Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mody na skok mocy


arospr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

Piszę, ponieważ chciałbym zasięgnąć porady od większych znawców tematu ode mnie. W moim posiadaniu jest A4 B5 AJM 116KM, zrobione na 158KM i 340Nm jak wynika z wykresu. Taką już ją kupiłem, podobno zrobiony jest tylko soft. Nie wiem czy siedzi w niej inne turbo, czy wydajniejsze pompki, czy rzeczywiście z samego softa można wyciągnąć tą moc? Chciałbym pobawić się trochę i podnieść moc, lecz nie chciałbym mocno ingerować w resztę samochodu i kupować zderzaka od eSy, żeby wsadzić IC np. Czy ktoś ma jakie ciekawe projekty, które mogłyby mi pomóc? Liczyłbym na moc pod może 200 KM. Trochę się już rozglądnąłem i namierzyłem np. pompki od ARL i nad nimi się zastanawiam, ile możnaby uzyskać z nimi. Pozdrawiam i dziękuje z góry na pomoc! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom A4

Tamten temat nie wnosi zbyt wiele.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczesciefekty/page-1

Ten jest bardzo przydatny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mnie uprzedził, właśnie miałem pytać co ma mi sie przydać z tamtego tematu, skoro kręci się on wokół programu, który już mam ;) dzieki Mozgu! Skłaniam sie ku zmianie turbawki od ARL na początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak i co jest poprawione ale robi ogromne wrażenie :D

https://www.facebook.com/1570566603270041/videos/vb.1570566603270041/1640154972977870/?type=2&theater

2,8 sek. do 100...:D

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...