Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Sam byłem zdziwiony i jakoś nie mogłem sobie tego wyobrazić, nawet zrobiłem porównanie i dużo lepiej wyciera się bez spłukiwania tego szampony.  Mam i zalecają używać go co 5 mycie, jest to Opti-seal. 

Też mam tego futrzaka z CarPro, już chyba 4-5lat go używam ale odradzili mi go, bo z tej gąbki lepiej i łatwiej usuwa się brud. Gąbka jest droższa od futrzaka :facepalm: Na razie raz używałem tej gąbki i zapowiada się ciekawie.

 

optseal8oz__96247.1495124687.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm czyli można powiedzieć, że ten szampon po części odbiera przyjemność mycia auta, bo jakby nie patrzec to im lepiej sie pieni tym fajniej i przyjemniej się myje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, KoJ@K napisał:

Hmmm czyli można powiedzieć, że ten szampon po części odbiera przyjemność mycia auta, bo jakby nie patrzec to im lepiej sie pieni tym fajniej i przyjemniej się myje :decayed:

Od tego jest prewash pianą aktywną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prewash tylko nakladasz i splukujesz, a tu jednak chodzi o ten fakt pobawienia sie łapami w pianie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, KoJ@K napisał:

Ale prewash tylko nakladasz i splukujesz, a tu jednak chodzi o ten fakt pobawienia sie łapami w pianie :decayed:

Cos w tym jest:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej o tych kołach... parametry, stan, opony, cena. Może być PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainwestowałem w moduł Bluetooth który zastępuje źródło AUX i przez blutka można z telefonu puszczać muzę na RNS-E. Oczywiście zestaw głośnomówiący też działa. Bardzo fajny mod ;) 

 

s-l1600 (7).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, H4mm3R napisał:

Ostatnio zainwestowałem w moduł Bluetooth który zastępuje źródło AUX i przez blutka można z telefonu puszczać muzę na RNS-E. Oczywiście zestaw głośnomówiący też działa. Bardzo fajny mod ;) 

 

s-l1600 (7).jpg

A gdzie można kupić taki moduł ?  Dużo pracy przy montażu takiego modułu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB jeden gość sprzedaje po 120zł + kurier albo zamawiasz tutaj

http://www.ebay.de/itm/Bluetooth-Adapter-Aux-In-Verstaerker-Stoergeraeuschfilter-Audi-Radio-RNS-E-RNSE-/262963236291

Wpinasz w RNS-E i podpinasz zasilanie z quadlocka i masę. 10min roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, H4mm3R napisał:

Na FB jeden gość sprzedaje po 120zł + kurier albo zamawiasz tutaj

http://www.ebay.de/itm/Bluetooth-Adapter-Aux-In-Verstaerker-Stoergeraeuschfilter-Audi-Radio-RNS-E-RNSE-/262963236291

Wpinasz w RNS-E i podpinasz zasilanie z quadlocka i masę. 10min roboty.

Ok, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2017 o 23:11, H4mm3R napisał:

Jeszcze jedna fota z dubit...

 

 

20615559_851052048388289_8436822620563042430_o.jpg

 

Z racji tego że jest powłoka na lakierze to trzeba o nią dbać, za namową kolegi kupiłem produkty opticoat.  Szampon No rinse i specjalna gąbka która nie rysuje lakieru

no-rinse-946.jpg

BRS2015_1728-500x500.jpg

Muszę przyznać że produkty na wysokim poziomie, szampon się nie pieni i nie trzeba go spłukiwać. Czyli nie ma śladów po wodzie i nie trzeba używać QD co w przypadku czarnego koloru jest uciążliwe. 

Jeszcze jedno pytanie, widzę, że już kilka osób używa na forum tego zestawu, Ty też widzę masz. Ja mam też czarny lakier, szampon robi robotę tak jak to wszyscy chwalą ? Ponoć jest bardzo wydajny, doborze zbiera i jak to jest ze spłukiwaniem po umyciu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten szampon się nie pieni i nie trzeba go spłukiwać. To jest jego największa zaleta, bo jak jest ciepło a do tego woda jest twarda to jest problem pozbyć się śladów po zaschniętej wodzie i zazwyczaj po myciu musisz wspomagać się quckiem, bo pozostają mazy. Tu nawet jak woda przyschnie to wilgotnym ręcznikiem bez problemu wycierasz wszystko i nie ma śladu. Oszczędność czasu, wody i kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, H4mm3R napisał:

Ten szampon się nie pieni i nie trzeba go spłukiwać. To jest jego największa zaleta, bo jak jest ciepło a do tego woda jest twarda to jest problem pozbyć się śladów po zaschniętej wodzie i zazwyczaj po myciu musisz wspomagać się quckiem, bo pozostają mazy. Tu nawet jak woda przyschnie to wilgotnym ręcznikiem bez problemu wycierasz wszystko i nie ma śladu. Oszczędność czasu, wody i kosztów.

Tomku , ale weźmy pod uwagę że masz powłoke na lakierze która bardzo pomaga w utrzymaniu lakieru bez waterspotów itp. Ciekawe jak bedzię na aucie bez powłoki. Probowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, TOM3K napisał:

Tomku , ale weźmy pod uwagę że masz powłoke na lakierze która bardzo pomaga w utrzymaniu lakieru bez waterspotów itp. Ciekawe jak bedzię na aucie bez powłoki. Probowałeś ?

Nie, ale myłem innym szamponem i futrem i widzę różnicę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, TOM3K napisał:

Tomku , ale weźmy pod uwagę że masz powłoke na lakierze która bardzo pomaga w utrzymaniu lakieru bez waterspotów itp. Ciekawe jak bedzię na aucie bez powłoki. Probowałeś ?

ja miałem okazję - zniszczony lakier jak również ceramikę i nie widzę różnicy... po prostu się wyciera to później do czysta bez zacieków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny szampon pod tym względem jest ten od Soft99 Creamy Type

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy zna problem z wodą z lusterka po myciu. Pół fibry, magnes ze starego dysku (polecam dyski Maxtor) przyklejony taśmą do paska pleksi i voila.7c796e30532d6efa33f99763e497ae1e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurcze, ale wynalazek, trzeba to opatentować :). Co to się nie wymyśla dla swoich czterech kółek. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...