razy. Jak poczytasz to będziesz aż za dużo wiedzy miał ;)

Edytowane przez pulpecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...