Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

51 minut temu, mravel napisał:

H4mm3r nie opychasz moze krzeselek z RSa 4ki na ebayu :)?

Opycham :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3r te dolne listwy pod listwami S4 to jak one sa mocowane ? i z jakiego materiału sa bo zastanawia mnie czy szlo by je dobrze polakierowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wkręty lub do osłony. Ja moje okleiłem folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem, że w realu kolor koła to dopiero wygląda:kox:auto mega wypasione...


Dzięki :decayed:

Kilka shotów Leszka z DUB IT 4fe083180d8b77907be1c90435f23aad.jpgedb40f4419d81799011ebec9b9d75c53.jpgf1154436baab31c57c521402ac362b71.jpgcf2e2b8b65df7c618f61c5f7266f7efc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko oddać na fotkach idealnie kolor, jak ustalałem barwę z Tomkiem z Eltomu tez były zagadki, wysyłał mi fotki ale bardzo ciezko oddać kolor realnej barwy kiedy się kombinuje z kolorem, w końcu w necie poszukałem barwę z oznaczeniem jaka chce na hamulcach, i muszę przyznać ze samo malowanie to mega robota, warte każdej wydanej złotówki, no i  jak są czyste, psikniete detailerem to super się prezentują, fotki oddają tak 70% koloru....

Jak dla mnie urywa szczene jeśli chodzi o to jak wyglada Twoje auto Tomku, szacunek człowieku za wszystkie mody, a koła w nowej odsłonie Moim zdaniem dopełniły całości idealnie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie przemawia ten kolor felg , szacun za wkład w auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fotka to kolor wygląda na inny :eusathink: ale jest tak :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor felgi siadł....:kox:, szacun.... hebli nie będę nawet komentował:facepalm: pewnie by startującego boeninga 737 wyhamowały....soczewki z b8 FL-potwiedzam że rozpraszają elegancko, mam do Ciebie pytanie odnośnie tych żarników. Ten żarnik night breaker faktycznie daje coś więcej światła czy to raczej  chwyt marketingowy aby???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo nie myślałeś o takim kolorze zacisku? Myśle że z tymi felgami wyglądało by elegancko[emoji106]

db33c5ec7143b962a764f3c5bb7984d8.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wygląda ! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest good, obadane, omacane :) I w końcu mogłem poznać właściciela. Pozdrawiam

270f1472d215ad4fa9d2c84110eb4652.jpg3eab1032126e637ba2dc8a58cf5c9c22.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, FroS-t napisał:

Bardzo ciężko oddać na fotkach idealnie kolor, jak ustalałem barwę z Tomkiem z Eltomu tez były zagadki, wysyłał mi fotki ale bardzo ciezko oddać kolor realnej barwy kiedy się kombinuje z kolorem, w końcu w necie poszukałem barwę z oznaczeniem jaka chce na hamulcach, i muszę przyznać ze samo malowanie to mega robota, warte każdej wydanej złotówki, no i  jak są czyste, psikniete detailerem to super się prezentują, fotki oddają tak 70% koloru....

Jak dla mnie urywa szczene jeśli chodzi o to jak wyglada Twoje auto Tomku, szacunek człowieku za wszystkie mody, a koła w nowej odsłonie Moim zdaniem dopełniły całości idealnie:hi:

Zgadza się, felga ma strukturę szczotkowanego aluminium i kolor zależy od oświetlenia. Sporo ludu na dubit zatrzymywało się przy aucie i kombinowali jak są zrobione te felgi. Poza tym przed wyjazdem została profesjonalnie wykonana korekta lakieru i wpadła powłoka ceramiczna Opti coat, wkrótce wrzucę fotki z pracy ;) a tu taki commercial

8 godzin temu, Rabbi napisał:

Piękna sztuka:hi:

Thx ;)

5 godzin temu, pajda napisał:

Do mnie nie przemawia ten kolor felg , szacun za wkład w auto

Nie jest to neutralny kolor, więc nie każdemu musi się podobać. Dzięki. 

4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Co fotka to kolor wygląda na inny :eusathink: ale jest tak :jerk:

Będzie okazja to obadasz na żywo ;) dzięki :decayed:

4 godziny temu, gabalo napisał:

Kolor felgi siadł....:kox:, szacun.... hebli nie będę nawet komentował:facepalm: pewnie by startującego boeninga 737 wyhamowały....soczewki z b8 FL-potwiedzam że rozpraszają elegancko, mam do Ciebie pytanie odnośnie tych żarników. Ten żarnik night breaker faktycznie daje coś więcej światła czy to raczej  chwyt marketingowy aby???

Dzięki :decayed: Za bardzo nie mam porównania, jedynie to co w necie jest. Ja jestem zadowolony z zakupu :thumbup1:

3 godziny temu, gabalo napisał:

A tak apropo nie myślałeś o takim kolorze zacisku? Myśle że z tymi felgami wyglądało by eleganckoemoji106.png

db33c5ec7143b962a764f3c5bb7984d8.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Myślałem ale przednie zaciski były jak nowe i tak trochę szkoda mi było zmieniać ich kolor. Może na przyszły sezon coś się pomyśli.

2 godziny temu, TOM3K napisał:

Teraz to wygląda ! :good:

:hi:

1 godzinę temu, karol1981 napisał:

Jest good, obadane, omacane :) I w końcu mogłem poznać właściciela. Pozdrawiam
 

Fajnie że wpadłeś i pofociłeś co nieco. Miło było poznać i pogadać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie chyba chowałeś :-)

 

 

Czarny ryj w realu rogi mega robote+kolo znowu tylko real na zjeciach to jakis dramat :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek mam prosbe możesz wrzucic kilka fotek jak masz wysoko ustawione auto do jazdy na codzień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R dzięki za miły weekendzik w Kielcach podczas DubIt2k17! Koło na żywo jest hit! :good: Do zoba za 2 tygodnie! :wink4: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, FroS-t napisał:

Tomek mam prosbe możesz wrzucic kilka fotek jak masz wysoko ustawione auto do jazdy na codzień ?

Wrzucę ;) 

3 godziny temu, akjam napisał:

H4mm3R dzięki za miły weekendzik w Kielcach podczas DubIt2k17! Koło na żywo jest hit! :good: Do zoba za 2 tygodnie! :wink4: 

Było git, dzięki i do zobaczenia na wroclove :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek mam prosbe możesz wrzucic kilka fotek jak masz wysoko ustawione auto do jazdy na codzień ?


Tak mam do jazdy na codzień, bieżnik opny jest na równo z blotnikiem.
0e29430f578e83af2079ad9be36048a7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...